• Sor
  • Bence

Sevgilimin penisi küçük, bu yüzden ondan soğuyor muyum acaba? Ne yapmalıyım bilmiyorum..

bunu kendime sorup duruyorum,ne derseniz deyin küçük ve ince üstelik. fazla zevk alamıyorum.. ona da bir şey diyemiyorum. ilişkimiz de ciddi. 1 sene beraber olduktan sonra yeni yeni ilişki yaşamaya başladık. bu durum sanırım soğutuyor onu benden. gerçekten sevsen soğumazdın vs diyenler olacak ama. gerçekten o kadar küçük ki tatmin olmuyorum dürüst olmak gerekirse. napmalıyım bilmiyorum.. onu kırmak da istemiyorum..

Güncellemeler:
gereken cevapları aldım tskler. Bı ıkı erkek harıc mantıklı cevaplardı. O, bı ıkı erkekte duygu somurusu yapmıs. Sankı kendılerı kızların klıstorısıne kadar ıncelemıyorlarmıs gıbı aa pembe olsaydı daha ıyı vs yorumlarını cevırmıyorlarmıs gıbı buralarda.. Ustelık penıs boyu zevkle daha alakalı,askta ılıskıde zevk yoksa tatmın olamıyorsa bırseylerın kotu gıtmesı bıle normalken ahkam kesmeyın lutfen. Iyı gunler.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Maalesef çok zor bir durum bu :(. Cinsellik birlikteliklerde çok önemlidir ve aşkın karşısında olan bir şey değildir ki. Hani birini sevmek içimizdeki cinsel dünyaya kapılarımızı kapamak değil, tam tersine bunu onunla en güzel şekilde paylaşmamızdır bence. Bu durumu onunla paylaşman bir çözüm getirmeyecektir çünkü fiziki bir durum bu, psikolojik değil. Aslında birkaç çözüm yolu var ama genele yazmak ne derece doğru bilmiyorum...

Erkekler Ne Diyor 27

• asya erkeklerinkinden de küçükse sorun var demektir. kadın vajinanın giriş ve 10 cm lik kısımdan zevk alır. ayrıca sürtünmeye dayalı bir zevk alma sistemi vardır. bunu 25 cm de 10 15 cm lik penisle de yaşayabilirsin. bunun çok önemi yok. sadece vajina içini tam dolduramaz o kadar.

• normal sağlıklı bir penis boyu 13 cm diyor uzmanlar.Uzmanlardan ziyade klasik bir görüştür önemli olan boyu değil işlevidir derler.İşlevsellikte de problem varsa tabi cinsel münasebette ilişkinin önemli bir boyutu oldugu için mutsuzlk tatminsizlik yaratır hatta ilerde çok kızdıgın bir anda onu şimdi kırmamak için söylemedgin yada söyleyemedigin bir şeyi daha ağır bir şekilde söyeleyebilirsin bu daha kötü olur siz daha iyi bilirsiniz ama bence onunda anlamaycagı şekilde bir neden yarat ve soğuma dönemi başlasın karşılıklı bir şey bu sonuçta bir taraf mutsuzsa sürmesi anlamsız olur

• Ya seninki cok genisse olaya burdan baktinmi hic?

• bi bana denk gelmez arkadaş böyle kızlar :))

• O hiç kendine dert etmiyor mu bu durumu?Farkındadır illa ki...

• tatmin olman daha önemliyse verdiklerinden değiş tabi.

• Seksi seven bir kadınsan sana yetmeyecektir ve mutlu olmayacaksın.Kim ne derse desin cinsellik olmadan evlilik yürümez.Ayrılmayı düşünüyorsan da başka bahane bul.O kişinin de hayatı zından olmasın.

• objektıf yorumun ıcın tesekkurler..

• senin sevgin yatakta başlamış ve yataktada biter böyle sevgimi olur ya sırf pensii küçük diye birinden soğuldugunuda ilk defa görüyorum

• sevgılımle 1 sene sonra beraber olduğumu belirttiğim halde bu cümleyi kurma cüretinde bulunmussun,yazık onyargılarınızı yıkın ya bı sız en ıyı en temızsınız degıl mı? kızların tum ınce ayrıntısına kıvrımlarına kadar ıncelersınız soyle olsa daha ıyı daha tatmın edıcı vs dersınız penısı kucuk dıye cınsel yasamımızda mutlu olamıyoruz dedıgımızde bız mı suclu oluyorz? hadı ordan ya,sız tatmın alamadnız dıye kızların canını acıtan yuzsuz adamlar hem de.. madem genelleme yaptın bende yaparım. saygısız

• burda asli olan ne dersek evet kucuk goruntu olarak da guzel değil ama ortalama bir penisden heralde 4 cm civarı daha kısa peki bu acık kapatılabilir mi boyu uzayacak hali yok en fazla kiloluysa zayıflayınca 1-2 cm yag tabakası gittiğinden uzunlaşacaktır. benim tavsiyem ise performans arttırmak için olacaktır. Aşağıda linkiniş verdiğim aktarlarda bulunan tibetten gelen doğal bir cinsel arttırıcı bunu alınca elbette bitmeyen tekrar ediyorum gerçekten durmak bilmeyen bir performası olacaktır. hemen akıllara nasıl durcak diye soru gelecek. Elbette korkmayın coğul konusuyorum okuyan herkes faydalansın. korkmayın cunku aklında cinsellik yokken bir etkisi yok cinsellik anında iyi bir sertleşme ve istek sağlıyor. gel gelelim yurdumuzdaki insanların gizlediği ve toz kondurmadıkları en onemli kısma buda erken boşalma . bana gore partnerini boşaltamadan boşalan erkek erken boşalıyor demektir. boyle bir durum var ise veya daha uzun sure devam etsin birkaç kere boşalayım derseniz bununda cozumleri var. en etkili en basit ve en guvenilir yontem Anestol pomad adlı kremdir. cunku penisdeki hissi cok cok az azltır ve bu durumda erkek kolayca boşalmaz. bu iki uygulamayı aynı anda yapılırsa hem erkek cok istekli olacak ve en hızlı ilişkide bile kolayca boşalmayacak boşalma anını kontrol edebilecektir.başarıda boş laf değil deneyim konusur. link

• parma tatmin oluyorsun uz cm lik penisi nasıl beğenmiyosun az diyosun bir parmak kaç cm ki şaşırmışsınız bence

• Bamya sevmiyorum de olsun bitsin : )

• Bu durumu ayrılma sebebi olarak ona bildirmeyin bu durum onun gönlünde ve zihninde kapanmayacak büyük yaralar acıcaktır.Ayrılma sebebi olarak düşünülebilir. Başka bir sebep bulun bence.Taktir sizin

• onu sevdiğine eminsin dimi ?

• bence insan tatmin olamıyorsa bu boy değil kabiliyetsizliktir. yani adamın şeyinde bitmiyor sadece ağzımı açtırcaksınız illa :))) aranızda belki duygu eksikliği var sende bahaneyi bunda buluyor olabilir misin?

• adamı gömelim mi :D

• çükü küçükmüş ee daha ne olsun :D

• mektebe götürek adamı biraz eğitim alsın :D

• Ciddi bir ilişki düşünüyorsan bunun önemli bir parçasıda cinselliktir. Hep bir eksiklik hissedeceksin. İleride aldatmayı kendine yakıştıracaksan devam et.

• ne simdi adamınki ufak diye kimse bu adamlar ciddi bir ilişki yaşamıcak mı ? :))))

• Öncekileri Göster
    • mantıklı bır yorum daha.. Haklısın.

• yok yok onla olmaz o saglam onu seven bir kadın lazım

• boyu değil işlevi önemli..

• aletler,parmaklar kullanabilirsiniz.illaki bir şekilde tatmin edilirsin yani

• İşin zor..İyiki benimki kelle hariç 28 cm..

• benimkide 27836127836123871263871236 m

• Baya uzunmuş..

• haha kalede kim var :D

• Görüyoruz ki kızlar cinsellik için sevgiliyide terk edermiş . Demek ki neymiş kızlar daha düşkünmüş sekse . Birde çok seviyorum faso fiso diyerek kendini kandırma. Kol gibi olsaydı korkardın bu seferde ayy canım çok yanıyor ağzımdan çıkacak ühüü ühüü ühüüü . Kezban detected. Hadi buyrun eksileyin.

• bu gidişle ayrılırsın sentabi daha önce büyük penisleri göre göre ala alabuda sana küçük geliyor eehh normaldir.

• ön yargı kötü bir şey, ilk ilişkimi sevgilimle yaşadım ben ne kadar kolay değil mi birini yargılamak? sorunun cevabını vermeyeceksen haddine düşmeyecek şekilde de konuşmayacaksın,haddini bil. kısa oldugunu anlamam ıcın cok kısıyle beraber olmam gerekmıyor,orumcek kafa.

• küçük bibi seninkide sanırım:)

• ispat için her koşulda varım :)

• eyvah eyvah, küçük dediğin ne kadar?

• ya bi git . Taktın iyce.

• benimki büyük ama ney yarar kullnamadıktan sonra :(

• benimki de küçük, sorun oluyor demek, üzüldüm,

• Benimde küçük ve ince 12 falandır . Demek ki pek işe yaramıyormuş zaten öyle tahmin ediyordum ama bence sevgiline söyle en azından eksikliğini bilsin . Ben olsam bana söylenmesini isterdim çok kötü birşey ama en azından kusurumu bilirdim

• boyu kaç ki?

• aslında pek bılmıyorum kac cm sormadım da 10 -11 yazmısım ama 13 falandır herhalde ama 13 u gecmez yanı. belkı de ınce de dıye bana oyle gelıyor olabılır bılmıyorum ıste :/

• benimde 13cm orta kalınlıkta ve bu çok sorun olmayacağını düşünüyorum, belkide sevgilininki ince o yüzden hissetmiyorsun, birde başka cisimler sokmayı dene zevkte değişme oluyormu kalınlık açısındanmı yoksa uzunluk açısındanmı önce bunu çöz

• benim dediğimi dinle bunu yanlış anlama benzer cisimleri kendi elinle uygula kalınlıkmı yoksa uzunlukmu? bunu çöz önce

• doktora gidin beraber.

• doktora gitsek ne olur?

Kızlar Ne Diyor 8

• her şey cinsellik değil ki yahu

• Onunkini ince bulup zevk almadığına göre aklıma şu soru geldi sen daha kalınlarını aldın mı?

• gercekten cevabı ıstıyorsan; hayır. Kucuk olup zevk vermemesı kalınları gorup bunu begenmeme onyargısı yapmıssın ama hayır.

• Sen zevk almalıyım kafasıyla o işe odaklanırsa almazsın.O an onu düşünmeyeceksin anın tadını çıkarmalısın.:Kendini buna şartlama ve üstte sen olduğun pozisyonu dene.

• Ne yalan söyliyim duygularıma tercüman oldun.Ama söylersem yine sapık damgasını yeriz diye biraz çekinmedim de değil :D

• Cinsellik varsa tatmin aranır.Tatminlik yoksa ilşkide sarsılır. Oda bu işin bir parçası sonuçta. Küçüklük değilde komle seksi düşün. Yine bi tat vermiorsa evet sorun vardır.

• düşünüyorum ama gram zevk alamıyorum ki o kırılmasın diye bir şey de diyemem.. bu sebepten ayrılırsam karakterıme her gun kufrederım.. napcagımı bılmıyorum

• yahu boy olsada gene zevk almayabilirdin o zamanda soğurdun.Bu normal.Bence uzaklaşmaya başla. Madem sorun.

• haklısın

• Sevgılını sevıp sevmediğini bir daha gözden geçir.Bu tur seylere takılma derim.

• onun penisi değil senin kalbin küçük bazen insan sadece sevemez mi herşey haz herşey zevk mi

• kaç cm ki

• ölçmedim o da söylemedi ama baya küçük yani. 10-11 cmyi geçmez herhalde..

• Öncekileri Göster
    • 10 cm mi?...yarım kadar neredeyse

• vajinanın ilk 2-3 cm kısmından çok zevk alır diye biliyorum ve ben böylede olduğunu bizzat tecrübe ettim 14cm penisim var daha hiç bir kadın memnun olmadım demedi bir kaçtanesi çok kalın demişti ama ciddiye almadım :) önemli olan karşı tarafı mutlu etmek bence ayrılma zevk alabileceğin şekilde birşeyler yaşa ne bileyim doktora gidin fanteziler deneyin yazık olmasın ilişkinize iyi karekterde birisisiyse uğraşmaya sabretmeye değer bence penis 20 cm olsa ne olacak sen gene zevk almıyaksın bence

• ciddi bi iliskiyse bu durum evliliginizi bile sarsar kimseyede bisey diyemezsin olan sana olur cuku kucuk diye ayrilmak diye gorme bunu hani on sevismede bile zevk almadigini soylemissin bence kendine yazik etme

• soğu zaten. seks önemli.

Yükleniyor...