Sevgilimi nasıl tatmin edebilirim?

Arkadaşlar kilolu biriyim ve penis uzunluğum 11-12 cm arası. Sizce bu ilişki sırasında problem olur mu? Henüz hiç ilişkim olmadı, acaba kız arkadaşımı evden mutlu bir şekilde göndermenin formülleri nelerdir? Önerilerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
Benim daha çok dert ettiğim şey penisimi küçük bulacak korkusu aslında bunu nasıl aşacağım bilemiyorum ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dostum kendi tecrübelerime dayanaraktan sana yardımcı olmak isterim.

Öncelikle kilolu olman sex için gerçekten sorun kadın açısından olmya bilir fakat senin açından performans ve pozisyon konusunda sıkıntı yaşamamaman zor. senin için en uygun pozisyonlar Misyoner pozisyonu, bacakların omuza alındığı pozisyon, eşin yan yatırılarak birleşme sağlandığı pozisyon ve elbette Doma...ma pozisyonu. fakat hangisinde daha rahat isen sizin için en uygunu o olacaktır. Bunlar kilolu erkekler için ideal pozisyonlar dahası var ama onları sen keşfedersin. partnerini tatmin etmek kafadan oral sexle başlar ama bu bayana görede değişiklik gösteriyor. tıpki her erkeğin mastırbasyon yapma stilinin farklı olması gibi. Bunun dışında partnerinin çeşitli bölgelerines dokun, okşa, yala ve onu gözlemle elbet keşfinin meyvasını toplayacaksındır. Benden sana son bir tavsiye Hayatına lolipop mutlaka sok ;))) mutlu olmanız dileği ile

• Domaltma

Evet fakat Topitop bir marka olduğu için şekerin ismini yazdım lolipop

Bu arada partnerinizin sevdiği olması daha iyidir. Oral seks de lolipop gerçekten önemli olduğunu yapanlar görecektir tavsiyem çikolatalı olan, ayrıca partnerler bu yöntemi karşılıklı kullanabilirler e tatlı olan şey güzeldir her zaman ;)

• iki sorunun ilki; "Doma...ma" derken?

iki sorudan diğeri: lolipop, bildiğimiz topitop mu?

Kızlar Ne Diyor 7

• ilişkiden sonra evden göndermesen daha makbul öncelikle:D daha öncede dediğim gibi kadınların ruhuna dokundugun sürece her zaman iyi geçer

• aferin sana, birlikte duşada girin:D

• Gece beraber yatacağız , sabaha kahvaltısını hazırlayacağım sıpamın :)

• kaygan, ıslak, tatlı, bal vb içinde olan bazı fantazileri ekleyerek uzun bir ön sevişme gerçekleştirirsen bir sorun olmaz ya da biraz kilo ver .

• Bi kutu nutella :) Sevgilim hep istiyo da :)

• dert etme. yeri geliyor fantezi yaparken kadının boşalması için erkeğin dokunması bile yetiyor. sen onun hayal dünyasını, fantezi dünyasını zenginleştirdikten, mükemmel ön sevişmeler yaşattıktan sonra inan sadece birleşme anı yetecektir.

• Her zaman diyorum yine diycem dert etme boyunu.

25 cm lip çükten 5 cm nasiplenmekte var bunu unutma.

• iyi sevişiyorsan ve sevgilinle gerçekten birbirinizi seviyorsanız düşünme bence :)

• kapıdan girdiği gibi kucagına al bacaklarını beline dola duvara daya ateşli seviş ordan mutfak tezgah ordan yüz üstü duvara daya üstünü altını çıkardın bu sürede kadar sütyenini aç sonra dilinle çıkar boynundan yalamaya başla aşağı doğru ordan banyo oral yaptır boşalana kadar yıkanın aynı havluya sarılın odaya gidin kurulayın birbirinizi sonra 69 yapın gerisinide sen getir ama n bulamadım daha :))))))))

• bebek bu benim fantezim ne ara çaldın ? hehe

• sayende bütün abazanlar posta posta geldiler:):):)

• Hmmm yüzümün ifedesini tahmin bile edemessin:)

• Öncekileri Göster
  • birçok fantazi dene bence en güzeli ;)

• Mesela ?

Erkekler Ne Diyor 20

• yatakta çekingen/pasif kalmadığın sürece, ön sevişmeyide kısa tutmadığın sürece hiç bişi olmaz kardeşim. içini ferah tut. ama bunu kafaya takıp ilişkine yansıtma. herkes zenci doğacak diye birşey yok. elinden gelenin en iyisini yap zaten sonuç ikinizinde istediği gibi olur

• 5 cm ve fazlası işini görür.. ;)

• Sana tavsiyem onun zayıf noktsını bul.Her kadının zayıf bir noktası vardır.Mesela benim hatun grup sex fantazisine ve kalabalık yerlerde ona dokunmam onu aşırı tahrik eder gerisi kolay oluyor ıslandıktan sonra :))

• ön sevişmeyi uzun tut ve penis boyunun fazla önemi yok birde geç boşalırsan tabi en az 6 dk gibi sorun olmaz içini ferah tut.

• kasık yağlarını eritirsen yani kilo verirsen 2 santim civarı uzar senin alet e o zaman da türkiye ortalamasına gelir. kalanı sana kalmış. milleti duyarsın atarlar 18 santim 20 santim 25 santim. sen de at:) parayla değil :)

• elini kullan hacı :)

• Ayrıca bi olay anlatmak istiyorum bu boy konusuyla ilgili. Bi ortamda iki orta yaşlı adamın konuşmasına şahit oldum belli ki arkadaşlar ve şakalaşıyorlar.

eleman diyor ki kol gibi mal var bende diğeride diyor ki onu sen gecede bi defa kaldırırsın ama bacaklarının arasını tutarak bu diyor her gece 5 sefer ccalışır

• fiziksel olarak sanirim ya 8 ya 9 santimden sonra icerde zevk vericek bişi yok.. tam rakami hatirlayamadim simdi... ondan sonrasi tamamen psikolojik ve goz doygunlugu.. eger seni seviyorsa ve istiyorsa kesinlikle sorun olmicaktir takma kafana..

• Aşkla sevişen herkez tatmin olur. Boyuda boyu arkadaş boyunu bu kadar dert etmeyin demekten bıktım la artık bende kiloluyum ama senin kadar sıkıntım yok ve ben bakirim evlendiğim kadına saklıyorum kendimi ama kendime güvenim var önce kendine güven yallah.

• önemli değil ne kadar uzun olduğu

önemli olan ne kadr onu sevdiğin ve ne kadar ateşli seviştiğiniz

• zayıflayabilmen daha güzel olur...

• ön sevişmeyi uzun tut gerisi hikaye :)

• sen herkesi dinleme bence güzel seviş kadının yatakta zevk almasını sağla, iyi öpüş, ön sevişme vs.. istersen üste çık ister altta kal önemli değil, yatakta kadının zevk almasından zevk alırsan zaten bütün kadınlar memnun kalacak senden...:)))

• Kız arkadaşın bakire değil sanırım. Eh hayat kadını olmadığına göre vajinası inanılmaz derece geniş olmayacaktır. Dolayısıyla bir karadeliği tatmin ediyor gibi hissetmeyeceğin için sorun yok rahat ol. ;)

• bak arkadaş Penis boyu 20 cm olup kendisi ruhsuz ve bencil olmak çok daha büyük sorundur.

Sen hiç olmazsa karşındaki kişiye değer veriyorsunki penis boyunun onu hayal kırıklığına uğratacağını düşünüyorsun. Emin olki Bayanların yüzde doksanı belkide daha fazlası önce kendine değer verilmesini ister. Penis boyunu sıralamaya koyarsak sanırım en sonlarda gelir. onun için için rahat olsun

• Yav hiç merak etme Türk erkeklerinin 3te birinin penis boyu 13 santim zaten. Kız arkadasın da rocco siffredi ye denk gelmediyse sorun yoktur.

• önmeli olan boy değil işlevi ve senin hareketlerin ön sevişmeyi uzat senin için problem yoksa dilini kullan emin ol çok şey değişecektir =)

• zevk veriri ama ön sevişme çook önemli sex girip çıkma değil unutma internetten kamasutra psizyonlarına bak senin uygulayabileceklerin vardır. farklılık katmak iidir heyecan katar

• Ön sevişmede sorun yaşayacağımı düşünmüyorum ve ilk ilişkim olduğu için penis boyu ilişki sırasında daha çok zevk verecek diye aklıma kazınmış ..

• duş alırken (ayaktayken) aşşağı doğru bak penisini görmeni göbeğin engelemiyosa kilonu sorun etme:)

• Öpmek ve dokunmak herşeydir! Oral seksi sakın ihmal etme. Bide hiç ilişkim olmadı diyorsun bu biraz da bir süreçtir. Kendi üzerinde haybeye baskı kurma. Rahat olmaya çalış. İlk dönemlerde erken boşalma kaçınılmaz olabilir , sakın buna takılıp canını sıkma, partnerinin vücudunu tanımaya çalış. Aceleci olma. Başarılar , mutluluklar.

• Teşekkür ederim ..

• üstüne çıkma da hepsi işe yarar...:) arkadaşım beyinle yapılan bişey bu... olayı kombinasyonlarla gerçekleştir saygılar...

• dogru demıssın ama:) Bunda kızacak bırşey yok kı ...

• ya dur yoköylebişey:D adamı terellendirecen şimdi:)

• Üstüne çıkma dıye yazmışsın ya :)))) kahkaha atarak guldum ben buna ahahhahaaa

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...