• Sor
  • Bence

Filmlerdeki aşk aşk değil mübarek

arkadaşlar ben gerçekten şu filmlerdeki öpüşme sahnelerini saçma buluyorum ya aşkı cinsellik olarak gösteriyorlar hayatımda izlediğim cinsellik... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bnce ınsan sevgılısyle ızleyebılır ama aile ortamında cekını yanı :)

• o da saçma

• Öncekileri Göster
    • sevgiliyle de izlenmez. sürekli bak insanlar sevgilileri için neler yapıyolar diye örnek gösterirler :D gerçekten abartılı aşk filmleri. ben nefret ederim

• yani yada der ki onlarınki aşksa bizimki ne falan diyebilir

Erkekler Ne Diyor 4

• yargılamaman gerektiğini

• ben aşkın bu kadar basit olmadığını düşünüyorum

• Öncekileri Göster
    • ben herşeyin bir zaman var diyorum hemen tanışıyorlar sonrada adını aşk koyup yemedikler halt kalmıyor hadi tanışıpta önce saf ve temiz bir şekilde aşklarını yaşasalar evlenince özgürce istediklerini yaşasalar daha güzel olmaz mı

• bu da bir bakış açısı elbette.ama evliliğe kadar ki süreci prova olarak değerlendirirsek bazı erkek ve bayanlar her şeyi denemek ve sonra evlenmek istiyorlar.şimdi boyle düşünüyorlar diye onları yargılamamalıyız.bunu demek istiyorum

• aynen ya öpüşüyolar yatağa giriyolar sonrada aşk yaşıyoz diyolar. aşkı yanlış tanıtıyolar. bizim yaşadığımız aşklar serserinin şehvetine yeni isim olmuş

• valla ya insanın izleyesi gelmiyor ben saf ve temiz aşk istiyorum öpüşme sahneside olacaksa anlından öpsün gerçekten ona zarar vermek istemediğni göstersin

• Aynen, aşk denilen duygu bile yerlere düştü

Kızlar Ne Diyor 3

• jennifer lopez vay kaynanam vay filmindede erotik sahne hiç yok 1-2 kere öpüşüyorlar oda bikaç saniye ve film süperD:

• her aşk filmi öyle değil.. cinselliğin az tutulduğu hatta nerdeyse hiç olmayan filmlerde var.

• önerir misin ben pek rastlayamıyorumda .. herkesin bayılarak izlediği filmlere bakıyorum hep cinsellik ayy bayıldım bunların aşkına falan diyorlar ortada öpüşmekten başka birşey yok

• Öncekileri Göster
    • evet işte insanların hoşuna gidiyor nefsini zorluyorlar .. sonra işte bakıyoruz neler oluyor filmlerden etkilenip neler yapıyorlar

• maalesef..:) altında da farklı şeyler var bunların ama yeri burası değil.

• Aşk; öyle ot gibi birbirine bakmak değildir canım. :)))

• Aşk cinsellikte değildir sürekli öpüşmekte değildir ..
      ot değil aşk birbirinin gözlerine anlamlı bakmaktır saatlerce

• Öncekileri Göster
    • bende sürekli cinsellik demedim zaten.. ama cinsellik ilişkinin, arada ki tutkunun bir parçası.

• bende onunda zamanı var diyorum erkek sevigliyken bir kıza dokunmuyorsa ben o adama adam derim yani evlendikten sonra istediği herşeyi yapsın daha bir anlam kazanır

Yükleniyor...