Grup seks yapan oldu mu hiç veya yapmak ister miydiniz?

grup seks yapan oldumu veya yapmayı istermiydiniz, isterseniz ne şekilde?

Güncellemeler:
bazı videolarda bir vajinaya 2 penis aynı anda giriyor bu tuhafıma gitti o kadar esnemesi o nedenle bunu deniyenler varmıdır diye meraktan soruyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• istemem başkasının dokunmasını bana sevgilim dışında, sevgilime ya da ilerde kocama da başkasının dokunmasını istemem. itici bişey grup.

• yok sağol fikrin için yinede:))

• :) bende fikrimi söyledim sizin için sakıncalıysa boşverin

• yani burda 1den fazla kişi olurmu olmaz mı onu konuşuyoruz.. sevgili mi olsun, koca mı olsun diye değil.. bunu demek istedim. :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• okadar esnemesi neden garip olsunki oradan 3.4 kiloluk bebek çıkıyor nesi garip...

• his olarak öyle tabiki ama ikisini birden alması çokda zor olmayacaktır...

• tabi esnerde sonuçta ileri geri aynı anda 2 tane şey hareket ediyor çok garip his verse gerek

• herkesin hayali ama yapan kişi az sanırım yada utanıyorlarmı söylemeye merak ettim ...

• acı vermez miydi yahu

• ilk soru :)

• demekki zor değilmiş. şimdi bakınız: il soru:)

• Öncekileri Göster
  • hayatta yapmayacağım 2 şey:anal,grup

• yaparsın yaparsın...

• ++ :D

• Büyük konuşmamakta fayda var bence.

• 6 kizla ayni anda yattim

• TBR

• ayıp değilmi hiç değilse bir erkek alsaydınız yanınıza boşa gitmezdi o kadar enerji

• yurtaamı :D

• yaptım ama ben teketek ilişkileri daha çok seviyorum.

• EFFERİN

• türkiyedemi? Kumrusahin beni şaşırttı...

• İnsansın sen +1;)

• Öncekileri Göster
  • yurtdışında iki kez yapttım

• niye pişman olsun 2 taraftanda içeri almış büyük penisleri

• yabacıda vardı türkde.neden pişman olayım onu anlamadım

• AFFERİN 1

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• Sirf degisik fantezilerim var diye kizlar grup yapmayi kabul ederdi.

• gruba bir defa deneyimim oldu. Oda olmadı kavga ettik. ;(((

• diğer cocuk biraz p.ç olunca bayan arkadaşta yataktan tersinden kalkınca iş sekteye uğradı. Ama hep o p.ç in yüzünden. P.ç diyorum çünkü hakediyor. odada ettiğimiz muhappetle sonlandı.

• nasıl kavga? kararlaştırdınızdamı olmadı ilişkidemi sorun çıktı

• yapmadım.yapamam da belki.ama güzel deneyim olurdu.

• benim en merak ettigin bir vajinaya iki penis olurdu ama yapamam işte öyle fırsatlar olmaz

• bekarken çok yapardım evlenince tövbe edip umreye gittim.

• Ben yapmadım ama yapmayı isterdim;)

• grup bana göre değil :DDD performansım duser teke tek golcuyum ben :D boylesii ii (=

• Bir grup merakıdır gidiyor sitede. Bende merak ediyorum denemek isterdim 2-2 ama yaparmıyım sanırım hayır.

• Yapmadım. 2 erkek 1 kız yapmak istedim ama artık zor. Sevgilimle bir kız daha bulup yapıcaz izni aldım arayıştayım :)

• sevgilimle ben, biseksüel bi kız daha bulursak yapıcaz bu ara.

• evet grup sex yaptım mükemmel bi duygu aynı kadını 2 ikişinin becermesi sıradaki istediğim 2 kadın ve ben;)

• aynı yere ikimiz girmedik ama ikimizde içindeyken becerdik anal ve vajinadan sırayla ama ikimiz yapıyorduk

• kadına nasıl bir şekilde yaklaştınız yani oral anal vajina ne şekillerde

Yükleniyor...