• Sor
  • Bence

Bayan azdırıcı damla deneyen var mı?

ben geçenlerde aldım çaktırmadan evimize ailesi ile misafir gelen kızın (25 yaşlarında) kahvesine 7-8 damla damlattım 15-20 dk sonra kızda bi acaiplik başladı terlmeye başladı boncuk boncuk ve müsade isteyip gitmeliyim dedi ve gitti ? acaba nolmuştıur sizce? yolda gördüğü ilk erkeğin üzerine mi atlamıştır yoksa koşturarak eve gidip msturbasyon mu yapmıştır? yada etki etmemişmidir anlam veremedim deneyen varmı ve sonucunun ne olduğunu gören?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kesinlikle yarıyo diyebilirim.

• denedin mi ki?

• evet.

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben eczacıyım tatlım ve sana kesin olarak söyleyebilirim ki dünya farmakoloji endüstrisi bu konu üzerinde yıllardır çalışıyor ve daha öyle bir madde icad edilemedi. Dolayısı ile piyasada bu amaçla satılan şeylerin hepsi Yalan dolandır. Bunlara inanıp paranızı çar çur etmeyin, kız arkadaşlarınızın sağlığı ile de oynamayın.

• birincisi lakayitliğin gereği yok tatlım falan noluyoruz ağır ol, 2. cisi kiyager değilsin eczacısın üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokma, 3. olarakda kimin sağlığı ile oynayıp pynamıyacağına herkez kendi karar verir seni bağlamaz...

• Şuradan bir bak bakalım kullanıcı yorumlarına. Olumsuz yorum göremedim. link

• olum ne istedin misafirden ! yazıklarr olsunn sıddık

• ne cesaret hem de cahil cesareti.belki kizin senin bilmedigin bi hastaligi var belki bu onu tetikleyecek kalp krizi gecirecek nereden biliyorsun?bildigin malsin sana bi sey demiyorum

• ne boş adamlarsınız ya

• allah razı olsun

• boş olurmu hiç oh mis :D

• Yarar tabi hatta yaramısta anlattıgına göre :)

• seninde mi gazozuna ilaç attılar yoksa :))

• yoo .:)

• Niye yaptın ki ? İşe yarasa bile misafirlerin üstünde gelip sana mı asılacak sanki.saçmalamışsın baya :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Kahveleri sen mi yaptın evde?Sen yapmış olmalısın yada sen dağıtmış olmalısın hanımlar varken,kızın kahvesine nasıl denk getirdin,inandırıcı gelmedi maalesef.

• bayan azdırıcıyı bırak sen kendin kızı azdır. Daha etkili olur.

• Öncelikle yaşanan etki normal ve o andan itibaren olay tamamen kadının istekliliğine kalmış bir durum. Yani kadın o anda biriyle olmaya cesareti var ise orada o kişiyle ilişkiye hazır demektir. Sanırım kız arkadaşın o anda ilişki konusunda çekingendi ve kendisindeki bu ani istek ve yanmadan dolayı çekinmiş ve karşında daha fazla tahrik olmamak için eve gitmeyi tercih etmiştir.Not: Bu tür damlaların kullanım talimatında genelde yazmasına rağmen bazı firmalar bunu belirtmiyor olsa da. Kesin olan, Kahve bu tür damlanın etkisini azaltır. O yüzden bu tür damlaları kahve ve gazlı içeceklerden daha çok meyve sularında etkisinin daha çok olduğu bilinir.

• Gülmekten koptum :)) Allah iyiliğini versin..Komiksin ya..

• Milleti azdırıp azdırıp sokağa salmayın :)

• kalp hastası falan olsada geberip gitse napacan?

• ömrü okadarmış derler yapacak bişe yok :))

• başbaşayken yapaydın iyiydi.

• hiç

• hormonlar çalışıo ama kafa çalışmıo işte :((

• Olm kız ishal olmuş utanıp sizin wc de yapmamak için ses gelmesin diye eve kadar koşmuş bacaklarını da o yüzden sıkıştırmış pantolona doldurmayım diye. unut o kızı :p

• uğraşacak başka işin mi yok

• İlk erkege atlamistir

• Deneme sonucu başarılı dostum :D Test başarılı :) Bacakalrını da sıkıştırdı mı ara ara?

• valla ben sonucunu göremedim kaçtgitti hızlıca (( :))

• Öncekileri Göster
    • bacağını sektişriyordu hızlı hızlı bu bi işaret mi ?

• Bak :)

• bence tamamen saçmalık bunlar ben de kz arkadaşımla kahve denemiştim ölesine meraktan kısa süreli bi enerji patlaması oluyo ama sonrasında feci baş ağrısı yapıyo sonuçta karşı taraf istekli değilse zaten istediğin kadar damlat bişey olmaz kaçar gider işte anlattığın gibi

Yükleniyor...