• Sor
  • Bence

Kızlar öpüşürken göğüslerine dokunulmasından hoşlanır mı?

Kızlar öpüşürken göğüslerine dokunulmasından hoşlanır mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben olsam hoşlanmazdım...o yüzden öpüşmenin ileri boyuta gitmeyeceği bir ortamsa hayatta yapmam..zaten belli eder durum kendini.. öpüşmek başkadır ya..romantizmin nirvanası :D 10 paket çikolata yemiş gibi oluosun eğer hakikatli bi öpüşme ise..onu bozmak istemem..

• güzel cevap ;)

• :))

Kızlar Ne Diyor 17

• o öpüşmek degıl ön sevışmedır herhalde..

• harbi he düşünsene biz öpüşüyorz gögslerime dokunmuyosa adam bu öpüşmek olmuyo demekki:)

• bu soru pek açıklayıcı olmamış .onun için cevap yok :)

• hoşlanmaması garip olur...

• soru mu şimdi bu yani

• ilk kez öpüşüyorsak, adamın çekindiğini hissetmek isterim, dokunmaya çekindiğini görmek isterim, bunu gördükten sonra zaten kendim koyarım elini istediğim yere, ama hayvan gibi saldırırsa hoşlanmam kişiden kişiye değişir kısacası.

• bayılırım iyice kavranarak sıkılırsa hemen ıslanıyorum

• hoşlanmam çünkü benim gögüslerim küçük ve sevgilim dokundugu zaman utanıyorum ele avuca gelen bir yanım yok üzülüyorum ona da diyorum hatta:(

• İlk öpüşmede olmazsa hoşlanılır..

• ilk öpüşmeyse bu kesin abaza diye düşünürüm. ama asla tokat atmam neden bilmiyorum yapım böyle ama soğurum.ama ateşli bir öpüşmeyse dokunsun dokunsun :D

• :-)) ellemeden olurmu zaten hiç ilişki yaaw :-))

• olur olur

• Her kızın düşünceleri farklıdır bu seninle ilişkisine nasıl baktığına bağlı birşey aslında belki ileri gitmek istemiyordur ama ben dokunmasını severim

• karşındakine sor cevaplar çok değişken olacaktır. yanlış bir şey yapmak istemiyorum hoşuna gitmiyorsa zorlamış olmak istemem falan de.

• alemsin çilek :)) yanlış bişey söylesen ne olur adam hayatını mı kaybeder altı üstü sevgilisinin göğüslerini eller o kadar

• he ya abartıyorum unuttum bi anda bi erkeğe öneride bulunduğumu sözlerin ne önemi var vücut dili konuşsun. devaam...

• kim hoşLanmazki :)))))))

• ilk öpüşmede hayir .. gerçi sonrada bunun tahrik ettiiği söylennemez (:

• kim hoşlanmaz :) kavrayacak ;)

• kişisine göre değişir. ama ilkinde olmamalı kesinlikle...

• ben hoşlanırım valla =)

• yanii.. neticede o kısım da bir zevk alanı

• öpüşme sadece öpüşmedır başka yere kayarsa ellerın tokat yeme ıhtımalın yüksek

• :)) bırak bakalım çocuk ne yapacak ya belkı asıl amaç o değil

• Öncekileri Göster
    • öpüşmenin sadece bir öpüşme olabilesi için 30 saniyeyi geçmemesi gerekir, eğer geçerse elleriz kardeşim :)

• tamam son noktayı koymam gerektığını düşünüyorum.
      ilkkez öpüşecegın kızsa elını attığında ,fazla ılerı gıttığını düşünebılır ,ama defalarca öpüştüğün kızsa ,durumuna göre ilerlemek doğaldır

Erkekler Ne Diyor 21

• mantıken hoşlanır hani.eğer bir zorlama yoksa hoşlanmaması için pek bir sebep yok.

• Yeni tanıdığın bir kızla ilk defa yapacaksan bu işi yüzüne bir şaplak yeme ihtimalin çok yüksek. :)

• Aaa naber burcu nasılsın diyip öpüşürken göğüslerinide avuçlarsan ağzının üstüne tokadı yersin:)Ama sevgilinse birşey demez,hatta elini tutup göğsüne kendisi koyar:)

• vay be, öyle kızlar da var demek. :) Demek kızına göre değişiyor tepki ve istekler. :)

• yok hoşlanmazlar. onlar sadece 1 yere odaklanırlar. misal memeleri elleyeceksen de başka yare dokunmayacaksın.sonra misal sarıldın öpüşmeye başladın hiç sevmezler böyle sarmışsın sarmalamışsın elin belinde .. biraz da saçlarını falan okşarsan nefret ederler :))))la havlee yarabbiiiii...kız itiraz ediyorsa da bu hoşlnamadığından değildir.sınırları çizdiği içindir.Bir kadının sınır çizmesi başkadır hoşlanmaması başka ;)

• +1

• Öncekileri Göster
    • hoşlanmayan kız nasıl belli etcek madem ?

• Biz ona holanmayan kız demiyoruz, frijit diyoruz :)

• isteyenide var istemeyinde ya al karsına acık acık konus yada deneme yanılma ile bulmaya calış bunun bir genellemesi yok.

• Kişiye göre değişir şahsi düşüncem hoşlandıkları yönünde tabiki bunu çoğu ifade etmek istemez

• Kizlar sever bence, bende seviyorum dokunmayi ^^

• eğer öpüsme sevişmeye dönüşürse ellemekte zarar görmüyorum ve görmedim şimdiye kadar gayet doğal

• ahtapot gibi olmalısın öpüşürken her yerini okşamalısın :p

• hoşlarına gidiyo

• öpüşürken boyun tarafına ve çene altına inmek; orayı emip, öperken; saçlarını, yüzünü, tenini okşamak bide beline sarılmak ve göbeğini okşamak harika oluyor ya :)

• Ilk opusme ise ellerini kullanmamlisin ama devamli opusuluyorsa vucudun butun organlari eslik edebilir :)))

• evet evet :) erkeklerde hoslanir da caktirmazlar :))

• genetik faktörler ve çevre önemlikızın yetiştiği ortam fazla özgür bir ortam değildir..ya öpüşmez bile öpüşse bile 3 dk sonra ağlar bi anda...kızın yetiştiği ortam özgür, rahat bi ortam diyelim...o durumda da kızı etkileme derecen,çıkma süren gibi faktörler devreye girer...ama burda en önemli şey..dokunacaksan çekinerek dokunma ...yanlış olan düşünce''dokunuyorum ama ne der, hoşlanır mı acaba tersler mi''doğrusu ''dokunmak istedim dokundum ''

• haaa orası çok tehlikeli canımmm...öpüyorum ayağına göğüslerede dokunuyorsan kesin arkasından yatağa atma girişimide gelecektir...ama '''her kuşun eti yenirmi yenmezmi'''' bu noktada belli olur diyorum...

• Öpüştüğün kızlara sor bakalım ne diyecekler.

• Kızın kendisine sor, herkesin hayali isteği fantezisi farklı.

• kesinlikle hoşlanırlar ama aşırı sert değil,tersine yumuşak hareketler...

• öpüşürken kız istersen gösüne kendi koyar sex issterse kalçalarına dokundurur ama kendin koymayacaksın sabırlı olacaksın iradeli erkek herzaman iyidir kız içinde erkek içinde :)))

• Hoşlanırlar.ama öpüşürken çok samimi değilsen yapma.bazı yorumlarda bunu sor hoşalnıyormuymuş felan demişler.sorulmaz ama hoşlanırsa hoşlanır hoşlanmazsa hoşlanmaz.deneyerek anlaşılır ama ihtiyatı hiç bir zaman elden bırakmamak lazım yani ibir kız belki 1 saat içinde milyon tane horman salgılanır. vaziyet iyi organize etmen gerek.Şahsen yapmaman taraftarıyım.Çünkü bunu herkes yapıyor sende herkes gibi yaparsan senin de diğerlerinden bir farkın kalmaz.Birdebunu yaptıktan kız eğer pişman olursa seni terk eder. bunu da biliyorsundur.Eğer gereçekten aranızda bişeyler varsa birgün evlenirsen zaten turşusunu kuracaksın istediğini yaparsın.Bu şekilde ona da biraz saygı duymuş olursun.Bir kız ya sevgilisi istediği için bişey yapıyordur ya da kendi istediği için.Eğer kendi istemiyorsa kendi istediği bir sonucu tetikler.

• ilk öpüşmede ellenmez kırarlar valla elini

Yükleniyor...