Meme uçlarım çıkık değil bundan dolayı mı zevk alamıyorum?

göğüs uçlarım çıkıntılı değil üşüdüğümde belirgenleşiyor bir tek ama çok değil kocam emiyor öpüyor ama zevk alamıyorum neyden kaynaklı olabilir?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Günün KS Videosu

Neco yanıtladı: Kadınları çözdünüz mü?

Erkekler Ne Diyor 15

• Zevk almanla meme uçlarının çıkık yada hafif içte olmasının bir bağlantısı yok,kendini ilişkiye veremiyorsun yada aşk oyunlarınız yetersiz,

0|0
  • eşinin daha ilgili olması lazım göğüslerine

0|0
  • bence sorun senin göğüs uclarinda degil. tek düze bir seks yaşantınız gibi. sen kocandan keyif almiyor gibisin.

0|0
  • biraz kocan beceremiyor gibime geliyor.. memeni elinle sıkıp ondan sonra meme ucunu emecek

hemende bırakmayacak.. mem ucu ağzındayken dil darbesiyle iyice ucunu kaldıracak.. ağzını çektiğinde ucu parmak gibi olur :) tabi bununla beraber diğer sevişmenin kaidelerini yaparak

sen kıvama gelmelisin.. bazı bayanlarda meme ucu küçük oluyor aynı dertten bende muzdaribim.

2|0
  • Bence iyi gibi :)

0|0
  • bencede çıkık olmamasıyla alakalı değil.kendini tamamen olayın içinde hisset ucun içerde falan düşünme..

0|0
  • diplerinden ucuna dogru yalamasını söyleyin birde oyle deneyin :)) göreceksinizki ? fayda saglıyacaktır :)))

1|0
  • olabilirr :)-

0|0
  • Bence çocuk yaptıktan sonra ucları çıkar . Neden zevk almadığını bilmiyorum .

2|0
  • eşinin deneyime ihtiyacı var. sen de kendini ilişkiye ver biraz. gergin olursanız birşey hissedemezsiniz.

1|0
  • kocan işi bilmiyor..

0|0
  • abla bu daha iyi üzülme bence sevin ben iğreniyom o parmak ucu gidi meme uçlarından, göğüs halkası daha güzel uçlara göre

0|1
  • Bilmiyorum da eski sevgiliminde biri çıkık diğer değildi, göz kırpıyor gibi gözüküyordu.

1|0
  • herkez memişlerden zevk alabilir diye bi kayide yok ilişki sırasında okşattır bakalım işe yarıcakmı...

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oh iyi benden başkaları varmış böyle. Ama zevk alman lazım memenin diğer bölgelerinden. Avuçlaması okşaması lazım eşinin.

0|0
  • Sorma aynı sıkıntı bende de var . Mememi emiyor ama inan hiç hissetmiyorum ve hiç bir zevk almıyorum :-/

1|0
    • ama sadece iş memede bitmiyorki? sevişmeyi tam yapmak lazım.. ? yarım sevişme olursa hiç haz duymazsın tabii.. zira eşiminde meme ucu küçük ama hiç dert değil.. karşılıklı kuduruyoruz...

Yükleniyor...