Kafayı yemeden bir cevap alabilir miyim?

Biz ailece alafranga tuvalet kullanıyoruz. Bugün erkek kuzen de gelmiş, o da oraya giriyor. 3 erkek oldu yani evde. Ben az önce gittim, klozetin yanları falan ıslaktı, kirliydi, peçeteyle sildim. Kalktıktan sonra oturduğum yerlere denk gelen yerleri peçeteyle silerken, elim kaydı ve sildiğim yer vajinama değdi. Bi' şey olur mu ki? Hamilelik böyle kolay mı yani?

Dalga geçmeyin, takıntılıyım ben.

Güncellemeler:
Dalga geçilecek bir konu olduğunu sanmıyorum. Ciddiye alanlara teşekkürler.

1|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

 • Yeter artık diyorum, Temizlik şart, eğitim şart diyorum başkada bir şey demiyorum.

  Şimdi orada idrar değilde sperm olduğun düşünürsek ancak şöyle bir şeyin olması lazım;

  Spermler kanatlı olmalı ve havada uça bilmeli, vajinayı algılama yetisi olmalı (aynı sivrisinek gibi). Sonrasında içe o vajinanın kalın dudaklarını ayıracak kadar güçlü olmaları, orayı açtıktan sonra içeride boğulmadan ve vajinanın salgıladığı koruyucu kalkanları aşıp yumurtaya kadar ulaşması. Yumurtalığa ulaştığında yumurtanın gel demeden onu zorlayarak içine girebilecek kadar güçlü olmalı.

  Yani binde demiyorum, milyonda demiyorum, milyarda bir ihtimal. Yani böyle hamile kalırsanız dünya literatürüne klazöt kapağının üstüne oturmakla hamile kalan ilk kadın olma ünvanına sahip olacaksınız.

  Tabi ki temiz olmanız, bu tür yerlerde oturduğunuz yeri temizlemeniz oldukça güzel ve sağlık açısından iyi ama bu şekilde hamile kalmanız Milyarda bir olasılık.

  Bilim adamları ve Dr lar henüz bu şekilde hamile kalan bir insana rastlamış değiller.

  11|4
  • Şikayet

   wuuuu yoruma bakkk +1

  • Şikayet

   milyarda 1 sen diyosun ihtimal var sonuçta

   ve sperm hücreleri çok hareketli biliyosun

  • Şikayet

   Sayın plain

   Evet sperm hücreleri oldukça hareketli ama bu tür durumlar da kullana bilecekleri bir kanatları yok, bahsettiğim olayı gerçekleştirecek bir kol kaslarını bırak kolları yok.

   Kirli, spermli bir klazötün üstüne oturmak sadece enfeksiyon kapma ihtimalini arttırır gebe kalmayı değil. İdrar yaparken çıkan basın oldukça kuvvetlidir. Ele bulaşmış olsa bile o elin vajina içine girmesi gerekmektedir.