Para karşılığı ilişki ahlaklı mı?

sorum erkeklere evet arkadaşlar birçogumuz para karşılıgı cinsel ilişkiye giriyoruz rus moldova ukrayna türk ve bir çok ülke kadını bü ülkede zorla... Daha Fazla

Güncellemeler:
benim zaten anlatmak istedigim genelevlerde çalışanlar degil sizde bunu anlamışsınız genel evlerdede mafya hakim orada pislik yuvası olmuş bi hollanda gibi malisef olamadık olamıyoruz yasal genel evlerimiz bile mafya ve pislik yuvası

ama en büyük sorun bilhassa yabancı hayat kadınlarında %80 nin zorla çalıştırıldıgını adım gibi biliyorum kızların vucudu darp sigara sönükleri ile dolu korkudan paraanoyak olmuştur çogu üstüne yetmezmiş gibi cinsel hastalık kaptıgı halde kadınları çalıştırıyolar

En İyi Görüş

• O adı geçen Rus kadınların arasında üniversite mezunu, doktor, hemşire, mimar, öğrenci vs vs çok rastlarsınız. Bunların çoğunun bakmak zorunda olduğu hasta bir anası ya da çocuğu vardır. Niyetleri Türkiye’ye gelip kısa sürede yüklü para kazanıp memleketlerine dönmektir.

Ancak fahişelik bir çok ülkede olduğu gibi ne yazık ki ülkemizde de yasadışıdır. Yasak olan ve içinde para olan her bataklıkta mafya ürer. Tıpkı sivrisinek ürediği, tıpkı mikrop ürediği gibi. Gün gelir bütün toplumun sağlığını tehdit etmeye başlar. Tek tek sinekleri ödürerek başarılı olunamaz. Yapılacak en doğru hareket bataklığı kurutmaktır.

Bu olayda da aynen Atletic34 arkadaşımızın çok doğru bir şekilde belirttiği gibi mafyalar türemiştir. Değişik hilelerle ve tehditlerle ağlarına düşürdükleri kadınları birer seks kölesi gibi çalıştırmaktadırlar. Yasalar taşları bağlayıp, köpekleri salıverdiği için değerli polisimizin özverili çabaları da işe yaramamaktadır.

Bu kadınlarla yatan siz erkekler verdiğiniz her kuruş ile bu mafyaya destek olmakla ve bir nevi suça iştirak etmekle kalmayıp, oralardan aldığınız hastalıklarla hem kendi sağlığınızı hem de sizi yüreğiyle seven eşlerinizin/sevgililerinizin de sağlığını tehlikeye atmaktasınız. Lütfen bunu düşünün ve sorumlu birer insan gibi davranın. Ben condom kullanıyorum bana bir şey olmaz demek sizi bu ağır sorumluluktan kurtarmaz.

Ama asıl iş devletimize kalıyor. Tıpkı Hollanda'daki gibi bu seks işçilerinin örgütlenmelerine, sendikalaşmalarına olanak sağlayacak yasal düzenlemelerin en kısa zamanda yapılması, onların da diğer emekçiler gibi her türlü yasal ve sosyal haklara kavuşmalarına imkan tanınmasıdır. Yoksa bu bataklık kurumaz. Bu kölelik düzeni sürer. Ve bütün bir toplumun sağlığı tehlikede olmaya devam eder.

Duyarlı bir vatandaş olarak Atletic34’ü bu kanayan yaraya parmak bastığı için tebrik ediyorum.

• benim zaten anlatmak istedigim genelevlerde çalışanlar degil sizde bunu anlamışsınız genel evlerdede mafya hakim orada pislik yuvası olmuş bi hollanda gibi malisef olamadık olamıyoruz yasal genel evlerimiz bile mafya ve pislik yuvası

ama en büyük sorun bilhassa yabancı hayat kadınlarında %80 nin zorla çalıştırıldıgını adım gibi biliyorum kızların vucudu darp sigara sönükleri ile dolu korkudan paraanoyak olmuştur çogu üstüne yetmezmiş gibi cinsel hastalık kaptıgı halde kadınları çalıştırıyolar

• Öncekileri Göster
    • Katılmıyorum, bu işi yasallaştırarak kadınları korumayı nasıl sağlayacaksınız? Konunun temeli bu kadınları kurtarmakken, sen mafyayı uzak tutmanın derdindesin...

Saçma bir tez olmuş...

• Nasıl mı? ...Günümüzden 2400 yıl önce Aristo isimli beyefendinin bizlere hediye ettiği Mantık dizgesinin ayak izlerini takip ederek... Eğer yasaklar kalkarsa seks Mafyası kurur. Mafya kuruyunca bu kadınları seks kölesi yapacak çete kalmaz. Çete kalmayınca bu kadınlar kölelikten kurtulmuş olur. ( kapiş?). Diğer emekçiler gibi özgürce şekilde çalışırlar...