İdeal penis kalınlığı

herkes penis boyuyla ilgileniyor ama benim merak ettiğim ideal penis kalınlığı ne kadardırbiraz google da araştırdım ama kesin bir bilgiye sahip olamadım peki sizin bilginiz bu konu hakkında var mı ?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
kalınlık derken penis çevresinden bahsediyorum
link bu sitede bazı cevaplar var sanırsam

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İdeali su dabacanası testinde belli olur. Asansörde ırzına geçtilerdi ya... Hala boş dabacanayı görünce psikolojim bozuluyor. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• 12-14 cm-

• 7-9 cm

• 500ml lik su şişesi:D

• şuan freşa büyüklüğündekini alabiliyorum demek istiyorum.su şişesi kadarıyla denemedim.şişelerle de fantazim yok neyseki:)

• Ne şanslı freşa şişesiymiş bir şişe kadar olamadım... yolda gördüğüm freşa şişelerine vuruyodum artık idölüm oldu... o şişeyi gitti gidiyor satışa çıkarabilirsin :D

• vavvv :-)))

• Öncekileri Göster
  • B şıkkı dedim ama attım..hesaplamasını sağlamasını yapamadım.

• bence kesinlikle tatmin etmez... tecrübe konuşuyor :D

• klişe olmuş bir yalan :d

• Ya önemli olan boyu değil işlevi arkadaş :pp

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 17

• 15gün

La bebe buna penis cevresi denir yani penisin etrafinda bir tur donme anlaminda kalinlik ise yandan uzunlugudur

• kalinlik demis 17 cm demis... haci senin bacagin kac cm ki penisin 17 cm olsun :D kafa iyiymis.

• Ölçtüm benimkinin eni 16 cm. Boyuda 15 cm sanırım ideal

• inik haliyle ölçersem kumpas, kaldırıp ölçersem metre kullanmam lazım :D

• bende ilk defa ölçüyorum 14,5 cıktı Hadi hayırlısı

• Caner, kumpası al gel lan.

• benimki 12 cm :)

• kizlar korkacak

• kalın ve uzun olmasını bir kenara bırakıp,cinselliği hissederek doya doya yaşamaya bakın bence..ideal penis boyu diye birşey yoktur..en ideali kadının partnerininkidir...hem unutmayalım nasıl penisin boyutları varsa,vajinanında darı,genişi var..bir bayana ideal gelen bir penis diğer bir bayanın canını yakabilir..mühim olan karşılıklı duygu,dokunma..

• karşındakinin canını yakmasın yeter

• 15-17 cm kalınlıkmı olur arkadaşım naaptınız boru hattı mı bu =)

• :))))

• hahhaha:D yumurtalık boru hattı al sana:D

• 15 -17 boru mu?yok böyle bişey karşı tarafta ne gibi iz bırakır bu bahsettiğiniz rakamlar... bir de karşı tarafın yerine koyun kendinizi a bile yüksek diğerleri fazla sallamasyon olmuş .

• benimkisi 16cm çevresi var 5.5 cm yarı çapı kısa vintın kadar su damanacasına girmiyor acaba çok kalın bi penismi..ama boy olarak 12 cm

• he yaa onlarınki bamya gibii :))) ama hatunları ii çığlık atıyoo :))

• japonlara gönderiyorlardır minik boyları :))

• Öncekileri Göster
  • bence B

• bunun ôlçümü nasıl oluyo ?

• penisi ortasından çevresini ölçüyon

• en düşük 7 9 vaybe yine uyku yok bu gece

• hahaha kalınlık mı dedik uzunlukmu...

• benimkinin çevresi 5cm zor ediyor offfffff offffffffffff

• zor bir durum. Ama yapacak birşeyyok kafana takma kafana takarsan hayat gecmez

Yükleniyor...