Bir erkeği mutlu etmenin yolu başarılı bir orgazm taklidinden mi geçmez mi?

beyler simdi doğruları yanlızca doğruları söylemeye KS halkı huzurunda yemin ediyormuş saydım sizleri. ona göre cevap verin bakayım.yatakta müthiş, mükemmel, olağanüstü etc. kelimelerinin size yapışmasına bayılıyorsunuz. boşaldıktan sonra yeterince gazı aldıysanız, süratinızda eheeyt be ne erkeğim he ifadesiyle uzanıyorsunuz.buradan yola çıkarsak sizi mutlu etmenin yolunun başarılı bir orgazm taklidinden geçtiğini söyleyebilir miyiz?bu önermede kadının koyun gibi yatmadığı, erkeğin son raddede boşaldığı göz önünde tutulmaktadır.

Güncellemeler:
beyler "basarili" orgazm taklidini anlayamazsiniz. sifatlara dikkat edelim lutfen. ayrica her taklidi anlarim diyen olursa coluk cocukla mi sevisiyorsunuz nan. kasilmalara kadar kadin taklit edebilir. vajinal kaslari ve vucut kaslarini da dahil ediyorum.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle - veren şahsa en derin saygılarımı sunuyorum ama malesef sexi kadınlı erkekli olarak bir deliğe girip çıkmaktan ibaret olarak gördüğümüzden bu haldeyiz genel olarak sex bir süreçtir ve süreçte olması gerekenleri benci egolarlımızı tatmin etmek adına ya atlıyoruz yada yüzeysel yapıyoruz bir erkeğin kadınını kadınında erkeğini iyi tanıması gerekli neler yapar nerelerinden hoşlanır vs vs gibi ve sex sırasında sadece vücutları tamamlamak yerine başka birşeyler düşünmemek gerek başkalarını baaşkalarının yerine koymamak gerek orgazm olacağım veya olamayacağım gibi kendini şartlamazsan sadece ne yaptığına odaklanırsan orgazm kaçınılmaz son

Erkekler Ne Diyor 26

• Ya 'bana ne yaaa', (afedersiniz) z*ktüm rahatladım havasındaysak... kahlo pipi bizde kuku sizde, şekil bu, genel olarak evrim süreci buna göre işliyor ne dersen de.

• Bu tip durumlar için yatağımın yanında oscar heykelciği bulunduruyorum :)

• tamam kaslara kadar taklit edebilirsin.ama partnerini iyi tanıyan gözlemleyen bir erkek yemez.çünkü kadın orgazm olduğunda ön sevişmede olan ıslaklıktan farklı bir sıvı gelir.rengi ve kıvamı rakı ya benzer. burdan yola çıkarak rol yapıp yapılmadığını anlayabiliyoruz.

• keske orgazm oldugumuzu anlayabilseniz :) herkeste gelmez o

• Öncekileri Göster
    • ekle.

• buradan yazabilirsinb

• kadın şeytana papucunu ters giydirir derler :) cevap:bunu yapmazsan olmaz demek değildir. ama her erkek elbette 'eh be ne erkeğim, zevke doyurdum,bunu ben sağladım' diye zaferin verdiği bi huzur haz ve gurur duyar.

• yok anlarız demiyoruz zaten...ama taklit yapan kişi ne zamana kadar bunu sürdürebilir ki...taklidi yapan kişi kendi mutluluğunu ön plana koymazmı?

• her seferinde taklit yapan kadin ayrilir zaten. cok durmaz. bizler de makine degiliz her seferinde orgazm olalim dimi ama?

• taklitte bir yere kadar...bence önemlisi başkası olmamak,kendin olabilmek...

• taklide ne gerek var ki bu kimin umrunda

• Orgazm taklidi hem kadının kendine hem de kocasına yaptığı büyük bir ayıptır benim görüşüm bu.

• arada pembe yalanlara basvurur her kadin. hayvan herif orgazm bile edemedin denmez yani.

• Öncekileri Göster
    • yani kadın hep orgazm taklidi yapması kötü birşey bunu alışkanlık haline getirmesi, neden böyle bişey yapk olsn ki ? oturup konuşmak en iyisianlaşılması da kolay yani gerçekten zevk alıp almadığını görmek,kocası tanıyorsa eğer kadını. belki taklitle bi anlık beni tatmin eder ama taklit yaptığını anladığımda ben devam etmem keserim o anda

• Bir de mutlu etmeye yetmez, tatmin etmeye yeter en fazla.. Mutlulukla tatmin olmanın arasındaki farkı anlayamayan erkekler çoğunlukta artık.. Mutluluk benim için onunla geçirdiğim hayatla belli olur yaptığım sekse benim için sevgiden doğan birşey o taklit yaptıktan sonra seks yapmanın bir anlamı yok benm açımdan

• vajinal ve vücut kasılmalarını ne kadar taklit ederse etsin, deneyimli bir kişiyi kandıramayacaktır.gerçek anlamda ilişkiden zevk alan kadının vajinal sıvısı, dizlerine kadar inecektir. işte bunu da taklit edebilirsen o zaman anlaşılmaz olursun.

• Vajinal kasları kullanabiliyorsa zaten taklit yapmasına gerek de yok yanii :))

• can sikintisindan da kasip birakabiliyoruz. iki kastik biraktik diye orgazm olmuyoruz herhalde.

• Yok ben kendi açımdan söyledim. Orgazm olmasa da olur yani. Orgazm oluyorsunuz demedim. Orgazm yaşamak da çok önemli değil. Kafada tatmin oluyorsam boşalmasam da olur mesela. Benim için önemli olan ilişkinin keyfini çıkartmak.

• Kahlo anlarım ben anlarıııım hatta sonrasında orgazm a ulaştırabilirsem yan yana sohbet ederken sorarım ilki taklitti dimi diye kabul eder.Ulaştıramadığım zamanlarda ise kafaya takarım...

• tecrubeli kadinlarla sevisin cok rica ediyorum.

• Öncekileri Göster
    • gevenin bu saatinde kafam basmıyor Kahlo.Donunda sallayan mı,don da sallanan mı? Yumurta tavuk gibi olmuş...

• offf abi yeni girdim eve. yorgunluktan geberiyorum. donunda salliyordur. olacak o. idare et iste :D

• taklidi anlarım ,kızarım ama belli etmem akabinde tabancayı doldurur doldurmaz rövanş isterim :D

• neden rövanş istiyorum yat uyu işte tatmin de olmuşsun ama kazın ayağı öyle değil işte ,beraber olduğum kişinin tatmin olması benim tatmin olmamdan daha önemlidir.Tatmin olmamışsa takarım kafaya tatmin edebilene kadar elimden gelini yaparım...

• Doğru sayılır. Yatakta aktif kadın her zaman daha iyi hissettirir ama çoğu erkek de orgazm taklitlerini yemez. Yerse mutlu olur tabi.

• bir kadının orgazm taklidi yaptığı veya gerçekten orgazm olduğu, çok rahat anlaşılabiliyor.

• madem o kadar taklit edebiliyor.iyi bir şey değil mi? bu.bildiğin orgazm oluyor desene.(orgazm taklidine karşıyım bu arada)

• Bizler egosu yüksek canlılarız. ve partnerimizi yatakta tatmin edemez isek kendimi başarısız addederiz. Bu nedenle erkeğin egosu için kadının yeri gelince orgazm takliti yapmasının ve erkeğe gaz vermesiniin sevişmenin doğal bir parçası oldugunu düşünüyorum :)

• Hayır yaa :S :STtaklit oldugunu insan anlayabiliyor . Ben kelimelerden nefret ediyorum onun yerine ne bilim insan göz göze gelerek o an daha hırslı istekli olarak gösterebiliyor karşısındakinin başarısını. Ama mutlu olmak karşındakini mutlu etmekten geçiyor bence

• biz de son cumleyi kullaniyoruz.

• valla hayat böylee vericeksinki alıcaksın yok öyle hep sen hep sen :(((

• mideden daha doğru bir yöntem ama taklit olmayaydı iyiydi.bu arada orgazm öncesinde vajinada meydana gelen değişikler taklitle oluyor mu?

• evet

• Malesef diyemeyiz ...

• demeyenin uzerine hayranlarimi saliyorum

• Öncekileri Göster
    • bir kardeşide şeytan ... şeytan tüyü diye ovırı mı kastediyorlar acaba

• yok seytan olan allahsiz. yo

• Önermen eksik ve yanlış.

• yinede yorum yapmak yerine sana gay'den bozma erkek denk gelmiş üzülme geçer :)

• Bana partner olacak kişi taklit yapmaz .orgazm olmayabilir doğaldır ama olması şahsi görevimdir.Mutlaka olacaktır.Sahte orgazmlar taklidi yapana ne getirir o yapanı bağlar ayrıca.Kandıra bilirsin karşındakini ama sana ne faydası olacaktır bir hiç

• Mutluluk zaten bir yanilsama degil midir?O vakit ,kandirin beni ey yalanci kadinlar.

• yeterli olmaz sevişmek sarilarak uyumak öpmek iyi bir iletişim yani herşeye ihtiyaç var sadece mükemmel bir cinsel ilişki yetmez yada sadece iyi bir tatmin ve boşalma yetmez cinsellik veya evlilik bu kadar ile sınırlı değil her konuda mükemmel olmak gerekli

• Ahhhhhhhhhhhh diye bağırırsa girmeden boşalırım hos o olmadan agggggggg niye bagırsın

• inan anlamadim

• diyoki ahh diye bağırsın yeter ben boşalırım :p

• "Koyun gibi yatmayan kadın" nadir; "şöyle ateşliyim, böyle yaparım" diyenlerin çoğunun yaptığı şey laf salatası. Eli ayağına dolaşanlar tanıdım. Erkek konusuna gelince tecrübeli adam taklit olayını anlar, ama seks bilgisi ikinci sınıf p*rnolardan ibaret olan birisine bir kadın "erkeğim" dese bile o adam orada pimi çekilmiş bomba gibi olur. Mutlu etmenin yolu senin dediğin noktaya uğrar. Ama belirli bir kesim için.

• yorum yapmama gerek kalmamış

• Öncekileri Göster
    • o parkeler boy boy. seni sever kahlo kovboy

igrenc espri biiir

• Saatin ilerlemesine veriyorum bunu.

Kızlar Ne Diyor 5

• evet aynen öyle. test edildi onaylandı :)

• Anlamaz hiç biri anlarım dıyen sallıyor ve kesınlıkle doğru tespit..

• şimdi çoğu hayır değil dicek ama gerçekler farklı maalesef :D

• Ben de her kadına aynı tavsiyeyi yaparım tatlım. Eğer boşalamıyorsanız orgazm taklidi yapın. Nasılsa erkekler ikisi arasındaki farkı asla farkedemezler. (Ben farkederim diye şişinen erkeklere iki misli gülüyorum her neyse konumuz bu değil)Orgazm taklidi yaparsanız erkeğiniz mutlu olur ama sadece bu kadar da değil. Seks terapistleri taklit yapa yapa sonunda boşalamayan kadınların orgazm olmaya başladığını tespit etmişler. (Ben sekste boşalamıyorum diyen kadınlara bir tavsiye sıkıştırdım ben de bu vesile ile)Aslında hiçbir erkeği başka bir erkekle kıyaslamam ama erkekler nedense bu konuda pek meraklı oluyorlar. "sen harikasın, muhteşemsin" diyerek gaza getiriyorum. Kızlar siz de öyle yapın. Hele hele penislerine iltifat ederseniz ister 20 ister 40 yaşında olsun her erkek yelkenleri suya indiriyor.

• tatlım naptın sen ya :)

Yükleniyor...