Çin topu kullanan var mı?

Merhaba arkadaşlar;bunu kullandım yada kullanmadım ama düşüncem şöyledir şeklinde açıklarsanız durumu daha net anlamış oluruz düşüncesindeyim. kullanmayan da atıp tutsun istemedim çünkü. evet görüşlerinizi bekliyorum . Çin topu nasıl birşeydir?

Anket Sorusu

• Kullandım.Memnun kaldım A seç
  • Kullandım.Memnun kalmadım B seç
  • Kullanmadım. C seç
Güncellemeler:
ne oldugunu bilmeyenler için acıklayayım;

Cinsel gucu arttıran uzak doğuluların kullandığı macundur.
link
evet maşallah coğunluk kullanmamış da kullanan da cok memnun kalmış. 95 cevap 1 tane bile begenmeyen yok :) bende memnun kaldım ama gozlerimde ısıklar caktı sanki ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İstiridye yiyebilrsiniz . Çinko, fosfor ve iyot içerdiğinden hem kadın hem erkek için doğal ve etkili afrodizyaktır.Alkol kullanıyorsan, hakiki absinthe ve şampanya da ayarını kaçırmadıkça afrodizyak etkisi gösterecektir.Çakşır otu, karanfil ve ginseng üçlüsü de bir o kadar etkilidir.Karides de güçlü iyota sahiptir ve işe yarar.Çikolata olmazsa olmazdır.Ne olduğunu bilmediğiniz şeylere gelene kadar bu tür doğal seçenekleri değerlendirin.. Hem zarar görmezsiniz hem de vücudunuz için faydalı değerleri artırmış olursunuz.

Kızlar Ne Diyor 5

• İlgilenmiyorum.

• kullanmadım

• Kullanmadım.

• Yine de emin olamadım ama bir şey lazım olursa mesaj yazabilirsin. :D

• Tamam :D

• :/ işaretini yanlış yorumladım sanırım tamam o zaman .

• Öncekileri Göster
  • o ne la

• o ne?

Erkekler Ne Diyor 5

• Çin malı hiç bir şey kullanma. Makinen tekler bak sonra demedi deme.

• ama sen kullanmadın oyle mi?

• bide bunu kullanırsam tamam sokağa çıkamam heralde :D

• hehehee :))))

• Durup dururken birşey olmuyor bro. performans esnasında etkisi oluyor :) Yoksa herkes kangren olurdu :9

• bilmeyenler için link

• yok arkdaşım kullanmadım benimki doğuştan istekli böyle antin kuntin işlere gerek yok

• kullandın mı arkadaşım? goruşlerini paylaşırsan seviniriz.

• kullanmadım bilmiyorum

• Kullandım,yarım saat sonra yerinden çıkacaktı sanki:)Derdin var,borcun var,moralin bozuk hiç bişey dinlemiyo namussuz,o beim görevim bu deyip işine bakıyo:))

• dukkan ?

• aktardan değilse nereden alabiliriz dukkan derken nasıl bir dukkanda satılmaktadır?

• Ben hiç yan etkisini görmedim ama orjinal satanlardan kullanmak lazım..Pazarlarda bile aktarlarda satılıyor onlara güvenilmez etkiside olmuyor zaten yan etkisinin yanı sıra..Dükkanlarda satanlardan alınmalı..

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...