Hayvanlarla ilişkiye giren ya da bunu yapan birini bilen var mı?

gizli saklı olsada zavallı hayvanlara tecavüz eden çok fazla iğrenç insan var. siz böyle bişey duydunuz mu ? ya da yaptınız mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eşekle işi pişirenler var birde çok sağlıklıymış gibi yaptıgı gerine gerine anlatıyorlar efem yalnızlıktan dert yanan yalnızlıgını kavalından yanık nagmeler üfleyerek ayarttıgı kuzularla iş pişirerek gideren çoban kardeşlerimiz var hatta gazeteye bile çıkmıştı kuzuyla evlenmiş evlendikten iki üç gün sonra hayvan sizlere ömür adam da demeç vermiş " tam mutlulugu yakalamıştık ki kendisi beni yalnız bırakıp gitti" falan diye sarhoş olp itin köreğin peşine düşenler mi dersin bizim memlekette örnek çok bir başkadır benim memleketim

• ya :))

• :D bir başkadır ha

Erkekler Ne Diyor 17

• iğrenç bir şey,bunu yapana insan denmez.

• duydum ama gerçek mi bilmem ben yapmam

• hayvanlarla ilişkiye girenlere insan deniliyorsa bundan sonra cinsimi reddediyorum bana insan demeyin arkadaş...

• valla var mıdır böyle insan ciddi ciddi şaşıyorum :s

• sadece duydum ama görmedim.

• hbıgkjfalsdaspdlşajsnfkjhbsay köpek mikmek şans getirirmiş öyle diyolar :D

• cevremde yaptım diyen cok ama inanasım gelmiyor..ne güzel karşı cinsiyetimiz varken hayvanlara kalalım :)

• eşeği miken osuruğuna katlanacak.

• link

Yerin dibine girdim.

• o adamda nerden buluyor böyle adamları yav bir iki vukuatlı vidyosun daha seyrettim hepsi de sornl insanlardı artık ayarlanıyor heralde diye düşünmeye başladım reytingçi yalçın ağabey

• hahahah :D talihsiz yalçın çakır o programda ki ikinci eşekle ilişkiye giren adam vakası :))

• herifte medeni patavatsızlık tavan yapmış yuhh diyorum

• eşekle ilişkiye giren çok duydum. genelde inşaat işçileriyle içiçeydim eski işim gereği. ondan genelde çoğunun bu yönde bir deneyimi vardı. hatta normal hatun vajinasından çok daha etkiliymiş. eşeğin cinsine falan görede değişiyormuşmuş. baya ayrıntılı iş anlıcağın : )

• walla öyle anlatmışlardı. ona alışınca hatunla yaptığından zevk almıyormuşsun. hani çok daha darmış sanırsam.

• :))) eşeğin ki daha etkiliymiş demek :D

• insan kendini öldürsün daha iyi

• iğrençç... iğrençliğin de ötesinde ...

• böyle şeyleri medyada görüp duyuyoruz ama ben çevremde görsem bunu yapanı rahat bırakmam, orası kesin...

• yok artıkkkk :S

• böyle bişey yapmakmı aman allah korusun ...

• yapanlar olmuş hacı ama şahit degilim :)

• Yabancı ülkelerde kadınlar hep atlarla ...

• evet ya resim görmüştüm. :s

• :DD

Kızlar Ne Diyor 6

• eski sevgilimin yaptigini erkek kardesimden duymustum.berbat bir his

• bi tanıdığımı köpekle yaparken gördüm (yalan değil )sadece acıdım:((literatüre göre şu tipler sapıktır:1)hayvanlarla ilişkiye girenler2)yaşlı kadınlara saldıranlar 3)çocuklara saldıranlar.geriniz sapık değilimişsiniz:))ıyy şaka bir yana bunlar canlı değil bırak insanlığı...

• yapan çokmuş bana da biri anlattı inanamadım deli mi bu millet

• köpekle ilişkiye giren 3-4 tanıdığım kız arkadaşım var :D

• şaka yapıyosun değilmi?

• evet veya hayır?

• eklermisin beni?

• Öncekileri Göster
  • Evet. Balık revaçta. Erkekler oral yaptırıyor. Bir de bu sitede okumuştum, acile gitmiş bir kadın vajinasındaki balık sebebiyle.

• Maalesef iğrenç insanlar :/

• yok yav.yalandır.töbe töbe.balıkla felan.uydurmuşlardır ya

• Ölü balığı yarıp içine penisi koyup yapıldığını okudum bir sözlükte. Canlısına da yapan vardır. Daha neler vardır.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...