Dışarda sevişmek için yer bulamıyorum..?

eşimle dışarda bu heyecanı yaşamak istiyorum ama biri görecek diye eşim pek yanaşmıyor...nasıl bi yerde örneğin alışveriş merkezinin otoparkı..yol... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Aslında alışveriş merkezinin kapalı otoparkının ücra bir köşesinde oldukça heyecanlı olduğunu söyleye bilirim. Bunun dışında, şehir dışında tarlaların arasında, ormanlık alanda, ormanlık veya kayalık bir yolun patikasında, sahilin bir köşesinde, tuvalet gibi yerlerde, disko bar gibi eğlence ortamlarında.

Tabi bütün bunlar için cesaretli olmak gerekiyor. Sizin de dediğiniz gibi her an birinin görmüş veya görecekmiş gibi olması, insandaki andrenalin ve heyecan duygusunu tetikliyor olması alınan zevki arttırdığı söylene bilir.

Genede seçim yapacağınız yerleri iyi seçmeniz sizin için daha iyi olur. Yani kalkıp da gençlerin içki alemi yaptığı bir ormanlık alanın patika yolunun kenarında sevişmeye başlarsanız. O esnadaki diğer kişilerin alkolün etkisiyle yanlış davranışlar içinde buluna bileceğini unutmayın.

O yüzden yer seçimlerini yaparken, güvenlik unsurlarını unutmayın, ona göre yer seçiminizi yapın.

Artık nerede nasıl yapacağınız size ve cesaretinize kalmış bir durum.

• tesekkur ederım...esime bunu ben surprız yapıcam...