• Sor
  • Bence

Dışarda sevişmek için yer bulamıyorum..?

eşimle dışarda bu heyecanı yaşamak istiyorum ama biri görecek diye eşim pek yanaşmıyor...nasıl bi yerde örneğin alışveriş merkezinin otoparkı..yol... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Aslında alışveriş merkezinin kapalı otoparkının ücra bir köşesinde oldukça heyecanlı olduğunu söyleye bilirim. Bunun dışında, şehir dışında tarlaların arasında, ormanlık alanda, ormanlık veya kayalık bir yolun patikasında, sahilin bir köşesinde, tuvalet gibi yerlerde, disko bar gibi eğlence ortamlarında.Tabi bütün bunlar için cesaretli olmak gerekiyor. Sizin de dediğiniz gibi her an birinin görmüş veya görecekmiş gibi olması, insandaki andrenalin ve heyecan duygusunu tetikliyor olması alınan zevki arttırdığı söylene bilir.Genede seçim yapacağınız yerleri iyi seçmeniz sizin için daha iyi olur. Yani kalkıp da gençlerin içki alemi yaptığı bir ormanlık alanın patika yolunun kenarında sevişmeye başlarsanız. O esnadaki diğer kişilerin alkolün etkisiyle yanlış davranışlar içinde buluna bileceğini unutmayın.O yüzden yer seçimlerini yaparken, güvenlik unsurlarını unutmayın, ona göre yer seçiminizi yapın.Artık nerede nasıl yapacağınız size ve cesaretinize kalmış bir durum.

• tesekkur ederım...esime bunu ben surprız yapıcam...

Erkekler Ne Diyor 28

• sinema locası olabilir ...

• hastane tuvaletleri biçiilmiş kaftan. avm otoparkında araba içinde, açık havada otele gidip bahçesinde vs... ayrıca zaten zevkli yanı başkaları tarafından görülmek... ;) eşinde fantazi eksikliği var belli :)

• şehirler arası yol kenarı çok heyecanlı oluyor.

• evet ama tehlıkelı

• öpüsmeyi elleşmeyi sehir halindede yapıyoruz.

• asansörde...

• çatıya çıkın :/

• evden uzak olmalı

• Öncekileri Göster
    • :) gece ormandan korkarım ben :)

• neydenn :PPPP

• arabaya film çektirin. gidin dışarda açık bi otoparkta sevişin.

• eğer vajinanda yanma olmazsa denizde yapın :)

• denedık canım yanıyo

• Öncekileri Göster
    • keyıflı degıl o

• alışmamışlık meselesi o biraz . bence bi dene.onun verdiği keyifsizliği deniz fazlasıyla kapatır.

• bence bogaz köprüsünde sevişin

• İnlemeler her iki yakadan da duyulsun diye mi?

• arabada yapın

• nereye bırakıcaz

• kamerası olmayan bi katotopark olabilir normal otoparkta olur ama riskli sonucta camlar filmli falan olmalı gece ıssız sessiz biyer olmadı ama yakalanırsanız hayat kadını gözüyle bakarlar evliyiz dİincede oha la derler:)(

• :)

• rasgele bir apartmanın bodrum katına inin her apartmanda vardır bu kısım . burada istediginiz heyacanı yaşayabilrisniz :)) yalnız kapıcıya dikat...! çift heyecan olabilir :)))

• sehirmeydanina gidin " bey bi baksana dudaginda birşey.var dur dur sakin elleme " ve bir anda sikica sarilarak dudagina yapisirsin oldu bittiye getir

• evinizin çatısı flan varsa e bide çevreye yüksekse çok güzel olabilir. Ayağa kalkmadan flan.

• sen kafaya koymuşsun düşündüğün fantaziyi uygulayacaksın.. bulunduğunşehri bilmiyorum amabende bir yer söleyeyim. sinamaya gidin.. hatta loca varsa onu alın.. uygulanabilir. :))

• bence garip bir fantazi..! evinize, sumu çıktı? evdede çok değişik fantaziler yaratabilirsin.. hadi evli olmayıp sevgilinn olsa anlarım .. tabi zevklere saygı duymak lazım..

• su an kendı evımızden cok uzakta uzun surelıgıne mısafırız :)) ve yanlız kalmayı ozledık.

• geceleri nerde yatıyorsunuz? gece yapın..

• :)

• ankaradaysan yer önerebilirim

• neresı?

• Öncekileri Göster
    • :) yolumuz bır gun duser elbet ankaraya

• yahu sen söyle. ben türkiyenin bilimum şehirlerinde öneri verebilirim ;)

• kimseye aldırış etme valla burada adam onca milletin içinde yapışıyor kadına biz de izleyip fantazi kuruyoruz :)

• o da olmaz ,kımse gormemelı.

• nasıl bir fantazıdır bu arkadas. sevgili olsanız ev bulamadık desenız anlıcam ama evlisiniz.. edep var adap var.. neyin pesindesin yaa. bu heycan olmaktan cıkmıs. oldu olacak taksım meydanına cıkın barı en geniş alan orası...

• evlen anlarsın :)

• Öncekileri Göster
    • lutfen terbıyesızlesmeden saygıyla yorumlayın...ne demek bı erkek daha alın...sapkınlık, sapıklıktır onlar..ben evlılıgımı hareketlendırmek esımle daha mutlu olmak ıcın bunu denıyorum...

• sana demedim ben onu. sen niye süzerine alinıyosun.. valla senın yaptiginda pek saglikli bisey degil.. biri sizi görse sinema izler gibi izlese sizi bundan sen nasıl hosnut olacaksın ozaman. bu sapkınlık degilmidir peki? arabada desen onuda anlıcam ama oda yok.

• ormana gidin

• ayy profıl resmın urkuttu benı :)

• gazoz istermisin?

• hehehe yok kalsın

• Otopark iyidir..yada 40 katlı binanın Asansöründe..en az 8 kişi asansörde olur..kih..kih..kih..

• ben apartmanlarda merdıven bosluklerında sevısıyordum ev bulamadıgım zaman sevısırken bosalıyordum bıle bezen kapılar bı acılıyordu apar topar kacıyorduk ordan

• sabah sabah, bu ne arkadaşım... şöyle yapın, eğer yolunuz ormanlık bir alandan geçerse eşin aracı kullanırken hemen oral yapmaya başla ona, sonra sağa çekmesini iste ve senin üzerine gelmesine izin vermeden sen onun üzerine çık dikreksiyondayken, kapılarıda kilitle, o heyecanla zaten hemen işinizi bitirirsiniz, sonra yola kaldığınız yerden devam edersiniz. malum havalarda soğuyor artık, akşam sizin o ateşinizde camlarda buğu yapar, sıkıntı olmaz dışarıya karşı ;)

• super fıkır

• Öncekileri Göster
    • bakalım ona surprız yapıcam,sence ne gıymelıyım

• eğer böyle bir şey yapacaksan, pileli diz üstünde olan bir etek giy iş kolay olsun,

• valla söylediğin yerler yeterince ideal ama metro asansörüde benden sana gelsin dene derim

• sinema

• Alışveriş merkezinde saklanın ve kapanmasını bekleyin :D

• sevişmekten kastınız ne ?ilişkiye girmek mi ? yoksa sadece öpüşmek elleşmek mi ?

• ılıskıye gırmek

• Öncekileri Göster
    • :) esım benım kafadan degıl de surpırz yapıcam

• yapamaz o zaman mümkün değil şeyi kalkmaz bikere :D

• O iş örtü altında olur.

• Ben biliyorum:)

• neymıs?

• Öncekileri Göster
    • napıcaksın sehırı ama ıstenbul degıl

• O zaman arabada olabilir , seni ıssız bir yere götürüp ( genelde tarım arazisi ) kaputun üzerinde... neyse

Kızlar Ne Diyor 8

• sinemada.. asansörde..

• xlarge club var taksimde. Sote yerleri var. Eşini al git bir gece. Fantezin gerçek olabilecek bir yer.

• ıstanbulda degılım kı

• Öncekileri Göster
    • Bidefa gittim pişman oldum...

• kumru çoktandır gitmedim taksim tarafına diyetteyim :D ama mekan çok, zamanında çok güzel yerler vardı hep düştü kalite. Ekledim seni bir iki şey soracam yardımcı olursan sevinirim

• geçen yolun ortasında arabasını durdurup işeyen adamı gördükten sonra nere olsa olur diyorum.

• eşini dağa kaldır

• Ne biçim kadinsin edep haya diye bisey kalmamis, milletin onunde fantazi hey ALLAH'im ne gunlere kaldik !

• senıngıbılerı aldatılmaya mahkum kalıyor...boyle dusunmeye devam edersen sonun kotu ...

• Öncekileri Göster
    • Merak etme o çocuk onları yakalayıp görene kadar televizyonda ne fatmagüller, ne iffetler, ne aşk-ı memnular, ne baldızına kayan enişteler görmüştür...

• Organlari da gördüler mi ki !?

• İçeri çıkıp.Dışarı gir sende

• anlamadım?

• valla hiç bilemedi ben şimdi eviniz mi yıkıldı sel mi bastı ablacım bence dışarda yapmayın gören falan olur ki elbet yanı nebilim oda falan değiştirin bi abla vardı evliyim eşimi kapıda çıplak karşıladım mı ne demişti sende öyle bişiler yap boşver öyle dışarıda olmaz nebilim eşini ikna et olmazsa birlikte bir yer bulun tenha olacak bir yer hani orman gibi çalılık gibi dağ gibi köy gibi nebilim garip geldi açıkcası ama tabi vardır bir bilidiğinz nediyim

• dün akşam bende sevgilimde aynı düşünce içindeydik git deniz kenarına karanlık ağaçların içine hem heyecanlı oldu hemde değişik:))

• super ama burda denız yok

• aaaa o zaman bilemiyorum

Yükleniyor...