• Sor
  • Bence

Meme uçlarım çıkık değil bundan dolayı mı zevk alamıyorum?

göğüs uçlarım çıkıntılı değil üşüdüğümde belirgenleşiyor bir tek ama çok değil kocam emiyor öpüyor ama zevk alamıyorum neyden kaynaklı olabilir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 14

• eşinin daha ilgili olması lazım göğüslerine

• Zevk almanla meme uçlarının çıkık yada hafif içte olmasının bir bağlantısı yok,kendini ilişkiye veremiyorsun yada aşk oyunlarınız yetersiz,

• Bence iyi gibi :)

• olabilirr :)-

• bencede çıkık olmamasıyla alakalı değil.kendini tamamen olayın içinde hisset ucun içerde falan düşünme..

• Bence çocuk yaptıktan sonra ucları çıkar . Neden zevk almadığını bilmiyorum .

• bence sorun senin göğüs uclarinda degil. tek düze bir seks yaşantınız gibi. sen kocandan keyif almiyor gibisin.

• kocan işi bilmiyor..

• diplerinden ucuna dogru yalamasını söyleyin birde oyle deneyin :)) göreceksinizki ? fayda saglıyacaktır :)))

• biraz kocan beceremiyor gibime geliyor.. memeni elinle sıkıp ondan sonra meme ucunu emecekhemende bırakmayacak.. mem ucu ağzındayken dil darbesiyle iyice ucunu kaldıracak.. ağzını çektiğinde ucu parmak gibi olur :) tabi bununla beraber diğer sevişmenin kaidelerini yaparaksen kıvama gelmelisin.. bazı bayanlarda meme ucu küçük oluyor aynı dertten bende muzdaribim.

• eşinin deneyime ihtiyacı var. sen de kendini ilişkiye ver biraz. gergin olursanız birşey hissedemezsiniz.

• herkez memişlerden zevk alabilir diye bi kayide yok ilişki sırasında okşattır bakalım işe yarıcakmı...

• abla bu daha iyi üzülme bence sevin ben iğreniyom o parmak ucu gidi meme uçlarından, göğüs halkası daha güzel uçlara göre

• Bilmiyorum da eski sevgiliminde biri çıkık diğer değildi, göz kırpıyor gibi gözüküyordu.

Kızlar Ne Diyor 2

• Oh iyi benden başkaları varmış böyle. Ama zevk alman lazım memenin diğer bölgelerinden. Avuçlaması okşaması lazım eşinin.

• Sorma aynı sıkıntı bende de var . Mememi emiyor ama inan hiç hissetmiyorum ve hiç bir zevk almıyorum :-/

• ama sadece iş memede bitmiyorki? sevişmeyi tam yapmak lazım.. ? yarım sevişme olursa hiç haz duymazsın tabii.. zira eşiminde meme ucu küçük ama hiç dert değil.. karşılıklı kuduruyoruz...

Yükleniyor...