• Sor
  • Bence

13-14 cm penis yardım...

Arkadaşlar penisimin boyunu az önce ölçtüm 13-14 cm ama kalınlığını ölçtüm 4.5 cm yaklaşık yani kalın sayılır.Deneyimli ve deneyimsiz herkes yorum yazabilir mi sizce çok mu kısa takıntı oldu artık.Bir de penis büyütücü birşeyler biliyor musunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kardeşim kaç cm olacak Allah aşkına.30 cm mi? belki 3-4 cm kısadır başkasına göre ama kalındır nerden bileceksin.seven ve seni isteyen bir kadın da boyuna takacak değildir.birbirlerini gaza getirme durumları.sen sevgilini vajinasının dudağına yada göğüslerinin boyutuna göre değiştirirmisin? veya eşini..takmayın şu penis boyuna.8cm bile olsa yeterlidir.ki Türk erkeklerinde 12-16cm arasımı ne ortalama.Ayrıca eğer bir tanıdığın (küçük çocuk falan) sağlık raporu alırken nasıl ölçtüklerini görürsen,yanlış ölçtüğünü de görmüş olursun.elinize cetvel alıp s..inizi ölçecek kadar sorun mu ettiniz bunları.

• teşekkür.

Kızlar Ne Diyor 3

• takmaaa :) önemli olan işlevi hem iyi boyu . 13 cm normal .

• off çok rahatladım ama bayanlar sorun etmez mi mesala keske daha büyük olsaydı diye..

• Öncekileri Göster
    • ilaçlar falan var diye biliyorum

• ona da pek güvenemiyorum hepten metabolizmamı bozması iyi olmaz.kullanan bir kişi yorum yapsa sıkıntı yok kullan diye kullanayım.

• bozma moralini uzun olupda yapamayanlar kaldiramayanlar var haline sukret benimkinin 15 cm gayette iyi kullaniyor sen kaynaklari iyi kullanmaya bak ole ilacla falanda uzatmaya calisma baska sorunlar cikar basina

• ya aslında takıntılı değildim şimdiye kadar ama başkalarının büyük olduğunu öğrenince moralim bozuluyo :(

• Öncekileri Göster
    • doktor bile 7-12 cm demis seninki 13 cm o yuzden o kadarda takma ;)

• çok rahatladım teşekkürler ^_^

• hay ben sizin penis boyunuza..

• siz göğüs ölçünüzü takıntı yapıyosunuz erkeklerin de bu takıntısı var malesef...benim öğrenmeye çalıştığım bayanlar çok önemser mi penis boyunu görüntü olarak..

• Öncekileri Göster
    • rahatlattın beni çok sağol tamam bende bayanları rahatlatacak cevabı vereyim aslında göğüs ölçüsü o kadar da önemli değildir erkekler gibi düz olmadığı sürece...

• benim için önemli değil beğenen öyle beğensin işine gelirse tabi

Erkekler Ne Diyor 13

• Evlenene kadar bunu dert etme boşuna, her bayan büyük sevmez.. Eşini tatmin edebiliyorsan zaten sorun ortadan kalkar eğer sorun olursa o zaman çözüm aramaya başlarsın..Kendinle barışık olmanda fayda var.. "Sen seni sev ki seni sen gibi sevsinler"

• Hacı büyütülebilecek bir şey ki zaten standart penis boyunda çok dert etme iyi kullanıldıktan sonra bıçaklı biri kılıçlı birini yenebilir. Öyle düşün işlevine odaklan :)

• nasıl büyütebilirim yani şöyle 17-18 olursa fena olmaz ameliyat dışında yöntemi var mı haplar işe yaramıyor diyorlar kullanan var mı çevrende?

• Öncekileri Göster
    • alet aslında ilgimi çekti çok pahalı olmasa şimdi alacağım ama fiyatı hafif tuzlu..

• Al yada alma diyemem sadece ürolog anlatmıştı oradan hatırlıyorum. Ben memnunum kendimden ondan çok fazla düşünmediğim için sana da ben olsam şöyle yapardım diyemiyorum k. bakma. Birde şöyle bir şeye denk geldim ama ona da bir bak istersen:
      link

• Kafana penisinin boyunu ebadını takıntı yapmana gerek yok. Bir kadını tatmin etmenin yolu uzunlukta yada kalınlıkta yatmıyor. Bunlar sadece görsel zevk verir. Yani bir erkeğin bakışıyla bir kadının göğüslerinin çok büyük olması yada küçük olmasının sadece psikolojik etkisi olduğu gibi.Penisin içeri sokulması yoluyla yapılan bir ilişkide 7 ile 10 cm lik bir penisin kadını tatmin edebileceğini unutma.Önemli olan ebadı değil senin cinselliği ne kadar iyi yaptığın, karşındakini ne kadar çok zevke getirip tatmin edebildiğin önemlidir.

• teşekkür

• bebem daha hiç ölçmeye gerek duymadım ama ölçsem 3 aşşa beş yukarı aynı çıkar geç bunları yaaa harbi diyorum sana önemi yok boyun...

• ya kızlar düşünmez mi keşke daha büyük olsaydı diye..

• vallaha kardeşim biz de hep düşünüyoruz keşke adriana lima olsa diye ama olmuyor... aza yetinmeyen çoğu bulamaz de geç

• olm manyak mısın saçmalama ne büyütücüsü.. o ilaçların ne yan etkileri olduğunu biliyor musun? 8 cm ve üzeri yeterlidir, seninki ortalamanın da üstünde gayet iyi takma kafana.

• demi o ilaçlar kötü sonuçlar doğurabilir ne bileyim herkes penisini 17 cm nin üzerinde söylüyo hal böyle olunca ben mi anarmolim diyorum.

• :) bak bence hiiç kafana takacak bir şey değil normali 11-12 cm. hem atıyorum 20 cm oldugunu düşün ne kadar sorun yaşardın biliyor musun?

• Huzursuz penis sendromu olmussun dostum :))

• :)) ama sanırım huzursuz olan penisimden çok benim :)

• Öncekileri Göster
    • olsun cm lere takılma moruk. Nasıl gec gelebilirim onu dusun bu daha onemli ...

• tamam :)

• işlev hacı takma. erken boşalma yeter

• erken boşalma yok boşalamama var :) işlev derken yani hızlı gidip gelmesi mi herkes işlev diyor işlevden kasıt ne?

• Öncekileri Göster
    • nefes egzersizi yap nefes kullanmka önemli

• çok sağol bilmiyordum nefesin önemli olduğunu..

• şanslısın .benimki 18.ilk ilişkimden korkuyorum canı yanarmı? benden soğurmu diye

• Şanş mı :// o zaman bana ver iki santim ikimizin de 16 olsun ikimiz de memnun olalım :)

• Öncekileri Göster
    • raht ol benimkı 22 cm korkmuo canı yanı ama her pozsynda degıl cok gırmessen bısı olmaz

• Yok mu şurda 13 cmlik penisli başka kişi ya hepten moralimi bozdunuz siz :/

• iyi kullan gerisini salla

• 12 cm dolu kadınla yattım hiç sıkıntı olmadı yalnız zayıfken 14.5 cm di 22 kilo alınca 12 cm kalınlık 4.8 cm

• teşekkür

• üzerine koymuyosan 13 cm yeter

• Benimde 13cm tam olarak, geçend bende soru sordum ama pekde olumsuz cevaplar almadım

• işte bir tane buldum nihayet benim gibi :)

• Öncekileri Göster
    • benim yapmaktan artık kaldıramaz oldum yani artık azmıyorum bile... ama yine de yapıyorum.

• aynen

• bende 22 23 cm olanlarda niye bende yok diyorum benimki 16 18 cm arası ama işte böyle napıcan 20 22 olsa niye 24 değil diceğimden adım gibi eminim

• benim anlamadığım öyle diyenlerin gerçekten öyle mi benim bildiğim bir p*rno yıldızlarında var öyle ne bileyim inandırıcı mı 22-23 cm penis..

• bak yemin ediyorum 16 18 cm arası kimse inanmıyor zaten ama ne yapim çıkartıp gösterim mi? ama bazı p*rnolarda abi 35 cm var ya oda nedir şaka gibi

• 13akısa dıbıne asla deyemezsın o zevkı taadmassın

• dibi derken?

• vajianayı bır pet sıse dusun en sonu evlat :)

• tamam baba :)

Yükleniyor...