Grup seks yapan oldu mu hiç veya yapmak ister miydiniz?

grup seks yapan oldumu veya yapmayı istermiydiniz, isterseniz ne şekilde?

Güncellemeler:
bazı videolarda bir vajinaya 2 penis aynı anda giriyor bu tuhafıma gitti o kadar esnemesi o nedenle bunu deniyenler varmıdır diye meraktan soruyorum

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• istemem başkasının dokunmasını bana sevgilim dışında, sevgilime ya da ilerde kocama da başkasının dokunmasını istemem. itici bişey grup.

0|4
    0|2
    • çok düzgün yorum ama sevgilinde tamamen dokunmasın kocan dokunsun

• :) bende fikrimi söyledim sizin için sakıncalıysa boşverin

• yok sağol fikrin için yinede:))

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• Tek başıma da, sevgilimle de ya da arkadas ve partner oldugum kızlarla da grup seks yaptım. Yapıyorum da... Keyifli

1|1
    0|0
  • bekarken çok yapardım evlenince tövbe edip umreye gittim.

2|2
    0|1
  • Sirf degisik fantezilerim var diye kizlar grup yapmayi kabul ederdi.

0|0
    0|1
  • Ben yapmadım ama yapmayı isterdim;)

0|1
    0|1
  • grup bana göre değil :DDD performansım duser teke tek golcuyum ben :D boylesii ii (=

1|1
    0|1
  • sevgilimle ben, biseksüel bi kız daha bulursak yapıcaz bu ara.

0|2
    0|1
  • gruba bir defa deneyimim oldu. Oda olmadı kavga ettik. ;(((

0|0
    0|1
    • nasıl kavga? kararlaştırdınızdamı olmadı ilişkidemi sorun çıktı

• diğer cocuk biraz p.ç olunca bayan arkadaşta yataktan tersinden kalkınca iş sekteye uğradı. Ama hep o p.ç in yüzünden. P.ç diyorum çünkü hakediyor. odada ettiğimiz muhappetle sonlandı.

• yapmadım.yapamam da belki.ama güzel deneyim olurdu.

0|1
    0|1
    • benim en merak ettigin bir vajinaya iki penis olurdu ama yapamam işte öyle fırsatlar olmaz

• Bir grup merakıdır gidiyor sitede. Bende merak ediyorum denemek isterdim 2-2 ama yaparmıyım sanırım hayır.

0|2
    0|1
  • Yapmadım. 2 erkek 1 kız yapmak istedim ama artık zor. Sevgilimle bir kız daha bulup yapıcaz izni aldım arayıştayım :)

0|0
    1|0
  • evet grup sex yaptım mükemmel bi duygu aynı kadını 2 ikişinin becermesi sıradaki istediğim 2 kadın ve ben;)

0|1
    1|1
    • kadına nasıl bir şekilde yaklaştınız yani oral anal vajina ne şekillerde

• aynı yere ikimiz girmedik ama ikimizde içindeyken becerdik anal ve vajinadan sırayla ama ikimiz yapıyorduk

Yükleniyor...