Korunmadan ilişkiye girildiğinde hamile kalınmasını önleyecek bir şey var mı?

korunmasız sex yapılabiliyor . bu durumda hamile kalmamak adına sexten sonra yapılabilecek olaylar varmıdır ne gibi işlmeler yapılabilir . özellikle bayanlardan yanıt .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• norlevo yutulur ertesi gün hapı üç gün içinde alındıgında kesin sonuc verir

• ilaç ismine kadar veren tecrübe iyi yanıt secildi ...

Kızlar Ne Diyor 6

• ertesi gün hapı,spiral,falan

• ertesi gün hapı o da ilk 72 saat içinde alıncak. tabi ilk 24 saat-48 saat flan daha etkili oluyor heralde

• dışarı boşalma bi korunma yöntemi değil biliyoruz ama ben sevgilimle 2 senedir böyle ilişkiye giriyorum 2 sene boyunca ortalama 3-4 günde bi yapmışızdır bişey olmadı allahtan. umarım da olmaz inşallah

• Sex'ten sonra korunmami alla alla.Bu durumda soruna bakacak olursak sexten sonra bayanin hamile olacagi günü bekleyeceksiniz...Sex'ten sonra anca bu yapilabilir. :D

• Ne diyon cocum benim sen kadar ogLum var.. :DD

• bakın gördünüzmü öylese biz yaşamamış yaşatmamışız gönül :) nasıldı ya o şarkı :)) bizim arkadaş hukuk kadını :)) 7 mahalleye rezil eder :(((

• Ee onlar sex'ten sonrami aLiniyor...Vayy beee.. :DD

• Öncekileri Göster
  • kac yasindasin :D sexten sonra korunma yok arkadasim :D nanayii yedin :D affiyet olsun

• birde anlamadıgım şu iki kişi sevişiyor . önlem alması gerekn risk kimde burada . ve hemen erkek nenenyi arkadanda meyva olarak ayvayı yediriyorlar neden ama . hiçmi kız yemez bu yiyecekleri :)) yoksa yedigi muz doyuruyormu merak ediyorum ...!

• ertesi gün hapı olabilir..ama her seksten sonra değil..aynı ay içinde 1 den fazla alınırsa kadında ciddi sorunlar yaratabilir..o yüzden korunun arkadaşşş

Erkekler Ne Diyor 6

• dışarı püskürtme yöntemi

• Sexten sonra korunmamı olur be yavru .

• hap içir

• bırak bayan erkegi ertesi gün hapını tüm dünya ögrendi tüm liseliler biliyor sen kazık kadar olmussun bir boktan haberin yok BİR DAHA SOYLÜYORUM ertesi gün hapı git ezcaneye

ama sakın kendin alma hapı kız arkadasına esine cinsel ilişkiden sonra 72 saat içinde muhakkak içir o kadar SAKIN SEN İÇME embesile baglarsın :-) hehehe

• eline verirse bebeyi görürsün sonra ebeyi :-)

• üleynn şu erkekler zavallı kızlar . ? nerde ise yap bitir işi . sonrada içine nerde ise yangın tüpü ile köpük sıkacagız :)) şekilden şekile sokuyoruz masumları ya..:((

• öncelikle güvenli seks kavramını aklında tut dostum özür diliyoyorum yorumum icin.

partnerin icin uygulayacagın yöntem condom takmayı sevmiyorsan

1-ertesi gün hapı ilişkiden sonra 72 saat içinde icirebilirsin

2-vaginal köpüklar var partnerin vaginasına sıkıyor spermleri öldürüyor

3-dogum kontrol hapları partnerin bir ay önceden baslasın içmeye 3 ayda bir 1 ay ara versin

dogum kontrol hapını alabilir en masumudur içlerinde hem adet düzensizligi falan varsada iyi gelir.

• Öncekileri Göster
  • Prezervatif, doğum kontrol hapı, ilişki sonrası hapları, iğne yöntemiyle korunma dışında kalan bir çok yöntemde hamile kalma ihtimali her zaman çok yüksektir.

Korunmasız girilen ilişkide erkeğin tam boşalacağı sırada penisini çektiğin de gebe kalmayacağı mantığı yanlıştır. Nedenine gelince o esnada insanlar bazen farkında olmadan bir damlada olsa sperm bıraka bilir veya halk arasında zevk suyu denilen bir sıvıyı akıta bilir. Bu durumlarda hamile kalma olasılığı her zaman vardır.

• penisin kafasına limon sık:))) hem sen hemde partnerin acıdan ilişkiye giremez doğal bir korunma yöntemi olur.

• sana isot sürerek denemek lazım :) böyle bir soru geldiginde yanıt veririsin :)))

Yükleniyor...