• Sor
  • Bence

Kadın azar mı, erkeğin azgınlığı suç mu?

önüne gelen erkeği, abazalıkla, uçkuruyla düşünmekle suçlarken, kendi iradesiyle gurur duyan türden kadınları anlamak için soruyorum. erkeklerin çoğu kadın olsun da ne olursa olsun durumuna gelebiliyor. erkeğin,dayanamayacağı düzeyde kadın istemesi(rahatsız edip saldırması değil, sadece istemesi) erkeğin suçu mu. kadının yapmaması,ona iradesiyle övünme hakkı verir mi.(mesela,ben de sigara içmiyorum, o kadar içen var, iradeden değil ki, ihtiyaç duymuyorum, bu benim gurur duyacağım bi şey değil ki,irade;aşırı isteğe direnç gösterebilmektir, olmayan isteğe direnç gerekmez)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ya sorma bu aralar yani geçen pzt den beri ben duvara tırmanıcam nerdeyse. sevgilimle gidecek bi yerimiz yok. kafayı yemek üzereyim.

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadında azabilir yani de onlar bize göre daha kontrollü . Yapıları böyle . Ama tabiki yapmamış olmaları bir övünç kaynağı . Hepimiz el değmemiş arıyoruz sonuçta . Demekki övünülecek birşey .

• sigaraya iştahım yok,içmiyorum,içmemek övunç olabilir ama içmememin irademle ilgisi olamaz

• kadınlar cinsel isteği erkeklerinkinden 7 kat dha fazla

• Kadının azgınlığı, erkeğin azlığından daha kötü oluyor. Yeter ki bi azsınlar. Kız arkadaşımı gecenin bi yapısı yürüyerek evine bırakacağım. Bana yolda inşaatta ilişkiye girmeyi teklif, kamyonda, apartman bahçesinde, ağzım açık kaldı doğru. Demek ki bu kadınların azınca gözleri hiç birşey görmüyor:-)

Yükleniyor...