Sevgilimi nasıl tatmin edebilirim?

Arkadaşlar kilolu biriyim ve penis uzunluğum 11-12 cm arası. Sizce bu ilişki sırasında problem olur mu? Henüz hiç ilişkim olmadı, acaba kız... Daha Fazla

Güncellemeler:
Benim daha çok dert ettiğim şey penisimi küçük bulacak korkusu aslında bunu nasıl aşacağım bilemiyorum ..

En İyi Görüş

• Dostum kendi tecrübelerime dayanaraktan sana yardımcı olmak isterim.

Öncelikle kilolu olman sex için gerçekten sorun kadın açısından olmya bilir fakat senin açından performans ve pozisyon konusunda sıkıntı yaşamamaman zor. senin için en uygun pozisyonlar Misyoner pozisyonu, bacakların omuza alındığı pozisyon, eşin yan yatırılarak birleşme sağlandığı pozisyon ve elbette Doma...ma pozisyonu. fakat hangisinde daha rahat isen sizin için en uygunu o olacaktır. Bunlar kilolu erkekler için ideal pozisyonlar dahası var ama onları sen keşfedersin. partnerini tatmin etmek kafadan oral sexle başlar ama bu bayana görede değişiklik gösteriyor. tıpki her erkeğin mastırbasyon yapma stilinin farklı olması gibi. Bunun dışında partnerinin çeşitli bölgelerines dokun, okşa, yala ve onu gözlemle elbet keşfinin meyvasını toplayacaksındır. Benden sana son bir tavsiye Hayatına lolipop mutlaka sok ;))) mutlu olmanız dileği ile

• iki sorunun ilki; "Doma...ma" derken?

iki sorudan diğeri: lolipop, bildiğimiz topitop mu?

• Domaltma

Evet fakat Topitop bir marka olduğu için şekerin ismini yazdım lolipop

Bu arada partnerinizin sevdiği olması daha iyidir. Oral seks de lolipop gerçekten önemli olduğunu yapanlar görecektir tavsiyem çikolatalı olan, ayrıca partnerler bu yöntemi karşılıklı kullanabilirler e tatlı olan şey güzeldir her zaman ;)