Sevgilimin penisi küçük, bu yüzden ondan soğuyor muyum acaba? Ne yapmalıyım bilmiyorum..

bunu kendime sorup duruyorum,ne derseniz deyin küçük ve ince üstelik. fazla zevk alamıyorum.. ona da bir şey diyemiyorum. ilişkimiz de ciddi. 1 sene... Daha Fazla

Güncellemeler:
gereken cevapları aldım tskler. Bı ıkı erkek harıc mantıklı cevaplardı. O, bı ıkı erkekte duygu somurusu yapmıs. Sankı kendılerı kızların klıstorısıne kadar ıncelemıyorlarmıs gıbı aa pembe olsaydı daha ıyı vs yorumlarını cevırmıyorlarmıs gıbı buralarda.. Ustelık penıs boyu zevkle daha alakalı,askta ılıskıde zevk yoksa tatmın olamıyorsa bırseylerın kotu gıtmesı bıle normalken ahkam kesmeyın lutfen. Iyı gunler.

En İyi Görüş

• Maalesef çok zor bir durum bu :(. Cinsellik birlikteliklerde çok önemlidir ve aşkın karşısında olan bir şey değildir ki. Hani birini sevmek içimizdeki cinsel dünyaya kapılarımızı kapamak değil, tam tersine bunu onunla en güzel şekilde paylaşmamızdır bence. Bu durumu onunla paylaşman bir çözüm getirmeyecektir çünkü fiziki bir durum bu, psikolojik değil. Aslında birkaç çözüm yolu var ama genele yazmak ne derece doğru bilmiyorum...