• Sor
  • Bence

Korunmadan ilişkiye girildiğinde hamile kalınmasını önleyecek bir şey var mı?

korunmasız sex yapılabiliyor . bu durumda hamile kalmamak adına sexten sonra yapılabilecek olaylar varmıdır ne gibi işlmeler yapılabilir . özellikle bayanlardan yanıt .

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• norlevo yutulur ertesi gün hapı üç gün içinde alındıgında kesin sonuc verir

• ilaç ismine kadar veren tecrübe iyi yanıt secildi ...

Kızlar Ne Diyor 7

• ertesi gün hapı,spiral,falan

• Sex'ten sonra korunmami alla alla.Bu durumda soruna bakacak olursak sexten sonra bayanin hamile olacagi günü bekleyeceksiniz...Sex'ten sonra anca bu yapilabilir. :D

• ertesi günü öbür hafta hapları varmış haberiniz sizinde benim gibi yok :))

• Öncekileri Göster
    • bakın gördünüzmü öylese biz yaşamamış yaşatmamışız gönül :) nasıldı ya o şarkı :)) bizim arkadaş hukuk kadını :)) 7 mahalleye rezil eder :(((

• Ne diyon cocum benim sen kadar ogLum var.. :DD

• ertesi gün hapı o da ilk 72 saat içinde alıncak. tabi ilk 24 saat-48 saat flan daha etkili oluyor heralde

• ertesi gün hapı olabilir..ama her seksten sonra değil..aynı ay içinde 1 den fazla alınırsa kadında ciddi sorunlar yaratabilir..o yüzden korunun arkadaşşş

• kac yasindasin :D sexten sonra korunma yok arkadasim :D nanayii yedin :D affiyet olsun

• birde anlamadıgım şu iki kişi sevişiyor . önlem alması gerekn risk kimde burada . ve hemen erkek nenenyi arkadanda meyva olarak ayvayı yediriyorlar neden ama . hiçmi kız yemez bu yiyecekleri :)) yoksa yedigi muz doyuruyormu merak ediyorum ...!

• dışarı boşalma bi korunma yöntemi değil biliyoruz ama ben sevgilimle 2 senedir böyle ilişkiye giriyorum 2 sene boyunca ortalama 3-4 günde bi yapmışızdır bişey olmadı allahtan. umarım da olmaz inşallah

Erkekler Ne Diyor 6

• bırak bayan erkegi ertesi gün hapını tüm dünya ögrendi tüm liseliler biliyor sen kazık kadar olmussun bir boktan haberin yok BİR DAHA SOYLÜYORUM ertesi gün hapı git ezcaneye ama sakın kendin alma hapı kız arkadasına esine cinsel ilişkiden sonra 72 saat içinde muhakkak içir o kadar SAKIN SEN İÇME embesile baglarsın :-) hehehe

• hiç yakışmadı .olabilir herşeyi herkes bilmiyebilir . yada yeni yaşanılan bir olay olmuştur ...egitimimiz az gelmişde olabilir . yogun çalışma ortamında olabiliriz :)) son ikaz mahiyetinde uyarınızada önem verecegim . ben içimiyecektim degilmi ? arkadaş içerse sanda faydası olur dediler bu nasıl bunu anlamadım :)))

• Öncekileri Göster
    • üleynn şu erkekler zavallı kızlar . ? nerde ise yap bitir işi . sonrada içine nerde ise yangın tüpü ile köpük sıkacagız :)) şekilden şekile sokuyoruz masumları ya..:((

• eline verirse bebeyi görürsün sonra ebeyi :-)

• Sexten sonra korunmamı olur be yavru .

• hap içir

• Prezervatif, doğum kontrol hapı, ilişki sonrası hapları, iğne yöntemiyle korunma dışında kalan bir çok yöntemde hamile kalma ihtimali her zaman çok yüksektir.Korunmasız girilen ilişkide erkeğin tam boşalacağı sırada penisini çektiğin de gebe kalmayacağı mantığı yanlıştır. Nedenine gelince o esnada insanlar bazen farkında olmadan bir damlada olsa sperm bıraka bilir veya halk arasında zevk suyu denilen bir sıvıyı akıta bilir. Bu durumlarda hamile kalma olasılığı her zaman vardır.

• dışarı püskürtme yöntemi

• penisin kafasına limon sık:))) hem sen hemde partnerin acıdan ilişkiye giremez doğal bir korunma yöntemi olur.

• sana isot sürerek denemek lazım :) böyle bir soru geldiginde yanıt veririsin :)))

Yükleniyor...