Çift cinsiyetli, karınız veya kocanız olsun ister miydiniz?

arkadaşlar nette ilginç bir haberle karşılaştım... Hermafroditizm diye bir konu var...yani çift cinsiyeti bedeninde taşıyanlar...hem kadınlar hemde... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaşlar küçük konuya küçük bir ilavem olacak...bilginiz varsa eklerseniz sevinirim...

görünüm ve yapı olarak daha çok kadın özelliklerini mi taşıyorlar...fiziksel güç olarak erkek kadar güçlüler mi?

En İyi Erkek Görüşü

• bu kişiler tam fonksiyonel olarak sahip olamıyor her iki cinsin genital organlarına. hermafroditzm oldukça karışık bir konu, farklı farklı da çeşitleri var. dramı anlatılan genç de keşke daha erken yaşlarında opere edilseymiş.

kimsenin yatakta kendine hermafrodit bir partner isteyeceğini sanmam ama ben androjen duyarsızlık sendromlu bir hermafrodite hayır demeyebilirim belki. normal kızlardan daha güzel fiziksel özelliklere sahip oluyorlar, kıl tüy derdi yok, dolgun göğüsler vs. vs. ama yine de hayat arkadaşı olarak istemezdim. çocuk sahibi olma imkanı yok ve olayın psikolojik boyutu da var karın aslında erkek senin gibi y kromozomu taşıyacak o da. bi enterasan işler

Soran beğendi
    • gerçekten enteresan...bebek sahibi olma özelliği yok diyorsun yani...ilk okuduğumda sanki avantajlı bir durum gibi gelmişti ama şimdi çok problemli olarak fikirlerim değişti...

• hermafroditliğin çeşitleri var ama kesinlikle avantaj değil hiç bir türlüsü bana göre.