Kalabalık ve insan dolu bir evde...?

evet benim cinsellik konusunda hayallerimden biri bu ve inşallah bir gün gerçekleştireceğim:D

sız böyle birşey yaşadınız mı? misafirlikteyken yada misafiriniz varken insan dolu bir evde hiç ş.x yaptınız mı? nasıldı:D?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• üniversite yıllarımda ben yaşadım.. bir doğumgünü partisiydi benim evimde yapılıyordu bir çok insan geldi artık ev insandan geçilmiyordu çok kalabalıktı ve gelenlerden tanımadığım çok insan vardı herneyse ben gitar çalıp şarkı söylemeye başladım bir ara bira içmek için bıraktım mutfağıma giderken bi kız tuttu kolumdan burası senin evin mi dedi.. evet benim evim dedim odan hangisi dedi şu dedim tuttu çekti kolumdan odaya girdik girdiğimiz gibi sevişmeye başladık seviştikten sonra deliler gibi soymaya başladık birbirimizi tam beraber olmaya başladık içeri sarhoş bir arkadaş girdi pardon çok pardon sorryy diye bağırıp çıktı odadan çok gülmüştük ama muhteşem bir deneyimdi.. içeride deli gibi eğlenen insanlar hemen yan odada adını bile bilmediğim bir kız ve ben.. ve kızın adını hiç öğrenemedim.. güzeldi.

Erkekler Ne Diyor 25

• atmışsın

• en az 30 kişi vardı evde.

• ewet yaptım. Heyecanlı oluyor ama çok uzun sürmemisti. Bide sevgilim çok tırstığı için onun için çok güzel olmamıştı.

• evdekilerde katılsın diyemi

• ben avmlerde soyunma kabininde istiyorum

• bu fantazini sen gerçekleştirdinmi? hoşlandınmı?

• bu heyecana kalp dayanmaz. hem sex heyecanı hemde "biri mi gelio " heyecanı

• :) gelsin çekincen mi var ppuhhahaa

• bır kere denedım yakalandık ))

• Evet yaptık ve oldukça heyecanlı oluyor.

Kalabalık arkadaş gurubuyla evimizde sohbet edip, oyunlar oynarken. Banyoya geçip ilişkiye girdik. Bunu bir çok kez yaptık ve oldukça heyecan yaratıyor insanda.

• Benimde hayalim bu. Ama izleyenler hiç tanımadığım insanlar olacak.

• Ses gücü 3 kat daha çok arttırıyor . Şimdi partnerin biraz performans düşüklüğü yaşayabilir ama şu da var sen nasıl ses çıkarmadan duracaksın . Çoooğ zor çoooğ :) .

• Grup mu istiyorsun sen?

• bunu onların yanındamı yapmayı düşünüyrsun? :))

• Yapmadım, denenebilir :D

• Her gün yapıyoruz biz:/

• asansorde yaptk. akrabalar bze geldi herkes uyurken yaptk. o kadar hycan verdiki yasamam mucize

ynii

• benim evde bir maç akşamı senide çağıralım, sırayla takılırız, kafan mı iyi kızım senin bu nasıl bir fantazi?

• :) bence sen kalabalık evde seks fantazini unut, yoksa unutamayacağın bir deneyime kurban olursun :)

• sorduguma soracagima pisman ettin zaten tamam:D

• o zaman bunu şimdi söylediğin gibi anlatsaydın, bende anlardım o zaman, insan dolu evde seks yaptınız mı yazıyor soruda...

• Öncekileri Göster
  • Evet, heyecanlı oluyor. Daha uçuklarını da yaptım. Gizli olunca daha heyecanlı oluyor.

• alanyada kaldım yıllarca ve toplu sekse çok katıldım barda yaptım sahilde yaptım evet heyecan lazım yaa

• sapıkmısın?

• tşekkür ederim :)

• tamam sapik birisiyim.. ne mutlu sana sen olculu ve olmasi gerektigi gibi yasiyorsun tebrikler ben sapigim :D

• tamam bende ondan bahsediyom kuranda cinselliğinde bir tabırı vardır gerisi sapıkca düşüncelerdir

• Öncekileri Göster
  • yaptım normalden daha heyecan verici

• nişan evinde yaptık

• Yaptım.Çok heyecanlı ve dengeleyici oluyor.

• apartman toplantısında yapmıştım.çok eğlenceli

• Yaptık.

• Bi' dakka lan ben hiç sevişmemiştim ki? Rüyaydı heralde...

Kızlar Ne Diyor 7

• iyiymiş nan..ben kalabalık sevmediğimden hiç olmadı öyle bişee. benim en kalabalık hali evmin komşumla beraber arkadaşlarının da gelmesiydi 5 kişiydi..içtik filan.. herkes bi tarafa sızdı..sevişen oldu mu bilmiom ama sanmıom yani sızmıştım ben zaten

• evet. bayağ bi zorluyo. ses çıkmaması için ayrı bi çaba harcıyorsun. bi yandan yakalanma korkusu vs. hem heyecan verici hem de kimi zaman eğlenceli

• Milletin içinde mi kaç kişi girdi sana söle :))

• Ben yapmıştım..trajikomik birazz...annemler bigün misafirliğe gittiğinde ben de erkek arkadaşımı çağırmıştım..tam gidicekti annemler zile bastı ayakkabılarını içeri almıştım zaten eyvah dedim odama götürdüm alelacele çocuğu da divanın altına soktum nefessiz uyuya kalmış garibim karanlıkta kilitlemiştim bide üstüne:D ben annemlerle çay faslı yaparken çocuk divanın altında kendinden geçmiş bi gittim odaya yüzünü tokatladım bi de iriydi baya tokatlıyom uyanmıyo kalk hadi kalk bitanem dedim zarzor yatırdım yatağa:D biraz kendine gelince annemler de yan tarafta uyuyolardı kalktık seviştik ben ses çıkardıkça ağzımı falan kapıyodu çok heyecanlıydı sonra sabah oldu annemlerin odası açıktı kapattım falan çocuğu emeklettirdim ayı gibi olunca camdan görünmesin diye :D telaşlı telaşlı çıktı garibim ne günlerdi yaa:D

• :D

• :D film gibi bea

• yok yaa ben istemem öyle..2 kişi yanlız olacak evde, odalarında yapcaklar.

hem öyle kalabalık yerde utanır insan ses filan çıkar

• ayda bkaç defa bizde kalan, ablamın çok yakın bir arkadaşını ( 25 yaşlarında), 17 yaşındaki erkek kardeşimle gece sevişirken yakaladım :) öyle bir kızla seviştiği için kardeşime imrenmiştim doğrusu çünkü çok feci göğüsleri vardı kızın :))

• çocuk mu küçük

• Karşine +1 :D

• çocuk işini biliyo ablası neden öyle diyosun :))

• asla

• sorma kopuk insanlar ne tuhaf :(

• hayale bak lahn

• deme lazım olur

Yükleniyor...