• Sor
  • Bence

Anal veya oral seks günah mıdır?

Bunu hep merak etmişimdir. Eşimle bunları yaşasam günah mı işlemiş olurum?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kesinlikle günah.

• Nerede okudun yada nerden biliyorsun bu kadar kesin

• Öncekileri Göster
    • sen anal mı yaptırıyorsun olum sen nereden göreceksın zararını kadın görür ya :))

• Oda görmedi birkaç kızarıklık dışında

Kızlar Ne Diyor 5

• anal seks gunah diye biliyorum ancak oral seksi bende merak ettim... onun hakkinda simdiye kadar net olarak soyledir ya da boyledir diye birsey duymadim

• Anal günahmışta oralı bilmiyorum.

• Yorumlara bakılırsa oda günahmış

• anal günah ama oralı bilmiyorum

• hayir arkadaslar oral gunah degil ..anal gunah...arastirin bulursunuz

• Okuduğun yeri bizede söylesen bizde baksak

• Öncekileri Göster
    • nickim siyahındelisi mesaj at diye söyledim

• Anal icin ayet var haram diye.kimse uydurmasin simdi isine geliyor diye.ayet inkar etmek dinden cikmaktir.zor degil arastirin sorun ogrenin.ama zekeriya beyazlara degil alimlere sorun. İsimize geliyor diye fetva aramayalim..
      Orala gelince cogu alim icin haram.bazilari icin harama yakin mekruh.cok az bir kismi ise abartmadan yapilani caiz gorebiliyor tabi daha iyi ve bilen alimleri tercih etmeli

• simdi anal gunah! ama ben okumustum...oral tam olarak degil. yani soyle ki spermlerin agiza bogaza gitmesi gunah..eger olmicaksa gunah degil .

• ilginç bir yaklaşım olmuş ama ağzına aldığında zevk sıvısını almış oluyor

Erkekler Ne Diyor 19

• anal günah kabul edilir. oral hakkında öyle kesin bir yargı yoktur.

• Ben araştırdım, sordum soruşturdum ikisi de günahmış.

• analın günah olmasındaki neden ne

• anal kesinlikle günah oral yoruma bağlı bişey

• analın günah olduğunu biliyorum. oral hakkında bir şey şuan için okumadım ne desem yalan olur

• Arkadaşlar Bakara suresi 222. Ayet'te gerekçe açıklanmıştır. Okuyup cevabı kendiniz bulun!

• uzatmaya gerek yok her ıkısıde gunah

• ikiside günah o yüzden herkeze cazip geliyo

• İlgisi yok ya bazen mecburiyetten bazen fazntazi olarak yapıyoruz

• ikiside yaradılışa aykırı bence ana için güzah kesi diyebilirim ama oral için net birşey diyemem ana ilişki kadın için ileride çok büyük sıkıntılara neden oluyor..

• Ağız da cinsel temas için değil, başka işler için var edilmiştir; oradan cinsel temas yaratılış amacına da, fıtrata da ters düşer, fıtratları bozulmamış olanlar bundan nefret ederler. (Prof.Dr.Hayrettin Karaman)

• anal kesinlikle yasaklanmıştır. nikahlı eşin dahi olsa tek bir şekile izin var.. normal olan diğer tüm ilişki yasak...

• ayette çok ner olarak anal sex yasaklanmıştır.şu an ayet adını ve numarasını hatırlamıyorum.çok ne anal haramdır.oralda genel manada yasaklanmıştır şundan dolayı;cinsel organlardan mikrop kapılması ve bununla akalı hastalıklara yaklanma olasılığı oldukca yüksek olması bilimsel bir araştırma sonucu olduğudan genel görüş itibari ile yasaklanmıştır.

• Kardeşim dinimize göre Vajinal sex dışında herşey günah..

• Anal günahtır, kadınlar tarlalarınızdıri tarlalarınıza arkadan yaklaşmayın diye hadisi şerif var... oral olarak bişey duymadım... ona bakarsak mastürbasyon da haram

• peygamber efendimizin hadisi vardır anal yapanlar lanetlenmişlerdir ister evli olsun ister olmasın... bir yorumunda analın zararını görmedim demişsin yaptığın kişinin şuan ne durumda olduğunu biliyor musun acaba?

• Evet biliyorum çünkü hala yapıyoruz ve birlikteyiz

• Öncekileri Göster
    • oranın kaslarıyla alakalı bir durum.. içten dışa doğru dizayn edilmiştir dıştan içe değil.. sen işleyen bir sistemin tersini yapmaya çalışırsan o sistem elbet bir gün bozulur.. yorumumu anlayacağını umuyorum..

• anladım.Ama ne yazıkki 1 sene daha idare edecez daha bakire ancak seneye düzeliriz

• caiz değildir .

• Anal tabikide gunah vücudta her yerin bir görevi vardır dimii oranında neye yaradıgı belli. oralda sanırım gunah ama yanlışmı bilmiorum biyerde duymustum eşini el ile tatmin edebilirmişsin heran gibi bir gunahı yok yani

• anal kesin günah ama oralı tam bilmiyorum

• 2 side günahtır

• Dinimizde anal ilişki günahtır. (Evlilikte dahi)Sitede tüm cinsellik konularında geçen evlenmeden, sevgili ile sevişme , öpüşme , yatma , seksin her türü BÜYÜk günahtır...

Yükleniyor...