Vibratör kullanan var mı?

Eşim çok yeteneksiz ve ben cinsel açıdan madurum, bu konuyu bir kaç kere açmama rağmen anlayış göstermedi üstüne üstlük ben problemli kadın oldum, yani bu adamdan hayır yok. Çocuk da var, vibratör kullanmayı düşünüyorum ama bi zararı olur mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Vibratör masturbasyon ayıp ya da yanlış şeyler değil. Herkes yapıyor. Vibratörün zararıda olabilir yararıda. Zararı aranızdaki uyumsuzluğu iyice açması olabilir, onla girdiğin ilişkiden aldığın zevk iyice azalabilir. Öteki taraftan tam terside olabilir cinsel gücün artabilir ne istediğini nerelerden hoşlandığını daha iyi bilebilirsin buda cinsel ilişkinizi arttırabilir. Bunlara rağmen masturbasyon ve seks çok farklı iki zevk bence bir insan ikisinede sahip olabilmeli bunu kocana nasıl empoze edilceğini düşünmek gerek. Belki oyuncakları karıştırmaya ikna edilebilir.

Erkekler Ne Diyor 37

• olmaz

• Kaliteli bir marka alırsan zararı olmaz.Sorun nedir tam olarak erken boşalma filan mı?

• erken boşalmakla normal arasında, beni bekleyemiyor ve hala nasıl davranması gerektiğini kavramadı.pek arzulu da sayılmaz.

• Cinsel terapi le boşalma refleksini kontrol etmeyi öğrenebilir.Vibratöre gerek yok bence.

• eh kocanı başkasıyla aldatmandansa vibratör kullanman daha iyi bencede zararı olmaz sanırsam hijyene dikkat et yeterli.

• yannız vibratörle ilgili soruya onlarca erkek cevap yazmış, tek kızdan bile cevap yok :)

• denemedim:))

• yoo niye olsunki...kendine uygun olanı seç..neticede kapalı ambalajda getirip sana teslim ediyorlarmış..yada kargodan gidip kendin alırsın..o kadar...sonuçta insan sağlığına zararlı olmayan silikon ve realistik mamüllerden yapılıyor..

• öncelikle vibratör alma fikrin güzel burdan simdi bir ton kisi insanlıktan cıkıp sana mesajlar yazabilir. ama öncelikle evli ve sorumlukların oldugunu unutma biraz farklı tavsiyelerde bulunayım p*rno fil izleyin özellikle lezbiye ilişkiler olsun asya p*rnolarıda izleyebilirsin bunun icin internette bir ton site var biraz bakımlı ol ic gıcıklayıcı iç çamasırları al giy ön sevismeyi sen uzun tut vibratörü bir süre kendin kullan esine gösterme sakın kendini yetersiz görebilir. kayganlastırıcı ve prezervatim kullanmak sartı ile anal ilişkiye gir. condıom ve kayganlastırıcı bolca zevk verir hem ona hem sanasen seksiligini kullan esin gerekli cevabı verir olmaz ise vibratörle insnalıktan cık sakın aklına baska birini bulayım falan düsünceleri sokma ilerde basına bela olur ailen cevrene karsı rezil olursun .ve hayatın işkence olur

• bir valiz dolusu iç çamaşırım var, pijamalarım bile çok güzel, ilişkimiz de güzel ama doyum farklı bir şey...

• anestol pomad krem al ve esin ile sevismeden önce bir fındıgın biraz büyüklügünde esinin penisinin basına sür 5 dakika bekle esin en az 30 dakika bosalamaz. ama esin zor orgazm olur
      bir dene istersen

• Bunu da gördük...

• bi zararı olurmu hem boy boy onlar en ideal boyu seçersin, damarlı vs. özellikleride var. tek sakıncası sonra buna benzer birini istemen olabilir :)

• esin hic yeteneksiz falan degil sorun sende. ayni sekilde ben de ilk iliskiye girdigimde ufacik bir zevk bile almadim en son mast yaparak bosaldim. cok masturbasyon yapmaktan oluyor bu cinsel organin aliskin oluyor hicbir zevk almiyorsun. hatta 5 saat yapsaydik 5 saat bile bosalmazdim belki o derece zevk almiyodum. kisacasi bu cinsel organin aliskanligindan dolayi oluyor zevk alamiyosun. duzeltilemez bu anca ne bileyim azdirici benzeri ilacla falan olur yani oda bebegin varmis bebeginin hayati icin cok riskli.

• benim çok mast...yaptığımı ne biliyosun?yapmıyorum ki. benimki de alışabilir ama alıştırmaya çalışan kim?ayrıca bebek değil artık çocuk.

• 1.kendimden yola cikip yardim etmek istedim sen yapmamis olabilirsin tanimadan etmeden anca boyle yardim edebilirim.
      2.yazdiklarimi tekrar dikkatlice oku ben alistir diye bisey diyo muyum.
      3.cocugun varsa var senin vibrator kullanmanla cocugunun alakasi ne ? karninda bebek falan degilse ne diye soruyosun ki daha sen kullansan ona ne kullanmasan ne

• 1.sağol
      2. "kisacasi bu cinsel organin aliskanligindan dolayi oluyor", yanlış alışkanlıktan bahsediyorsun, bu doğru alıştır demek değil mi?
      3.bebegin varmis bebeginin hayati icin cok riskli. demişsin sonra da üste çıkmaya çalışıyosun,
      önce sen dikkatli oku

• Sadece fuck bodyy(seks arkadaşlığı ) düşünürsen tanışmak isterim.Böyle senin de istediği olur

• enteresan :D

• bence ekullanma

• helal olsun :) kadınlarımızda artık sorunlarına cevap arayabiliyor :) kendini iyi hissedeceksen kullan tabi ki de ama eşini yeteneklerini arttırmak senin elinde bunuda unutma ..

• adam haftada 3 ten fazla yapamıyor bu nasıl artırılablir?

• Öncekileri Göster
    • bu davranış geri teperçünkü bi erkeğe çocuk gibi davranmak olur, egosuna ağır gelir ve nefret eder, ben minick bi sey ima ettiğimde bile çok bozulmuştu. zamanla gelişmesini bekliyorum...

• siz en iyisini bilirsini ne diyebilirim ki =) bildiğiniz yoldan şaşmayın ...

• Zararı olmaz da bir erkek olarak bu durum düşman başına valla . Yazık yemin ediyorum yazık .

• bu işin sonu cinayetle biter. ondan sonra sizi gazetelerde ikinci sayfa haberi olarak okuruz

• 14gün

Hiçbir sorun ya da zararı olmaz korkma...

• bu sorunun geçici çözümü vibr. kullanmak olabilir. uzun vadede ne olacak, yine aynı sıkıntıları yaşayacaksın... Eşinle ciddi ciddi konuşup olmuyorsa bir uzman eşliğinde bu sorunu çözmeniz gerek. kendi kendine çözmek biraz zor olur...

• olmaz yap

• vibrator kullanırsan nasıl boşalabileceğini gayet iyi öğrenip 3-5 dakikada boşalabilecek düzeye gelirsin. böylece eşin de artık yeteneksiz olmaz.

• sexshop ürünleri satıyorum, iletişime geçersen yardımcı olmaya çalışırım ;)

• kullanmak isterim

• Makinesi var bunun makine daha iyi biniyon üstüne bırakıon kendini

• Açık ve öz önerilerim var ama terbiyeli olucamiyi günler.

• kullanma yaw tabi hamileyken ilişkiye girilmesi bile yasak diyor vajinadan adamlar bu vibratör dio hee sokda cocugunda saft kaymıs olarak dogsun :D

• Çocuk var diyor hamileyim demiyor bayan :)

• Öncekileri Göster
    • sen gerçek misin?

• Tabi niye gerçek olmayım ? ben insan değil miyim sanki de niye sordun anlamadım?

• bi' zararı olmaz lakin eşinizin yeteneksiz olmasına üzüldüm :/ umarım düzelir ve öyle vibratör gibi şeylere gereksinim duymazsınız

• Zararı olmaz.

• Bir kadının kadınlığını bilmesi çok önemli. Kadınlığındaki zenginliği ve gücü. Elbette sesk iki kişilik muhteşem bir paylaşım, dokunmalar, birleşmedeki bedensel hisler ve dahası bunu hem hissetmenin hem de hissettirmenin o ortak paydası. Eşinin bu konuda sana anlayış göstermemesi çok yanlış olmakla birlikte erkeklik egosundan kaynaklı bir uzaklaşması var anladığım kadarıyla. Hangi yaşta olunursa olunsun ya da sosyal hayatta hangi pozisyonda olunursa olunsun bir kadının cinselliğini tam da kendi istediği gibi yaşama hakkı vardır. Bu kadınlığının ona verdiği en güzel haklardan birisidir bence. Kimseye kulak asmadan kendini yaşa derim ben...

• bravo. hats off

• Tebessüm ve açık kimlikle yazılan bu "bravo"ya bir bravo da benden, en içten haliyle :)

• Ayıptır!

• :D sen ciddimisin

• çok cesaretlisin ama sanırım aldatmadan iyi dir o let yinede eşinle yapsan diyorum haa

• Vücut senin,hayat senin sağlık açısındanda problem olmaz.Vur patlasın çal oynasın yani.

• kullanabilirsin

• Hayır olmaz, keyfine bak.. ama yinede eşinle bu sorunu tatlı dille zaman içinde çözmeye çalışın. Sonuç olarak bir beraberliğiniz var. Bir ömür geçecek, hayat kısa, kendine zindan etme bu hayatı.

• İşte gerçek anne ve eş. Bence doğru yoldasın. Sakın bir başka erkeğe yönelme ne kullanırsan kullan. Eşinden de tamamen ümidini kesme. Belki işleri iyi gitmiyordur, seninle paylaşmadığı stresi vardır vs. Bakımlı ol ve onu azdıracak şeyler yapmaya çalış. Yapıyorsan sabırla devam et. mutlaka karşılık verecektir.

• ümidimi kestim 5 yıllık evliyiz, şişman ve çirkin değilim, bu doyumla ilgili bir soru, iltifatınız için teşekkür.

• Rica ederim. Tatmin olmak senin de hakkın ama aileni yıkarak değil. Bu nedenle doğru yoldasın..

• Aslında önemli bir konu. Bir çok evlilik cinsel tatminsizlik yüzünden yıkılıyor. Bu siteye bakabilirsiniz. vwww.cised.org.trAyrıca aldatmak kadar yanlış bir şey yok. Dinimiz bunun yerine bekarlardan imkanı olanların evlenmesini; olmayanları zenginlerin evlendirmesini buda olmazsa sık sık oruç tutmalarını tavsiye eder.

• ben kullanıyorum mutlu bir hayatım var tavsiye ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç bir sakıncası yok. Benim değişik boylarda bir kaç tane var. ama içlerinden en beğendiğim "rabbit vibrator" modeli. sana da tavsiye ederimama şu da bir gerçek ki hiçbir oyuncak gerçeğinin yerini tutamaz.

• rabbit nasıl bişi

• rabbit işte bu: link

• clitoral. başarılı tercih.

• Kesnlikle bir zararı yok, hatta çok büyük boyuttakilerin bile. Altı vantuzlu olanlar var banyoda fayansa vs. yapışıyor, onlardan veya elektrikli çift başlı titreşimli olanlardan kullanabilirisn. Çok daha farklıları da var ama kullanmadım (görmedim de)iki adres vereyim, oralardan alabilrisin güvenle, hem gizli hem hızlı...SeksiGiyim.Com ve FantaziElbiseler.Com link ve link Eşin yetmiyorsa aldatmaktan daha iyi ve pratik çözümdür bu.

• Bi öğretmene yakışmıyo bunlar hocam :)

• hiç bir sakıncası yok hatta onun gözünün önünde yapki belki kendine gelir

• çok acımasızsın

• -1 VEENLERİ COK EMRAK EDIYORUM HOSUNUZA GITMEYEN NE :))

• hm.. Hangi konuda sorunlu kocan? BÖyle birsey deneye bilirsin.. Ona unutamiyacagi bir gece yasatacagini söyle mesela. Snra yatak odasina gidin.. uzanmasini söyle.. Ayaklarini kollarini bagla. GÖzlerinide .. Sonra istedigin seyi yap.. Üzerine otur. Arkadan otur önden otur nasil istersen, nede olsa sana dokunamiyor, ve göremiyor.. Hizlimi yapmak istiyorsun, yavasmi kararini sen ver.. Sadece onun söylemesi gereken sey bosalmadan önce sana söylemesi, o an geldiginde cik ve bekle bir kac dakika, antreman olur hemde .. :D Ben vibratör kullanmadim, sevdigimin penisi varken vibratöre ne hacet

• +1

• Öncekileri Göster
    • Beni eksileyen arkadaslar - BENDE SIZI SEVIYORUM

• +1

• Ne sakıncası olabilir ki? Senin ihtiyaçlarını karşılayamıyorsa onun gözüne sokarak vibratörle uğraş ki anlasın yetersiz olduğunu o düşünsün sonrasını.

• Bu davranış erkeği tamamen bitirir. Tatmin edemiyor diye sızlanırken. Sertleşemiyor diye sızlanmaya başlar ondan sonra. Erkekleri gözünüzde duygusuz yaratıklar olmaktan çıkartın O da insan ve doğru şekilde yönlendirilip konuşulduğunda belki birşeyler düzelebilir.

• +1

• ya adamada sokarsa

• yok be güzelim ne zararı. vibratörünü eşinin görmesini sağla ki yaptığı hatayı anlasın keriz. ben senin yerinde olsam çoktaaaan başka erkeklerin peşine düşmştüm. eşinin cinsel ihtiyaçlarını karşılamayan adama erkek denmez.

• ben bile kullanmak isterim

• Öncekileri Göster
    • "erkek denmez" çok kezbanist bir yorum. üzülerek söylüyorum.

• ama insanlar bunu yapmak için evlenirler, bulsun bi çözümü, erkek hep kendini düşünüyor, kendi tatmin olamasa anında kadını bırakır.

Yükleniyor...