Sağlıklı bir cinsellik için penis boyu kaç olmalıdır?

Sağlıklı bir cinsellik yaşamak için penis boyu nasıl olmalıdır? boyut önemlimidir? yoksa boyu değil işlevi önemli diyenlerdenmisiniz? herkes bunu o kadar çok tartıştı ki bir çok insan da bu konuyu merak ediyor. özellikle de bayanlar. ayrıca erkeklerde de var bu merak. küçük penise sahip olanlar gurur yapıyorlardır belki! büyük penise sahip olanlar gururlanıyordur! aslında hepsini Allah yaratıyor sonuçta. kimse büyük yada küçük olmasını seçmiyor. bunun için ne gurura ne de utanmaya gerek var. önemli olan fazla hazlı ve sağlıklı cinsellik yaşamak. hem kızlara hem erkeklere soruyorum. büyük mü olması küçük mü olması daha güzeldir? yada ikisinin de cinsel ilişkide artı ve eksileri varmıdır? varsa artı ve eksileri nelerdir? herkesten gerçek düşüncelerini bekliyorum teşekkürler

Güncellemeler:
peki 10 cm civarındaki penisler hakkında ne düşünüyorsunuz? yeterli mi? istenilen pozisyonları rahatça yapabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Valla eğer soruyu gizli sormasaydın sitedeki bir yığın erkekten resimli ve özel mesaj alırdın sanırım. İşin gerçeği önemli olan seksin ne kadar uzun sürdüğü ve bununla alınan zevktir. Hiç bir kadın bir kaç dakikada boşalıp arkasını dönen erkekten hoşlanmaz. İstediği kadar büyük olsun. Ama hem büyük olup hem de uzun sevişiyorsa sanırım hiç bir kadın o erkeği bırakmayı aklından bile geçirmez. Yerinde olsam önce uzun süre sevişebilen, seks yaparken önce kendini değil seni düşünen birinin hayalini kurardım. Daha büyük ve daha kalın aleti olanı değil...

Erkekler Ne Diyor 21

• 10 cm de yeterlidir, fakat işin bir de göz tatmini boyutu var. Çok büyük ve geniş penis inanın sanıldığı kadar iyi değil, kadın için acı verici olabiliyor. Küçük penisin çok büyük bir handikap olduğunu düşünmüyor, onu nasıl kullandığınızla ve boşalma sürenizi ne kadar uzatabildiğinizle alakalı keyif olayı. Bunun dışında boy mu en mi derseniz, tabi ki en daha önemli.

• sağlıklı bir cinsellik için penis boyunu kafana takmaman yeterlidir...sen önce bi tadına bak...

• en az 8 olur saglıklı bir cinsellik için fakat zevk için dersen boyundan çok kalınlığı daha önemli...

• bu konu hakkında bir kere sıkıntı yaşadım patnerlerimden biri ilk birleşmeden sonra yalpamayacağını çok zorlandığını ilk defa böyle bir şeye denk geldiğini söyledi ve sonrasında oral yolla ilişkiyi tamamlamak zorunda kaldım

• Bu evrenin en saçma sorularından biri...bir noktaya kadar önemli ama unutulmaması gereken asıl konu sex'e ne diye baktığınız! sok çıkar yaa şayze ohhh bitte ahada bitti gözüyle bakarsan.acırım sana senin gibilerede.. ne istediğini bildikten sonra partnerinle uymlu isen senden iyisi yok...maalesef tabular insanımızı bağladığı için kişi kendini bile tanıyamıyor ve kulaktan dolma bilgilerle yürüyüp gidiyor..önce kişi kendini keşfetmeli! düşünsenize kendini keşfetmiş bir çift ve haz düşünceleri aynı noktada buluşuyor! ( bundan ötesi yok )

örnek ben "bdsm" bağlantımı partner sorunundan doyasıya yaşayamıyorum :)

konunun özü şu ne istediğini bilirsen sadece dokunman bile yeterli...

• 50 metreden aşağı olmaaazzzz.gizli kullanıvı aynı soruyo başkası sormuştu .ona verdiğim bilimsel cevabı sanada vermek isriyorum.üç vakte kadar sana 10 santim boyunda bir penis görünüyor falında.bir dağın tepesinden sana bakıyor.ortada da bir gergedan var

• 15-20 santim arası idealdir...kucugu de buyugu de sıkıntı cıkartır...

bir de kalın ve heybetli olması ekstradan keyif verici olur kadın icin.

ama 15 cm 'dan kısası her kadın icin uygun olmayabilir

• bir kez karanlıkta örmekle nasıl ölçtün merak ediyorum dorusu. bu uzuv öyle sabit uzunlukta bişi değil ki tam sertleşmeden küçük görünebilir birçok uzun penis. büyüme katsayısı çok değişkendir yani tam olarak sertleşmeden anlayamazsın. valla bakıyorum erkeklerden gelen yorumlara hakkaten bizim ortalamamız baya düşükmüş. 16 17 cm e çok büyük gözüyle bakıyor millet.

• şimdi hem yeni sayılırız demişsin hem de bayağı bir yol kat etmişsiniz cinsellikte :)

Çok evhamlı ve vesveseli gördüm seni. Gerçi 10 cm küçük diyorsan küçüktür ona diyecek bir şeyimiz yok.

Kara sevdaya tutulmadıysan ilerde evhamın artar, sevgin azalır. Hem hali hazırda aranızda pek bir şey olmamışken ayrılın bence.

Hem bu durumu düşünecek hale geldiysen de ben ilişkinizin gidişatının yanlış olduğunu düşünürüm.

Diğer arkadaşlara da şunu demek istiyorum : Evet, kızlar erkek arkadaşlarının cinsel organlarını avuçlayıp büyüklüklerine göre seçmiyorlar ama cinsel tatminsizlik yüzünden ayrılan bir çok çift var. İlerde bu sebepten ayrılmaktansa ilişki henüz ilerlemeden ayrılmak daha mantıklı geliyor.

Göz var, izan var.

• en az 8 en fazla 22 olmalı ama ideal 14

• Aşk olduğu sürece hiç problem yaşanmaz. İşlev önemli ve küçük penise sahibim ama mutlu edebileceğime inanıyorum erkek arkadaşının takıntısı var çok erkekte var bu kısa uzun takıntısı ama boşa ben olanı kabullenip onunla en iyisini yapmayı düşünenlerdenim ve mutluyum.

• 10 cm i geçerse cinsel zevk verir ama 15-16 cm lik penisle birazda kalınsa tabiki kadını mest eder.

ama aşk varsa bunların hiçbir önemi yoktur

çünkü seven sevdiğiyle birlikteyken mutludur.

• Kamasutra'yı açın okuyun hangi pozisyonlar hangi penisler için yazar orda. Büyük penis gerektirenleri yapmazsın ki zaten sayıları çok azdır. çünkü kamasutra bayan ver erkeğin beraber seks yaptıkları pozisyonlar bütünü oldugundan sadece erkek egemen bir duruma yer vermez bazı kamasutra pozisyonları aşırı penetreden kadına acı verir.

• Bence erkeklerden daha Çok Sen bunu sorun ediyorsun gibi geldi heralde küçük geldi yada hallerindeki penis daha büyükçe bişeydi çok küçük gelmiş sana bence sevgilini değiştir ve ve elinle yokla

• siz penis boyuna göremi sevgili arıyorsunuz:(

• rica ederim mutluluklar size

• doğrusun teşekkürler

• dediğim gibi seveceğin birini bul bu gibi konuları dert etmeyeceğini düşünüyorum

• Öncekileri Göster
  • 10-15 cm ve kalınlık önemli ancak bu ölçülerin önemi ilişkide %5 değerinde ,asıl olan sevişme içindeki eylemler,ön sevişmeler,öpüşme ellerin kullanılması en önemlisi duygular...

• ben süpermarketlerde ayakkabiyi denemeden aliyorum ;-)

cünkü baya bir ucuz oluyor :)

• piyango ama bütün hayatı etkiliyor,düşünkü görücü usulü vede yakışılı ve düzgün görünen adam,evlenince cinsel anlamda çok çok kötü ve hijyen de hiç yok..ne olacak..bu asırda bırakın bu görücü muhabbettini,sadece tanışmak adına kullanın ama önce birbirinizi cinsel anlamda dahil yakından tanıyın...ayakkabı bile denemedn alınmıyor düşünün artık biraz kendinizi...

• ne yapsinlar, piyango oynuyorlar

tövbe tövbe

• Öncekileri Göster
  • 10 cm'de yeterlidir ama bazı pozisyonlarda yetersiz kalabilir ama onlarda gözardı edilebilecek şeylerdir. boyu önemsiz demekte yalan olur. işlev illaki önemli ona diyecek birşey yok ama boyuda bir kadında önemsiz denemez. çok büyük olmasıda pek yararlı değil zira içeride okadar yer yok ve hepsi alındığında bayan için acı verici oluyor. bir ayrı noktada kalınlık aslında. boydan daha etkilidir. kalın olması bayan için daha haz verici olmaktadır.

• bahsettiğim pozisyonlarda ekstrem şeyler zaten

kamasutra yapmayı düşünmüyorsan sorun yaşamazsın illaki

ama dersenki ben kamasutrayı hatmetçem

ozmn yetmeme olasılığı var.

• 10 cm'de yeterlidir ama bazı pozisyonlarda yetersiz kalabilir ama onlarda gözardı edilebilecek şeylerdir diyosun yetmediğini sen de söylüyyosun işte :)

• herkes büyük istiyor?

kim istiyorki ben göremedim.

bence sen biraz fazlaca büyük takıntılısın ve bu düşünceni 'herkes'e malediyorsun

• Öncekileri Göster
  • türk erkeğinin ortalama penis boyutu 14 cm diyor uzmanlar 10 cm den aşağısı yetersiz çok büyüğüde acı verirmiş yani 10 cm den yukarısı gayet normalmiş vajinal orgazm için

• Uzun sevişip kadını mutlu ediyorsa ki boyut problemi yaşamayan biri olarak söylüyorum sorun değil uzunu kalını..

• parmakla masturbasyon yaparak boşalabildiğini düşünerek 9cm den başlayarak yukarı çıkabilirsin. ideal olanı vücut yapılarınızda belirler. 11 cm 15 cm gayet iyi sanırım

• walla söylediklerin hakkında yazıcam ilk basta hepsinin yaratan allah cok dogru söylemişsin bu konuyu biraz unutuyoruz küçük yada büyük penis konusundaysa walla ne küçük ne buyuk normal olmalı benim ideal diye düşünüyorum mesela... bazıları büyük ister bazıları büyükten korktugu için küçük bazılarıda işlevi önemli der zaten önemli olan da işlevidir kendinle beraber karşındakinin isteklerinede tercüman oluyorsan normal boyutu odur bnce ...

• bnce uygun istenilen pozisyonlarda bi tanesi olmayabilir gerisinde sorunyok ama 10 cm geneli bayanlar tatmin olmaz diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• bence en az 17 cm olmalı.

• sahip olmayanlar gidebilirler, benim erkek arkadaşımın 17 cm.

• lütfen hayvanat bahçesine git :)

• bence 18+ :) biraz yaş sınırlaması gibi oldu ama.

• 28gün

ahahaha

• evet sol eli ancak öyle bırakırım dermişim filan :D

• sol eli bırakma sebebi olur :)

• Öncekileri Göster
  • Uzun ve kalin bir penisin görüntüsü bile yeter...

• kim oldugumu bilsen öyle demezdin. neyse...

• kesinlikle:)))) zeki ve acıksozlu kadın belli ediyor kendini:)

• canım bazı pozisyonlarda zor ama ama bir kadını 11 12 cm rahatlıkla doyurur ama 16 17 cm harikadır cinsel yaşam için bunun büyükleri anlatılmaz yaşanır. 10 cm küçükse ne bileyim biraz problem olur

• 28gün

18 kadınlar için en çok tercih edilen. :)

• 19 diyo anormal yanii :D korkmaya başladımm

• inanmayan yazmaz bu kadar basit

• Öncekileri Göster
  • ne uzun olanı,ne kalın olanı,en makbul olanı içinde çok kalanı... ( atasözü)

• işte en güzel cevap

• +1

• abaza atalarımız

• Öncekileri Göster
  • Ben sadece bir kişiyle birlikte oldum seçme şansın yok sanırım aa bu küçükmüş diğeri gelsin diye. Sevdiğin seni nasıl mutlu ediyorsa o idealdir. Sevgiliminki 15 cm ama beni gayet mutlu ediyor hiçbir zaman büyük olsun demedim zaten ilk defa onunla oldum ve başkasını hiç düşünmedim karşıma büyük çıksın diyede beklemedim hiç bir zaman. Bu sevgilinin seni ne kdr mutlu ettiğiyle alakalı boyutla değil. 20 cm olur erken boşalır hiçbirşey anlamazsın ya da ön sevişmeyi uzun tutmaz gibi.

• Aslında küçüğü büyüğü önemli olmaz ama ortalama bi boy arıyorsan tatmin edici 17cm normaldir. Hem boy önemli olmamalı işlevselliği önemli olmalı örnek; Partnerinin penisi 23cm boyu gayet doyurucu ve tatmin edici ama birde şöyle birşey var; içinde ağır hareket ediyor ve zevk değil acı veriyor sana birde böyle düşün büyük penis ararken kendini yıpratma, normal boy oranında olsun ama işlevselliği harkulade olsun içinde hızlı seri gidip gelsin daha çok zevk alırsın oyüzden boy önemli olmamalı. :)

• haklısın ama işte yaşamayınca bilmiyor insan :)

• Valla öyle ya da böyle üremeye devam ediyoruz sağlıklı olun yeter ben sevgilimn beni parmağıyla tatmin etmesine bile bayılıyorum yani düşün..

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...