Kadınlar adet döneminin yaklaştığı dönemlerde çok azgın olurlarmış! Acaba erkeklerin de böyle bir dönemi var mı?

Hatta o dönemlerde kadınların çok çikolata aşerdikleride söylenir. Açıkcası boşanalı 6 ay oldu istek güç hat safhada bende sanırım benim dönemim bu olmalı!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Muayen dönemi başı -ortası ve sonu.Yada şöyle özeleyeyim365 gün her dakikası 6 saatin ise her saniyesi azgınızdır.

Kızlar Ne Diyor 7

• boşandığın kadına geri dön

• Duyduğum en saçma sapan fikir ama yinede sağol !

• Öncekileri Göster
    • sen azgın teke gibi buralara kadar ilan verdiğin için ezil bence haha

• Azgın teke olmaktan utanmam inan sonuçta bu bir dönem ve atlatacam emin ol.Sadece daha nasıl yapacağımı bulamadım.

• onlar doğuştan azgın döneme ne hacet

• Zaten olabilir mi acaba diye meşgul ettim sizleri :)))))))))

• Öncekileri Göster
    • çikolata ye sende d:

• Yok ya işe yaramaz kendimi biliyorum.Ne yapsam çıkmıyor aklımdan

• fazla benim bildiğim siz ne zaman ne dönem ne de mekan ayırt ediyorsunuz:D

• askerde bile ne diyoruz.esmer sarışın farketmez piyadeler affetmez...ayrıca sabahakşam farketmez abazalar farketmezde var çarşıizninde :)

• çikolata da ki etil-fenil ve amin mutluluk veren bağlardır. Aşk acısını dindiren yine bu maddelerdir.

• Erkeklerde bu dönem sadece ergenlik döneminde olur :)İçleri öyle yanarki küresel ısınmaya bile sebep olunabilir.

• Evet haklısın eregnliği unutalı 12 yıl oldu hatırlatman iyi oldu

• ergenliğe geri dönemessin heleki 12 yıl sa geri dönmen gereken hiç hatırlama bence :D

• Hadi ya tüm hayallerimi yıktın!Alıştıra alıştıra söyler insan :)

• ben 7/24 çikolata aşeriyorum.

• çikolatayla bağlantılı değil yani

• Öncekileri Göster
    • ama bir erkek olarak da senin sorun komik. bir erkek olarak kalkıp bunu sorabilmen ilginç geldi bana. bizim günlerimizi sorsaydın bari :)

• inan sizinle ilgili çok şey biliyorum.Ben sadece diğer erkeklerde benim gibimi acaba diye merak ettim

• kadınsız kaldıklarında

• Kadının olduğundada olabiliyor kendimden biliyorum :)

Erkekler Ne Diyor 10

• olur öyle.

• kadınların bildigi en büyük hatalardan biri erkeklerin 24 saat her daim ilişkiye hazır oldugu kanısıdır :)

• erkek olarak sanırım 12 ay 7/24 bu dönemde oluyoruz:)))

• yok kardeş

• uzun bir süre sex ara vermişsem...libidom sebebini bilemediğim bir şekilde tavan yapmışsa...egzojen etmenler varsa...

• Farklı kelimelerle fark yaratmışsın

• nasıl yani...açıklayabilirm sen o zaman gör farkı... :)

• erkekler 24/7 azgin sadece yemek yerken degil:))

• Kadınlarda, adet döneminin sonunda ve başında cinsel istek artması olağandır. Kadınınızın sağlıklı olduğunu gösterir. Bir de üstüne boşalmada sorun yaşamıyor ise, alın onu öpün sevin akvaryumda saklayın, kestane şekeri ile falan besleyin.Erkeklerde ''isviçreli bilim amcaları'' böyle bir bulguya rastlamadı bu zamana kadar. Rastlasa Posta Gazetesinde okuruz zaten. Ama şöyle de bir gerçek var ki, evlilik kurumu erkeği erkek yapan hormon olan ''testosteron''u düşürüyor. Bu bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey.Hayırlı pompalar!

• Hobaaaaaaaaaaa!

• erkeksin:) işteeee

• erkekler bu kadar azgın olmasın varya tüm kadınları o zaman görürdün üzerine atlarlardı erkeklerin. bkz. hindistanda falan nufusn çoğu bayan orda atlylar ;) erkekler her zamn aynıdır 40ından sonra sakıncalı

• Seks dünyadaki en güzel şey değerini bilmeli

Yükleniyor...