Striptiz dansı nasıl yapılır?

Sevgilim uzun süredir onun için dans etmemi istiyordu ben de biraz naza çekiyordum. Bugün de bi iddiaya girmiştik kaybettim o da bu fırsatı kaçırmadı ve 20 dakika boyunca dans etmemis istedi. Vücuduma oldukça güvenirim ama pek dans figürü bilmem. Bu konuda iyi olanlar bana bi dans figürü tavsiyesinde bulunur musunuz ya da bi video falan?

Güncellemeler:
Ciddiyetle ve samimiyetle verilen bütün cevaplarınız için teşekkür ederim. Çok yardımcı oldunuz :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• boru tarzı direk şart.imkanlar el vermiyorsa kalorifer borusuna sürtünmeye çalış :D

• Valla kahkaha attim ya :D

Erkekler Ne Diyor 19

• vay be tutdum kız senı sevgılın baya sanslı ha

• külotlu çorap jartiyer giymeden striptiz yapılmaz. vücut kendini göstermez.

bunu aklında tut. bununla ilgili vidyolar var istersen link veririz

• Sen soyunmaya başlayınca zaten figür vs. önemsiz olacaktır;)

• Ya 2 senedir sevgiliyiz oyle gogus gorunce adamin ustune atlayanlardan degil ben hakkini vermeden hayatta kurtulamam :D

• Striptiz herkesin harcı değil :)

• Maçı almadan gelme, hadi bakalım :D sana güveniyoruz :D

• Ozguven sorununu halledicem rus votkasiyla onu icince naptigimi ne dedigimi hatirlamiyorum cunku ahahhah :D yapicam yapicam cok calisiyorum :D

• Ya inşallah becerde, beceremezsen çok kötü görüntüler oluşuyor ondan dedim :) Ama güveniyorum ben sana :D

• Öncekileri Göster
  • yavaş yavaş üstündekileri çikarıp arada ona doğru yaklaşip öpücük yapar gibi bişiler yapıp ve üstündençikardıklarını onun yüzüne atmayı dene.. mesela iç giyimini çikarırken biraz daha yavaş ol ve sallayarak filan çikar hani biraz kalçaların filan sallansın ona doğru yaklaş ama dokunamayacağı seviyede yap bunları ve sana dokunmasın olduğu yerde fenalaşsın :D bu kadar yeter herhalde 20 dk için ;)

• erkeğin zekisi olmaz hepsi öküzdür bende dahil :D sen çok abartıyosun :D yada sen fazla İLERİzekalısın ki sevgilini zeki sanıyorsun :D

• Orasi da oyle de ben zekisini bulmusum biraz maalesef isim zor :D

• ben sana benim istediklerimi yazdım walla :D herhalde o da böyle ister sonuçda erkek yani düz mantıktan ilerliyor hepsi aynı :D

• Öncekileri Göster
  • Nilperi şahinkaya!yı izle...

• Bak oyşşşş ...

• Himm bakicam hemen :D

• çok beğenirse bağımlılık yapar demedi deme:))

• Biz 2 senedir birlikteyiz ne isterse yaptim valla bu konuda sunu da yapmadin diyemez bi kez de yorgunum istemem dedigini duymadim hem sadece bu degil yani asigiz da her anlamda hic sorun yasamadik bu gune kadar erkegi boyle elde tutmak gerekiyorsa tutariz yani ben halimden memnunum :D

• böyle yaparsan o adamın gözü dışarda olmaz bravo sonra diyolar niye aldatıyosun eee sende dans et milletinki ediyo baksana :)))))))))

• O altin kural zaten :D sevisirken de oyle biraz naz yapmam soyunmamam falan hosuna gidiyordu evet bi kere de striptiz gibi degil de giyinikken dokunmasina izin vermemistim bayagi sevmisti bunu da not aldim tamam bildigin ders calisiyorum ya :D

• Öncekileri Göster
  • videolu anlatım var

• eklermisin beni

• Oyle bisey aradim ama bulamadim :/

• kucak dansı ...google da ara ...adamı zevkten delirtebilirsin o dansı yaparak...

• file çorap,topuklu ayakkabı ve jartiyer ile ö güven konusun aşarsın...:))))

• Ozguven eksikligi yasiyor olabilirim :D

• niye zor dans sonuçta...biraz tahrik edici o kadar...

• Öncekileri Göster
  • Bu tür görsellere internetten ulaşabilirsin. Sonra ayna karşısında giysi ve ritm ayarlamaları yaparsın. Sonra da iç güdülerine bırak durumu. Ayna karşısında egzersiz yaptıktan sonra da hazırlanmış olursun.

• figürler internette bolca var başarabilirsin :)

• Ya daha muzigi acarken heyecandan delirir o biliyorum vucuduma bayilir zaten de iste aptal durumuna dusmek istemiyorumm :D

• vücudundan endişen yoksa , biraz özgüven tamamdır , kulüpte çalışmayacaksın arkadaşının istediğini elinden geldiğince yapmış olacaksın o kadar , profosyonel bi iş te beklemiyordur heralde arkadaşın...

• Pek kolay degil ya saygi duydum valla yapabilenlere :D

• ellerini bolca vücudunda gezdirmen yeterli olcaktır diye düşünüyorum

• Ya zaten sonunda soyuncam en basindan oyle baslarsam figur kalmaz :D

• O zaman iç çamaşıryla dene

• Ya ben bikac sey eklycem topuklu ayakkabim var bi tane siyah platformlu bi de siyah dar mini bi etegim falan onlari gyerim bi de yere otururmus gibi yapip kalkiyosn falan ya onlari falan eklycem denedim gayet seksi de dar etekle de bcagimi kaldiramiyorum :D

• Öncekileri Göster
  • fazla düşünmeye ne hacet, o koltukta otururken kucağına otur iki sallan yeterde artar bile :D

• kız aman deyim çık ordan :D :D

• Bebenin bak mi ahahaha gulme krizine girdim :D

• yatağa bağla önce eline kırbaçı neyim al, ufaktan vurmaya başla, sonra gözlerini kapat bebenin bak sana neler yapacam de, 20 dakika g,t yat uyu gezin bir yerde gel gözlerini aç gördün mü ne yaptğımı de :D :D sana bayılmazsa bende fatih değilim :D

• Öncekileri Göster
  • k.çını bir iki kere sallayabilirsin..

• 20 dakika buyunca olmaz bayar :D

• stripizmi yapacan yaksa dansmı?

• sağol ... :)) :))

• Söz :D

• söz ama.. :)

• Öncekileri Göster
  • ahahaha.. yok artık yaa :D

• rica ederim

• Tesekkur ederim :)

• bol şans..

• Öncekileri Göster
  • Aç mezdekeyi izle.

• Mezdeke degil striptiz surekli kalca sallamak biyerden sonra bayar 20 dakika :/

• youtube dan google dan striptiz görüntülerine bak..ayrıca demi moore'un striptiz filmini izle.

• internetten video indir izle yada kafana göre yap yada ona sor istediğin ne var de

• olabilir

• Yo hayir sadece cevap verilecek bisey yazmamissin

• herkese yorum yapmışsın bende yok tabiki soruyu güncelledin ve sanki ciddiyetsiz cevap verdim gibme geliyor

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• evlendiniz mi?

• dogaçlama yaparak figür elde edebilin

ya da müzik ritmine bırak kendini

• link boyle oynayabilirsen bende izlemek isterim :D

• Acilmadi sayfa :/

• wuuww çok iyi

• bu şarkı sana yardımcı olur bence link

• iddayı sen kazansan o ne yapacaktı merak ettim doğrusu valla canım kolay gelsin sana garip gelldi bana ama hani dansları izleyebilrsin erotik filmlerde izleyebilrsn elbet dans sahneleri vardır kolay gelsin:)

• bari b konuda Allah amin galan demeyin :)

• Aminn çok tesekkurler canım :)

• hahah Allah mesut etsin:)

• Öncekileri Göster
  • baylırım! :)

• Daha tecrube etmedim etsem ben de eminim bayilirim ama biraz ozguven sorunu yasiyorum :D

• Videolar izleyebilirsin internette her yerde vardır.

• birak sevgilimin karsinda strip dansi yapmak, babamla dugunde dans bile edemiyorum iiiykkk anliyorum seni. ama bence bir boy aynasi al, aynanin onunde denemelere basla. ama kapiyi kilitle ve perden kapali olsun yoksa rezil olursun. aynaya baka baka dans edersen kendini gelistirirsin ve youtube dan video izle bol bol. bende yavastan gelistireyim ilerde kocam felan isterse :D

• E herkes de bilmesin bu soruyu sorunca bir suru arkadaslik istegi alabilirim malum bilirsin iki dakika ac engeli ekleyim kapat :D

• sende gizli kullanicisin :D

• Off bilmiyorum yani icki mi icsem bi kere de sarki soylettirdi hic soylemezdim iciyorduk o gun ancak sarhosken soylemistim ayni taktigi mi denesem :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...