Bir erkeği mutlu etmenin yolu başarılı bir orgazm taklidinden mi geçmez mi?

beyler simdi doğruları yanlızca doğruları söylemeye KS halkı huzurunda yemin ediyormuş saydım sizleri. ona göre cevap verin bakayım.

yatakta müthiş, mükemmel, olağanüstü etc. kelimelerinin size yapışmasına bayılıyorsunuz. boşaldıktan sonra yeterince gazı aldıysanız, süratinızda eheeyt be ne erkeğim he ifadesiyle uzanıyorsunuz.

buradan yola çıkarsak sizi mutlu etmenin yolunun başarılı bir orgazm taklidinden geçtiğini söyleyebilir miyiz?

bu önermede kadının koyun gibi yatmadığı, erkeğin son raddede boşaldığı göz önünde tutulmaktadır.

Güncellemeler:
beyler "basarili" orgazm taklidini anlayamazsiniz. sifatlara dikkat edelim lutfen. ayrica her taklidi anlarim diyen olursa coluk cocukla mi sevisiyorsunuz nan. kasilmalara kadar kadin taklit edebilir. vajinal kaslari ve vucut kaslarini da dahil ediyorum.

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

  • öncelikle - veren şahsa en derin saygılarımı sunuyorum ama malesef sexi kadınlı erkekli olarak bir deliğe girip çıkmaktan ibaret olarak gördüğümüzden bu haldeyiz genel olarak sex bir süreçtir ve süreçte olması gerekenleri benci egolarlımızı tatmin etmek adına ya atlıyoruz yada yüzeysel yapıyoruz bir erkeğin kadınını kadınında erkeğini iyi tanıması gerekli neler yapar nerelerinden hoşlanır vs vs gibi ve sex sırasında sadece vücutları tamamlamak yerine başka birşeyler düşünmemek gerek başkalarını baaşkalarının yerine koymamak gerek orgazm olacağım veya olamayacağım gibi kendini şartlamazsan sadece ne yaptığına odaklanırsan orgazm kaçınılmaz son

    0|0