• Sor
  • Bence

Bir erkek olarak günde kaç defa mastürbasyon, boşalmak normaldir ?

selam arkasaslar ben günde ortalama 2-3 kere mast igle boşalıyorum... sizce bu anormel bişi mi... yokaa benim gibi olanlarda var mı ?... birde bu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• O kadar yapma aşırıya girer.Azaltsan iyi olur.Penise de zararı olabilir.

• ne gibi zarari olabilir kardesim ?

• Yıpratır penis derisini aşırı sürtünme.Azaltmakta fayda var.Bir de ilerde erken boşalmaya neden olur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 6

• bir günde 7 defa yapmıştım,yediğim fındıklı lokumların maşallahı varmış :D

• ula :D haha

• durduk yere yapiyorsan anormal olabilir ama internet sitelerinde dolastiktan sonra normaldir zarari olmaz 2-3 un ama daha fazlasi zorlayabilir organini her gun olmaz ama 3 gunde bir 4-5 bile yapabilirsin

• yapma arkadaşım yapma ! ben o mallığı yaptım günde defalarca boşaldığım oldu şimdi normal bir ilişkiye başladım sevgilimle kavga ettik geçen 31 bağımlılık yaptı bırakamadım onu mutsuz ettim psikolojimi bozdu şimdi bıraktım daha yeni kendimize geldik normal bir ilişkiye başlarsan zarar görürsün bi kaç günde bir kez çek yapcaksan

• Deride göründü bozukluğu olabilir, penise değil de hergün 2-3 defa boşalınca yorgunluk hissetmiyor musun? Vücudundaki tüm proteini boşaltıyorsun be müdür

• yorgunluk oluyo.. bazen halsizlik ondan miki.. birde kas yapiyorum ona da etkisi olur mu... ha birde hangi aralikla normal sence ?

• Olmaz mı la. Kas çalışıyorsan en aza indir haftada 1 falan. Kasın da proteine ihtiyacı var, ama spermle atıyon hepsini. Yorgunluk ondan evet.

• Hmm anldim sagol yorumlarin icin...

• abicim ben 3-4 günde 1 kez yapınca yetiyor, aynı günde 2-3 kere neymiş ya?

Yükleniyor...