İlişkiye başlama ve bitirme

Partnerinizle ilişkiye hangi pozisyonda başlayıp hangi pozisyonda bitirmek istersiniz?

Güncellemeler:
konuşmakta icraatınız zaten o yüzdende bu kadar kadın aldatıyor sizin beceriniz bu kadr

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Valla ben genel de gelişine vurmayı tercih ediyorum :))orta nerden geldiyse ona göre sağ ayak , sol ayak, kafa,bazen göğsüm de yumuşatır önüme alırım. Bezen yatıp sektiririm topu :))bazen çok sert vururum , bazen plase ile yolllarım..zemin ve saha atmsferine göre belli olru yani :))

• super anlatdin hahah

• Böyle soruya ancak böyle bir cevap iyi gider :)

• harika yorumladın.tebrikler...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 26

• En sevdiği pozisyon ve en sevdiği şekilde olur.

• sen hangi pozisyonda başlıyorsun hangisinde bitiriyorsun:) bu işin hesabı kitabı olurmu yaa:) yada planlaması:)

• bacak omuza iyidir can'dır :)

• öpüşme pozisyonunda başlayarak, öpüşme pozisyonunda bitirmek isterim...

• akışına bırakıyorum. kendiliğinden bir şekil başlayıp bir şekil bitiyor : )

• sex pozisyonlarını önceden mi hazırlıyosunuz siz nedir bu ya :Do zamanki ruh halime, mekana, ve kızla istediğim temasa bağlı.

• akısına bırak .. :)o yolunu bulur , zaten seks programlanmıs gibiyse o artık seks değil masterbasyondur

• önce akıncılar ile sınırlar zorlar sonra asıl kuvvetler ile kaleyi fethederim:))

• Güncelleme süper ama unutmayalım ki iyilerde var. Ben partnerimin fikirlerine saygı duyarım ona sorarım ve de aynı pozisyonlarla başlayıp aynı pozisyonlarla bitirmek sıkıcı devamlı yenilenmek gerek.

• misyoner pozisyonuyla başlar doggy devam eder zannedersen kucağımda biter

• yatakta başlarız ama nerde biter belli olmaz

• erotik bir masaj ve oral + parmaklar,sonra 69 genelde doggy ile biter,yada cow girl...:)))))

• bir sekilde baslayıp şekilsiz bir bicimde bitirmeyi:=)

• walla ben anlatmayı pek sevmem de güncelleme nokta vuruşu oLmuş...

• güncelleme süperdiii

• 69 la başla duvara karşı bitir:)

• öpüşerek başlanmalı; sarılıp yatarak sonlanmalı.. aradaki pozisyonları anlatmayayım..

• hehe çok güzel bir güncelleme olmuş:D aynen ya, internette herkes cesur yürek en az 20 ve tabii ki yatakta mükemmel:D:D:D

• koltukda otururken öpüşmeye başlayıp orda onu kucağıma alıp biraz seviştikten sonra kucağma alırm öprek odaya götrrm odaya girmedn bırakrm ve duvara yaslayp ellerini duvara yaslar orda dvm edrm snra odaya girerm ve yüzyüze kaşıkla başlayp pretzelle bitrmeyi tercih ederm ;)

• kadınına göre değişir...

• Bunlari dusunmeden oyle bir kaptiriyorumki bosalip patlamadan nasil baslayip bitirdigimi hatirlayamiyorum. :)

• bu çeşitlilik gösterir ,ama 69'la başlayıp,bacak omuza devam edip,onun üstte olduğu pozisyonla bitirmeyi çok severim :)

• Ayakta Küçük oyunlarla başlayıp yatakta doggy pozisyonuyla bitiririm her zaman

• Ön sevişme ile başlanmalı.Bu herkes için geçerli olması gereken bir kural.Sonra bayanın isteklerine göre pozisyon seçilmeli.Ara pozisyonları ise erkek yönetmeli.Ve sonra zevkli dakikaların sonuna dogru bayanın erkeğin üzerinde olduğu pozisyon olarak bitmeli bence.

• nasıl başladığını bilerek nasıl bittiğini hatırlamıyorum olan

• :) akışına göre farkt etmez ama sen alevini söndür.

Kızlar Ne Diyor 5

• O an ki duruma göre değişiyor .

• ayakta başlamayı amuda kalkarak bitirmeyi tercih ediyorum

• buradaki komik ve güzel cevapları okuyarak başlayıp öylece bitirmek istiyorum :)))

• A noktasından B noktasına gidiyoruz. Biz o hızla giderken 1 saatte o havuz nereye kadar doluyor onuda hesaplıyoruz!

• çayda çıra ile başlamayı kartal duruşu ile bitirmeyi

• bu da güzeldi...süperr..

Yükleniyor...