Sevgililer arasında cinsel yakınlık?

Samimi cevaplar alalım.Şöyle bir cevap istiyorum.ben sevgilimle şu zamanda şunları yaptım pismanım ya da degilim diye.kaçıncı ayda iliski size göre normal ya da öpüsme elleşme? evlenmeden neler olmaz? paylaşın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• bu bence sadece kızların cevaplayacağı bir soru olmuş. çünkü erkek kıza herşeyi yapsada pişman olacağını sanmıyorum. erkek zarar görmez ama kız zarar görür..

• Evlenmeden bence çıplak kalmak dahil, oral, anal olmamalı en fazla öpüşme belki biraz elleme falan ileriye gidip ilişkiyi seviyesizleştirmenin, karşılıklı doyumun bir anlamı yok .

• bi kere tanıstıktan sonra tanımak icin belli bi süre gerekli.. ilk yakınlık icin su kadar ay sonra diyemem ama eger yeterince tanıdıysan kendiliğinden olusuyo her sey. evlenmeden kesinlike tam bi birlesme olmamalı

• iki tarafta istiyosa hiç bi kötülük yok. hiç pişmanlık yok. siz bütün evlenen kızların bakire olduklarını falan düşünmüyosunuz değil mi, eğer öyleyse benim çevremde, okulumdan, mahallemden evlenen kızlardan sadece birizi daha önce bi ilişki yaşamamıştı. o da zaten o kadar çirkin di ki kimse tercih etmediği içindi sanırım sonra çirkin adamın biriyle evlendi.

• ilk buluşmada kahve içtik. İkinci buluşmada elini tuttum. üç ve sonrasında zaten devamı kendiliğinden geldi;)

• Mumkunse ilk gunden baslamali vakut kaybi olmaz, uyumsuzluk varsa cikar

• Bayanlar önden.Buyrun bayanlar :P

• buyrun beyler.size baglıyız. :D

• Öncekileri Göster
    • Açıkçası.Açıktan birazcık utanıyorum.Hem modlardan da kilenenler oluyor.Öyle hissediyorum.Anladın sen onu :)

• kinlenen diyecektim :)

• Bence bizim yerimize de sen cevap ver.

• bence öpüsme haric hicbisey evlenmeden yapılmamalı.iliskinin ömrünü azaltır.evlilik heyecanını yitirir. ve dinen günah.

• Öncekileri Göster
    • öpüsmek günah degil ama günaha yol acacak seyler yaptırır.hepimiz hangi kültürde yetisirsek onu devam ettiririz.kimse kücüklükten kafamıza kazılan fikirleri degistiremez.ve o kafamıza kazılan fikirler düsüncelerde bizim fikrimiz değil toplumun devletin ve dinin fikri.

• Din ve yasalar, toplum düzenini etkiliyor diye, din ve yasakoyucuların koyduğu kuralların evrensel geçerliliği mi var yani ? Peki biz, din ve devletin şekillendirdiği toplumun kurallarını benimsemiyorsak; şu son "hangi kültürde yetişirsek onu devam ettiririz" cümlen ile çelişmiyor musun ? Ben cinselliği günah saymıyorum.Çünkü senin dinine inanmıyorum. O halde senin dininin benim için hiç bir geçerliliği yok. Kaldı ki fikirden bahsediyorsak, günah-haram kavramlarınn bu tartışmada yeri ne..

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 ay aynı sınıfta olsak bile konuşmadık sadece bakıştık.. ilk seni seviyorum sözcüğü ve masum sarılma 3.ayda oldu. yaklaşık 10 aysonra yanağımdan öptü,elimi tuttu. bir yıl sonra öpüştük, ikinci yılda daha ileri 3.4.5.6. derken 7. yılda birlikte olduk :)

• tam kararında

• nere öpüşmek günah değil.bu dini şeyi sen bi tarafından uydurmuşsun.dine bakarsan el ele tutuşmak göz göze bakmak günah.ben karşıyım kardeşim evlenmeden ne o öyle .en fazla terk edilirim bu yüzden en azından namusum gitmez.elin oğlu herkes benim için evlenmeden .kimse kusura bakmasın ayrıca .tamam o anlık seni sever terk etmem der ama aşkın ateşi geçince sıkıldım bunaldım ben de istemezdim lafları.bana bıkmayacağını kimse garanti edemez.evlenince de bıkabilir ama o zaman en azından eşindir.ee sevgiliyken neyin ...ben öpüşmek ve biraz elleşmek hariç diğerlerine karşıyım .zamanı evlenince bu kadar basit.evet cinsellik ihtiyaç ama bunu çoğu erkeğe anlatamazsın .yattığında sevgilisi yatmadığında orspuydu o ya ,tam kaşardı derler.bizim ülkemizde ve kültürümüzde bu yok.o yüzden en iyisi içinde istek varsa bile tutmak ve mastla geçiştirmek ve bu isteği sevgilsine ciddi bi durum (nişan felan)olmadığı müddetçe söylememek.

Yükleniyor...