Sevgilimle ilk kez Anal sex yaptık fakat...

Dün ilk anal seksimizi yaşadık fakat kayganlaştırıcı yoktu önce krem sürdük ben daha başını sokmaya çalışırken canım yanıyor demeye başladı bende mutfaktan sıvı yağ aldım kayganlaştırıcı niyetine sürdüm. Her taraf vıcık vıcık yağ oldu ama fazla zorlanmadık ikimizde. Sıvı yağı sürdükten sonra acıyor felanda demedi kız arkadaşım. Neyse sorum şimdi bu sıvı yag herhangi bir tıbbi sorun yaratırmı ikimizde? Çünkü ben penisime sürdükten sonra atıyorum 1-2 çay kaşığı kız arkadaşımın ilgili bölgesine sürdüm. Biraz dengesiz bir soru fakat endişelenmeye başladım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle prezervatif kullan kayganlastırıcı al paran yoksa kas gevsetici analjik jellerden al ezcaneden 3 tl bunlar prezervatif uyumludur. sıvı yag krem prezervatifi kurutur ve yırtar.gelelim anüs icindeki bakteriler pipinde iltihap yapar . prezervatif o yüzden sart penisindeki olayla kız arkaasını anüsünden yaralar iltihaba sebeb olabilir. haftada 1 kere yapın kayganlastırıcı ile ve 5 dakika ov ve 1 parmagını sok alıssın kız arkadasın haftada bir kere önemli devamlı yaparsan döt kasları kız arkadasının gevser kakasını falan tutamaz ömür boyu ped kullanır hergün denize bile giremez o misal yani sonra ailesi ile doktora gittiginde al basına bela :-)

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır bi sorun olmaz.

• Sıvı yağ ile de acisaydı margarin ya da tereyağı mi kullanacaktınız ?

• Hayır.

• Sen de bakire diye vajinadangirmeyenlerden misin?

• hayır bakire değil. Akşam konuşurken birde arka kapıdan yapsak nasıl olur dedik ertesi günde zaten yaptık.

• Dikkat et de cereyan yapmasın :D

• ceryan :)

• Olmuyorsa zorlamayın derim hep.Bi'şicik olmaz sanırım.

• Bişey olmaz.

• zentinyagi kullandiysan sorun yok

• Yağı buldukta zeytinimi kaldı :)

• no problem ama sorsana yağdan snra acımamışmı gerçekten :D

Erkekler Ne Diyor 16

• zeytinyağı kullan organik ...

• bişey olcağını sanmam da zeytinyağı iyi bi fanteziymiş :D

• Yazık halinize diyorum.

• bari oldu olacak 10 40 motor yağı kullansaydınız.(yağdan hiç bir şey olmaz ama girdiğin yer b.k yolu olduğu için mikrop kapa bilirsin.kız arkadaşın ilerde b.k tutamama gibi sorunlar yaşaya bilir.)

• isal yapar haci. lavman yapmadiysa. iyk yani diyebilirim lakin. bırakın anal muhabbetini, alin kendi kıcınıza bisiler sokun sonra hatunlardan bekleyin. yanlış yoldasiniz...

• evet zeytinyagı sürmekle cok faydalı bir iş yapmışsınız . maden zeytin yagına bulandınız oldu olacak analdan sonra birde karakucak yaglı gürşi tutsa idiniz :))

• sanayi yağı kullan otantik

• bebe yağı alın daha güzel :d ama sık sık yapmayın.

• motor yagı kullanmadıgın ya onada sukur

• Haykırdım :D

• hiç bir sıkıntı yaratmaz...rahat olun

• Bir şey oldu mu panpa bende de krem yok. Yağ denicemde.

• tek çare ARKO

• mısır öz olsaydı bari yağda fazla kalori almasaydınız egzozdan

• bikaç kaşık tereyağı kullanın, eritip soğutun

• arkadaşım sen bu kızı sevmiyor musun da anal sex yapıyorsun kızı hiç mi düşünmüyorsun ?

• bence ilerde sıkıntı olur zeytinyağı için değil anal sex yaptınız için ilerde kız arkadaşını çok büyük tehlikeler bekliyor benden söylemesi ve anal sex çok ama çok günah dinimizce kesinlikle yasaklanmıştır

Yükleniyor...