Adet döneminin ilk günlerinde hamile olma olasılıgı nedir?

Off napcam bilmiyorum...adet döneminn ilk günlerinde hamile olma olasılıgı nedr

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yok. Ama adet döneminde de ilişkiye mi girilir? Çok sakıncalı...

• anladım tsk edrm korkmaya gerek kalmadı .

• Neyse... Adet dönemi başlamışsa bil ki kız hamile değil. Tamam mı?

• lise 1 de fırlamaydm derse girmedim ki .s

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• Cook günahh.

• adet döneminden 10 gün sonra ve 10 gün önce hamile kalma olasılığı çok yüksektir adet döneminde çok düşüktür

• evet

• yani olmaz

• cok uzun .s ne dio ki

• yok öyle bi olasılık, yumurta atılmaya başlandığında nasıl döllenir bi düşün bakalım

• görürüm ben seni yakında ayrılık sorularında...

• rahatladm tsk edrm elbettde ewlncm onsuz yapamam .d

• hıı bağışlar evlenin napıyosanız yapın arkadasım zina haramdır haram günah, bağışlanmaz yanacaksınız nihahahahha :D

• Öncekileri Göster
  • Cok düsük bi ihtimal.

• vajinaya dokunmayıncaa.D o mı oluyo içine hiç girmedi yani

• 0 dir

• :)

• tsk edrm cok tsk edrm

• Olma imkani kesinlikle yok imkansiz bise olamaz yani
      Ama gunahtir yamayin bole seyler :)
      Yaparsanizda korunun..

• Öncekileri Göster
  • Az bi ihtimal.

• vajinaya hiççç dokunmadım ama

• Hayırdır abi,sorun sende mi?

• dalga geçmyn nolr korkuorm işte

• yok kalmaz

• ya damla anal bölgeden cinsel ilişkşye girdim bosalmadm oraya sadece zevk suyu akdı vajinaya da sıcramıs olabilir . sewgilimdee zaten adetinn 3 günündeydi korkuorm hamile kalır die

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• adette hamile kalınmaz.kıza sor takvimine iyi baksın :) mümkün olduğu kadar da adetli iken ilişkiye girme.o bıllığını sende çükünü tut 1 hafta yasaklayın :D

• zevk suyu degdiyse diormm kardşm Laa netten okudum o bile hamile bırakıoms

• ayruca yeni okudum diğer yorumlardaki cevabını.ula içine bile boşalmamışın bunu mu düşünüyon.kak git la :))))))

• kalmaz ya.hem her birleşmede hamile kalınsa millet çocuk yapmaya uğraşmaz.yani uygun şartlarda hamile de kalınmıyor.zaten adetten önce kardeşim, seçilen yumurtalardan birisi gelişir olgunlaşır rahime ulaşır.Zaten rahime ulaşırken spermle birleşirse hamile kalır ve rahme tutunur.Adet başlamışsa zaten bu yumurtanın spermle karşılaşma ihtimali yok.Çünkü kanama ile bu gelişmiş yumurta dışarı atılır.Nerden atılır vajinadan :) senin spermle karşılaşsa bile ikisi kol kola vücüttan atılır :D

• Öncekileri Göster
  • Yoktur adet döneminde risk.

• Hayır adet döneminde hamile kalmaz ama anal sağlıklı değil onu bilmeni isterim.

• kardeşm analdan yaptm zekv suyu varya ilk akan hep oydu snra sildim tekrar yaptm zekv suyu akmısdı . vajinaya 1.2 damla damlamısdır adetin 3 gününde yasandı hamile kalmaz dimi

Yükleniyor...