Kadınlar boşaldığını nasıl anlar? Lütfen dalga geçmeyin.

Yaşım 19 mastürbasyon yapıyorum vajinamdan biraz sıvı geliyor. Boşalmış mı oluyorum? Yoksa farklı bişey mi bu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hiç boşalmadım bilmiyorum ama cok merak ediyorum bende nasıl bişey diye :)

• Öğretmenliğe talip olabilirim:)

• öğrenmen zor değil, ellerin ve parmakların sana en büyük destekçi olacaktır, tavsiye ederim, mutlu, keyifli zamanlar geçireceksin.

Erkekler Ne Diyor 15

• link atarım ama beni de atıyorlar. gerçek bayan boşalmasını link olarak verebilirim özelden eğer merak ediyorsan.

• muavin son durak olduğunu söyler merak etme

• yarı boşalmış diyebiliriz

• kadınlarda boşalma olmaz orgazm olur.

• Neyin kafasını yasıyon yine lehm ?

• buyur?

• Halsiz kaldığında rahatladığında elinde ayağında derman kalmadığında sorunun cevabı budur.

• titreyerek boşalıcaksın böyle kasılacaksın bu boşalma değil zevke gelme en güzel yerinde bırakıyorsun demekki asıl zevk alacağın yer bundan sonrası devam et ve boşaldığında zaten elin ayağında boşalacak üzerinden tır geçmiş gibi olacaksın mutlu olacaksın rahatlayacaksın mastürbasyona devam yani.

• Bide boşalttım kız arkadaşımı suratıma fışkırttı..

• anlamıyorum

• bilmem boşalan sensin'!

• ona orgazm deniyor arkadaşım, tüm vücudu saran bir titreme, hafif baş dönmesi ve göz kararması olur. Kimisinde kasılmalar oluyor, kimisinin vücudu hafif gıdıklanıyor işi bir tuhaf oluyor denirya aynı şey oluyor. Ama sonrasında müthiş bir rahatlık ve hafiflik olur. Erkeklerde de bunlara benzer etkileri oluyor.

• kadınlar orgazm olur boşalmaz.

• kadinlarda bosala biliyorlar..

• hııı tamam

• zevkle tıtreyerek gelıyosa o akıntı boşalmış olursun

• kaslarının bir çoğunun kasılmaya başladıktan sonra bir anda hepsinin gevşediğini hissediyorsan işte o an boşalmışsındır.

• ıslanmayla boşalma farklı şeyler

Kızlar Ne Diyor 5

• boşalan bişey yok bu tabir sadece. Tahrik olarak ıslanırsın sanki akıntı gibi cinsel dürtülerle olan bişey. Sonrasından tahrik dahaada arttığında dış etkiler olduğunda dokunma sürtünme gibi bu seni dahada etkiler. Sonrasında kasılırsın kasıkların titrer . Kalp atışların hızlanır ve sonra yavaşlar. O esnada dha çok akıntı salgılarsın bazen az da olsa dişarı çıkar baznde çıkmaz. Erkeklerdeki gibi düşünme.

• o sıvı zevkten. boşalınca zangır zangır titricek ayakların, vucudun falan.

• peki bu durumda gusul gerekiyor mu?

• Öncekileri Göster
    • yok o kadar değil:) kısa sürüyor zaten.

• Hee peki tamam :)

• bi anda tüm kasıntın ve tum zevkın gıdıosa bosalmısındır

• evt öyle oluyo ama her defasında aynısı olur mu ki? Kadınların çok çabuk boşalmadığı söyleniyo

• allah allah :D erken bosalsan neden oyle gec bosalsan neden oyle :D

• doğru :D

• İşiyorsundur büyük ihtimal.

• Farkli birsey bu zevke geliyorsun.. Bosaldiginda cok farkli oluyor.. Titriyorsun ferrahliyorsun, biraz olan bi sivi olmuyor bosalmada..

• ailecek takip edıyoruz :)

• azeri olduğunuz ne kadar da belli ;)

• azeri degilim ama .. Orduluyum..

Yükleniyor...