Çift cinsiyetli, karınız veya kocanız olsun ister miydiniz?

umay16
arkadaşlar nette ilginç bir haberle karşılaştım...

Hermafroditizm diye bir konu var...yani çift cinsiyeti bedeninde taşıyanlar...hem kadınlar hemde erkekler...yani iki cinsel organıda taşıyorlar...

neticede o kişide insan dışlamamız ve yokmuş gibi davranmamız mümkün değil...

sizler kendi cinsel kimliğinizle böyle bir kişiyle evlilik veya sevgili olmayı düşünür müydünüz? ya da hayır düşünmezdim ama onunla seks yapmakta ilginç olurdu mu derdiniz?...veya böylesi her fantaziye ve her yatak odasına lazım mı diyorsunuz?

özellikle bayanlar ne düşünüyor?

konu hakkında açıklayıcı bilgi için size; link
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar küçük konuya küçük bir ilavem olacak...bilginiz varsa eklerseniz sevinirim...

görünüm ve yapı olarak daha çok kadın özelliklerini mi taşıyorlar...fiziksel güç olarak erkek kadar güçlüler mi?
Çift cinsiyetli, karınız veya kocanız olsun ister miydiniz?