• Sor
  • Bence

Çift cinsiyetli, karınız veya kocanız olsun ister miydiniz?

arkadaşlar nette ilginç bir haberle karşılaştım... Hermafroditizm diye bir konu var...yani çift cinsiyeti bedeninde taşıyanlar...hem kadınlar hemde... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaşlar küçük konuya küçük bir ilavem olacak...bilginiz varsa eklerseniz sevinirim...

görünüm ve yapı olarak daha çok kadın özelliklerini mi taşıyorlar...fiziksel güç olarak erkek kadar güçlüler mi?

En İyi Görüş

• bu kişiler tam fonksiyonel olarak sahip olamıyor her iki cinsin genital organlarına. hermafroditzm oldukça karışık bir konu, farklı farklı da çeşitleri var. dramı anlatılan genç de keşke daha erken yaşlarında opere edilseymiş.kimsenin yatakta kendine hermafrodit bir partner isteyeceğini sanmam ama ben androjen duyarsızlık sendromlu bir hermafrodite hayır demeyebilirim belki. normal kızlardan daha güzel fiziksel özelliklere sahip oluyorlar, kıl tüy derdi yok, dolgun göğüsler vs. vs. ama yine de hayat arkadaşı olarak istemezdim. çocuk sahibi olma imkanı yok ve olayın psikolojik boyutu da var karın aslında erkek senin gibi y kromozomu taşıyacak o da. bi enterasan işler

• gerçekten enteresan...bebek sahibi olma özelliği yok diyorsun yani...ilk okuduğumda sanki avantajlı bir durum gibi gelmişti ama şimdi çok problemli olarak fikirlerim değişti...

• hermafroditliğin çeşitleri var ama kesinlikle avantaj değil hiç bir türlüsü bana göre.

Kızlar Ne Diyor 5

• demet akalının da böyle olduğu söyleniyor. Ayrıca bu insanların kendi kendilerini dölleme özelliği varmış garip

• yalan mı sandındı :D güzel ama hani tabir vardır ya at gibi diye öyle yani

• Öncekileri Göster
    • bitek bitkiler kendi kendini dölleyebiliyolar onu da yapmazlar genetik çeşitliliği tercih eder her bitki :D

• öyleyse hımm der susarım:D

• olurdu, hatta süper olurdu. sen şimdi niye dersin, çünkü ben bisexual biriyim yani, erkekden de kızdan da hoşlanıyorum. buna gerek kalmazdı, tek vücuda sığdırırdım bütün fantezilerimi.o yüzden perfecto.

• tabiki böyle insanları dışlamamak lazım ama öyle biri ile ilişki yaşayacak kadar çıldırmadım henüz olsa olsa sadece arkadaşım olabilir.

• Onun suçu değil belki ama istemem yani.

• allah yardımcıları olsun tabi ama kesinlikle istemezdim hiçbir şekilde ilginç gelemzdi zaten elini bile tutamazdım ki

Erkekler Ne Diyor 10

• Öyle bir eşim olsun istemezdim, karım mı olacak kocam mı? Durduk yerde sakata gelmeyelim :D Ama öyle durumlarda kişi kendini hangi cinsiyete yakın olarak görüyorsa ameliyatla o cinsiyete kavuşuyor..

• evet öyleymiş...

• hayır istemezdim

• Tercıh meselesı

• yapı olarak falan kadın özelliği taşıyolar zaten o yüzden çok nadir hermafrodit olup da erkek olan ..olanda aile ve toplum baskısıyla olur zaten çünkü testisleri yok ve testesteron hormonu salgılayamıyo vücutları ya da çok çok az salgılıyor

• Böyle bir hanımım olsun isterdim. Bunu laf olsun diye değil yürekten söylemekteyim.

• cesaretinizden dolayı şahsımdan +1 .sebebinide söyleseydiniz daha güzel olacaktı...

• oda insan sonuçta vede diğer insanlardan farklı olacak derken sevmeyi bilen sevilmeye hasret biri olacağından daha çok değer vereceğinden dolayı dedim. Vede hiç ameliyat olmasına gerek bile kalmaz benim için gerçek Aşk'a inanmak bunun sebebi keşke böyle bir karım olsa 1 saniye bile terettüt etmem.

• hıımmm anladım..sevgi, sadakat ve bağlılıklarına güvendimden, resmi nikahı basarım diyorsun...

• bunlar zaten bir cinse yatkın oluyolar her iki cinsin organına sahipte olsalar ..büyük çoğunluğu kadın cinsine yatkın çünkü penisleri olmasına rağmen testisleri yok sonuç olarak erkeklik hormonları az kadına yönelim oluyor ve ameliyatla da kurtuluyorlar bu durumdan ama tabi psikolojik olarak yıkıcı bişey

• ama link teki haberde erkek olarak ameliyattan çıkmış...sonuçta mutlu olmamış yeni kimliğinden ama erkekte olabiliyorlar demekki...

• hayır haberde yazıyo zaten adam kadın hissediyo kendini ailesinin falan zoruyla erkek olmuş onu da vücudu istemiyor işte

• hayır istemezdim kötü bi durum

• yok be ..herkes kendi cinsiyetinde olsun...istemem..link'inde okludum çocuğun dramını...

• hocam şaka mı bu ?

böle bişi nasıl olabilir !

• Öncekileri Göster
    • temel bilimler fıs hep ya. kadın doğumda hem bu konuları hem embriyolojiyi yeteri kadar öğrenirsin :)

• olabilir mümkün...

• penisi olan bir bayanla evlenmek hoşuma gitmezdi o ne öyle ya kadınlar isteyebilir belki onlara sormak lazım

• konu hakkında derinlemesine bilgim yok ama yani kullanamadığı bir penis şeklinde düşünülebilir...pasif erkek veya aktif kadın olarak yani...

• görüntüsünün hoş olacagını hiç sanmıyorum :)

Yükleniyor...