Erkeklerde boşalma nasıl oluyor ?

hergün boşalmanız mı gerekiyor ne bileyim ya da ereksiyon olunca illa boşalmanız mı gerekiyor ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1.hergün boşalmaya gerek yok.ama 3 günden sonra cinsel istek artıyor.vücut boşalasın diye baskı yapıyor yani.istesen 1-2 ayda boşalmazsın.ama vücut kendini dengelemek.yeni yapılan spermlere yer açmak için dolmuş sperm kanallarını boşaltması gerekiyor.vücut sana rüya gördürüp rüyada boşaltıyor.hatta ay boyunca boşalmayan bazı erkekelrin büyük tuvaletini yaparken ıkınıyorlarya o zaman sperm aktığı oluyormuş(orgazm yok ama)2.ereksiyon olunca illa boşalma diye birşey yok.ereksiyon cinsel istek uyarı sonucu istemsiz sertleşmedir.boşalmazsın.uyarı aksiyon biter oda iner.

Erkekler Ne Diyor 14

• Hergün gerekli değil boşalma.Ereksiyon olunca illa boşalmak gerekmiyor.

• uzun süre ereksiyon olursa boşalmak gerekir sağlık açısından. ötesi istekle ilgili. boşaldıkça boşalmak ister erkek, ara verdikçe de uzaklaşmayı başarabilir. (tabi ara vermeyi başarabilirse).

• evet boşalmamız gerekiyor. zevk alıyoruz penis ereksiyondadır boşalmadan inerse kötü oluruz azgınlığımız gitmez boşalmak şart

• boşalmassam nefes alamıyorum :D

• sen bilemezsin ne cektigimizi kalktı . indi kalkmadı. kaldır , daldır. doldur boşalt.evet hergün boşalmalıki yeni üretim başlasın :)) devir daim gibi izah edebiliriz . . tahliye olmazsa hareret yapabilir . bu durumda yatak sarabilir . piston kırabilir . anlıyacagınız dilde erkegi asabi yapabilir . yanlış yola düşebilir :)))

• hayır tabii ikisi için de,günde 3-4 kere mastürbasyon yapanlar da var haftada 1-2 kere de. o 3-4 kere yapanlar nemfomani aslında da,haberleri yok :) örneğin ereksiyon için şöyle diyim,yolda yürürken bile bizi çok etkileyen birine karşı doğal olarak ereksiyon yaşarız,ama boşalma ihtiyacı duymazsın baskılarsın bi şekilde :)

• yok be ne hergünü haftada 1 kere bile belki boşalıyorum.ereksiyon olunca boselamamı gerekmıyor. kızlar nasıl ıslanınca bosalması gerekmıyorsa bizde öyleyiz.

• kizlarda bo$alma diye bir$ey yokdur zaten.. o yüzden sizin bo$almayi bayanlarinkyile kiyaslama :)

• bak yalan söylemiyorum günde ortalama 4 kez boşalıyorum bugün 3 oldu gerçide, ve bıktım bu durumdan artık yapmak istemiyorum ama oluyor işte

• boşalmazsan onun sancısı varya uff anlatamam

• erkeklerin hormonlari hergun rahatlikla sperm uretebilir ama hergun bosalmakta cok sacma gelir:D

• Öyle bir zorunluluk yok. Sağlıklı bir erkek haftada ortalama 2-3 kere boşalır. İstem dışı ereksiyonlarda olur sabah uyanışlarında , durduk yere otobüste, yolda vs.

• yoo ereksiyon olunca wc git af buyur küçük abdestini yap al sana gitti ereksiyonluk 2 haftada bir kendi kendine oluyor zaten istisnalar hariç...

• her ereksıyondan sonra boşalmamız gerekseydi ohoooooooooooo :)

• yoo

Kızlar Ne Diyor 2

• yaa bırakın bu işleri rabbimz size nefsiniz daha kuvvetli diye rüyalanma diye bi nimet vermiş sen istesende istemesende senin ihtiyacın zaten karsılanıyor ne zaman biyollojk olarak karsılanması gerkirse rüyada giderriliryor ne mastrbsyonu ya matrbasyonun fazlası zararlı zten ki evlilk öncesi yapmakta insanın eşiyle munasebeti konusnda zaralıyms.. hala admlar hergn su kadr yapıyrm diyo yaa

• kendi isteğinle ağrın olmadan yaparsan elbette

• iyi de ben de rüyalanma olmuyo, gündüz vakti idrar ile kendiliğinden çıkıyo, masturbasyon yapmak istemediğim halde gündüz vakti boy abdesti alamadıım için çok üzülüyorum. onun için ara sıra yapıyorum biriktikçe, bana da günah olur mu,

• Erkek olmadigim halde, soruna ben cevab veriyim... Erkekler bayanlara göre cok cabuk tahrik olan varliklardir ki... bunu zaten burda cok acik ve net görüyoruz. Hergün bo$alma diye bir$ey yokdur... Eger bo$almak isterse bo$alir, o ayri konu. Erkekden erkege degi$digi icin, birazda nefsine bagladir durum. Örnegin: Mehmet günde 2 kere mast. yaparken, Ahmet haftada 2 kere mast. yapar. Bilincsiz bi $ekilde erekte olupda bo$alan erkeklerde var, fakat bu cogunlukla uyurken olan bir$ey "rüyalanma" denir. Son noktaya da gelirsek, erekde olan penis illa bo$almasi gerekmiyor... eger kontrol halinde tutabilirse, bazen konsantrsini bozup bazende kücük ihtiyacini gördükden sonra tekrar normal halini aliyor. Kimi erkekde, erekte olmu$ penisi cok zorlayip ama bo$almak istemedigi zaman da, kasiklarda müthi$ bir agri söz konusu oluyor. Ki bunun agirsini ben sana tam olarak anlatamicam ama muhtamelen, bayanlar adet gününde agri cekiyorsa onlarin ki de öyle bir agridir :S

• niye gayet orjinal ifadeler bayan tebrikler...

• saçmalamışsın

Yükleniyor...