Göğüs uçlarım açık renkli. Kötü mü?

Ten rengim çok fazla beyaz, göğüs uçlarım da çok açık renk. Daha önce hiçbir ilişkim temasım olmadı bir erkeğe. Sütyen giymediğimde belli olmayacak kadar yumuşak göğüs uçlarım. Bazen sertleşiyor, o da soğukta falan. Kendi kendimi uyardığımda da sertleşmiyor. Sertleştiği zaman küçük kalıyor uçları yuvarlak gibi. Normal mi bu durum? Normali nedir? Bir erkekle ilişkiye gireceğim zaman sertleşir mi uçları?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Iliski esnasinda heyecan ve alinan zevkten dolayi kalp daha hizli kan pompaliyor ve memelerde %25 oraninda buyume ve meme uclarinda sertlesme meydana geliyor. Sen simdi bunlari takma. Sen kendi uyardiginda da meme uclarin kafanda bir soru isareti oldugundan istedigin gibi olmuyor olabilir. Ben kafam cok doluyken ereksiyona gecemedigimi bilirim. Psikolojik tamamen.

• Biliyorum :))

• Rica ederim :) aklinda olsun beyaz vucut iyidir.

• Çok teşekkürler cevap için :))

Erkekler Ne Diyor 22

• Bence gayet iyi, Ten renginin beyaz olupta uçlarının koyu renk olması kadar itici bişey bilmiyorum :)

• Bi çok erkeğin hayalidir hatta, başta ben :D

• :D Teşekkürler cevap için.

• zamanla düzelir o takma kafana. bir manitan olunca. göğüslerini eme eme büyütür onlari sorun etme yani. ha birde arada buz kullan

• Her duştan sonra çıkmaya yakın soğuk suyla yıkamayı denedin mi?

• Yaparsan işe yarayacaktır;)

• Hayır. Üşendim :/

• tam anlamıyla uyarılmadığın için öyledir ilişki sırasında yeterince sertleşir.

• rica ederim :) dert edilecek bi durum değil takma kafanı böle şeylere.

• Teşekkürler cevap için :)

• yeterli sewiyede uyarılırsan sertleşecektir

• rica ederim

• Teşekkürler cevap için.

• Açık renk olması daha çekici geliyor bana..Uçları da sertleşir bilen iyi biri uyardığında

• :)

• bırak onu erkek düşünsün erkek o göğüslerinin uçlarını sertleştiremiyorsa erkeklik yapamıyordur.. seninki normal bir durum dil darbeleriyle sertleştirirler ilerde sıkıntı yok

• Kendını tahrik etmenle bir erkeğin seni tahrik etmesi farklı. Yaşadığın zaman aradaki farkı anlarsın. Takılmaz fazla, dert edilecek bir şey değil, çünkü sorun değil. Açık renk olması da avantaj bence. kopkoyu olmasından iyidir...

• Rica ederim...

• Evet böyle düşünmüştüm. Böyleymiş :) Teşekkürler cevap için.

• Takılma böyle şeylere millet nefes alsın odundayken her erkek beğenir. :)

Sanırım göğüslerin biraz küçük ama sorun etme sarkma olmaz. Rengine gelince gayet doğal, koyu renkli olanda var açık renkli de. Uçlarının büyümemesi şimdilik normal daha önce göğüslerini cinsel obje olarak kullanmadığın için henüz uyarılma refleksi devreye girmemiştir, zamanla her uyarıldığında dikleşir arkadaşım. Saygılar :)

• Hiç beyazına denk gelmedim ilginç :)) Kınamı yaksan ne :D

Şaka bir yana erkekler için bulunmaz hint kumaşı gibi oldu, değişiklik iyidir :D Gurur duy sende

• Beyazdan da beyaz asdf4fghnmöklş

• :)) beyaz tenlisin sanırım, uçları da genelde pembe olur, açık tenli derken beyaz değil kastın sanırım.

• Öncekileri Göster
  • Herkesin sertleştiği gibi sizde ilişkiye girip yeterince tahrik olduğunuzda dikleşecektir. Renkler sizin esmer veya sarışın olamanıza göre değişiklik gösterir. Probelem yapılacak bir durum yok rahat olun

• Teşekkürler cevabınız için :)

• çocuğun olsun büyür ozamnda küçülmesini istersin

• bacım göster diye demiyorum ama görmeden yorum çok ama takılma böyle şeylere.olduğun gibi mutlu olmayı öğrendinmi problem kalmaz.pardon ama göte göğüse bakıp evlenen admdan pek hayır gelmez

• çok açık pembeyse gögüs uçları ben öylelerini çok severim zaten ilerde istediğimd öyle beyaz ten ve öyle gögüsler

• İnşallah :)

• :) aynı benim istedigim inş bulabilirim

• Evet :)

• biraz daha renk farkı iyi olurdu ama çok da kafaya takılacak bişey değil. yalnız kendini uyardığında da uçların sertleşmesi gerekiyordu o niye olmuyor anlamadım.

• Teşekkürler cevap için :)

• bi erkek dokununca değişir o sen merak etme :) göğüs uçlarının potansiyelini anladıktan sonra kendin dokunduğunda da farklı olacaktır.

• Göğüslerime dokunmuyorum ama. Birkaç kez denedim, zevk vermiyor.

• taş gibi olur.

• her halde göğüslerin tam olgunlaşmamış.. tahmin ediyorum göğsünde küçüktür.. ilişkiye girersen memenin ucu sertleşir ama bunu becerirse.! vücudunun beyaz olmasından şikayetçimisin?

pek normal diye bişey yok.. kiminin ucu badem gibi kop koyu olur, kimininki seninki gibi mercimek gibi olur.. Allahın yarattığı . ucunu buz sürerek kaldıra bilirsin.. mast yaparken memenide okşa hatta yetişiyorsa em o zaman olur..

• Daha iyi anlaşılsın diye söyledim, memnunum beyazlığımdan :) Kendi göğsümü okşamak haz vermiyor :/ Ben de zaten ilişkide sertleşeceğini sanıyorum.

• Bence önemli değil o kadar önemli olan dikliği ve güzelliği. Şahsen ben göğüsleriyle ilgilenirken zevk almayan ve sıkılan bir partnerdense göğüs uçları o kadar güzel olmasa da tahrik olan zevk alan bir partneri tercih ederim.

• PİPİSİ KUCUK ERKEKLERIN YASADIGI DURUMUN SIMETRISI,OLE DİŞİ KADIN OLMADIGINIMI HISSEDIYORSUN ERKEKLER SEVDIGI KADINLARIN GOGUSLERI ILE ILGILENMEZ AMA TAKIYISAN KAFANA SILIKON DENEN BI GERCEK VAR

• EYİ

• Kimseyle herhangi bir şey yaşamadığın için seni yürekten kutluyorum. Hep böyle namuslu, hep böyle tertemiz kal, kendini eşine sakla. Allah gönlüne göre senin gibi tertemiz birini nasip etsin sana ve bir ömür boyu mutlu olun. Bu söylediklerinin hiçbiri sorun değil bence. Sertleşmese de sorun değil. Tamam ben de ilişkiye girmedim, kimseyle birşey yaşamadım ama sorun olduğunu hiç düşünmüyorum. Sakın takma kafana böyle şeyleri.

• caps ver demiş biri:)) foto istiyo arkadaş.göğüs ucunun kulak memesi kıvamında olanı makbuldür :)rengi çok önemli değil.ama başka biri tarafından uyarıldığında mutlaka sertlesşir merak etme

• bişey değil :)

• Ben de böyle düşünüyordum. Teşekkürler :)

• fazla uç çok tiksinç

göğüslerin küçük değilse uçları hiç problem değil hatta uç olmasa daha iyi bile

• göğüslerin büyüklüğü ve dikliği daha önemli

ucu yukarıya bakıyosa her türlü :):))):

• Etrafındaki kısım da geniş değil. O da küçük.

• Açık olması sorun değil uçların.İlşikide uyarıldığı zaman sertleşir merak etme.

• Neyse ben çıkayım.Gülen yüzün hiç solmasın:)Hoçakal...

• İyi olur.tanışmış oluruz.Arada konuşuruz hem.

• Evet düzeldi, teşekkür ettim ya hep :) Bilmem ulaşsam nasıl olur.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• benimde durumum seninkinin aynı.minyon tipli ufak tefek biri olduğum için gögüslerde ancak bu kadar oluyo...

• Aynen öyle :))

• güzel bencede yaa.ben seviyorum gögüslerimi..çok küçük diyenler var ama olsun evlenince büyüyormuş..hem küçük gögüs iyiydr çabuk sarkmaz :))

• Ben de minyonum. Güzel şeyler yazdılar ama bu tip göğüs için :)

• Evet 6. his yoluyla hissettim zaten buradan kötü mü iyi mi diye..

• takılma böyle şeylere.

Yükleniyor...