• Sor
  • Bence

2 erkekle cinsel ilişki deneyen var mı ya da nasıl olur acaba?

Bu arada dildo kullanan var mı? Almak istiyorum ama tabi onu mu sokmaya çalışıcaksın yoksa sevk almaya mı biraz zor

En İyi Görüş

• ne bu dunyanin civisi cikmis herhalde. karilar azgin kopek gibi erkekler zaten en basta. yemin ederim sizin gibi sapik erkekler ve azgin karilar yuzunden cinseligi hayvan iliskisine cevirdiniz. cinsel iliskinin bokunu cikardiniz. tek adam yetmiyormus ikinci. nasil mide var Allahim. hele sorum siz erkeklere. ayni kadini arkadasinla s*kmek nasil birsey.? ben arkadasimin regl olarak kullandigi vaginasindan direk cikardigi kanli pedi takamam kimsede yapmaz bunu ama siz erkekler arkadasinin bosaldigi birr vaginaya girmeye teklif etmek. bu kadar basitsiniz iste. Umarm sizin gibi igrenc yaratiklarla karsilasmam! nede sulalemdeki beyler sizin gibi basit insanlarla karsilasmaz. cok basitsiniz!

• +1

• Öncekileri Göster
    • Neden bu kadar hiddetlendiğini gerçekten anlamadım peri... Anladığım kadarıyla bu tür şeyler sana ters. Olabilir Saygı duyarız. Sen bu tür şeyler yapmazsın. Olur biter. Ama ben doğruyum siz yanlışsınız diyerek hakaretlere varan bir tonda konuşmanı anlayamıyorum. Fransızlar salyangoz yiyor, kurbağa yiyor, uzakdoğuda çekirge yiyorlar kuruyemiş gibi canlı canlı hem de. Bunları duymak bile bizlerin midesini bulandırıyor ama bu bizim doğru onların yanlış olduğu anlamına mı geir şimdi?

• kulturle kisisel saygiyi bagdastirmazsin. tabii herkesin dogrusu kendisine fakat su bir gercek istersen ingiliz yada fransiz ol. bedenin sana ait ve seks iki kisi arasinda yasanan sevgi paylasimidir bu tanim yabancilar tarafindan yapildi. bunun icine eglence degisiklik eklendigi zaman olan senin bedenine oluyor yani kullanilmis oluyorsun. burda seks yapmak onemli olan degil. onemli olan bedenini niye birisi kullansin? senin ozeline hic sevmedigin insan neden kullansin?

Erkekler Ne Diyor 16

• Dildomu yok elini sallasan 1000 tane dildo gelir beb

• Dildoyu sen al ben sana yardımcı olurum :)

• bu kadar istiyorsan bulursun zaten. çok zor değil isteğin. herkes can atar.

• 2 erkek sani tatmin etmez :D bence 6 taneyle dene :) biri anal biri vajinal biri oral 2sininki elinde birisi de göğüslerinin arasında sürtsün :D

• fazla.hepsiyle uğraşamam

• o zaman bir erkek bul bir tane ameliyatla eklettirmiş olsun :)

• gül gibi oğlanlar dururken gidip dildoya para veriyosunuz. anlayamıyorum.

• başıma bela almamak için

• bela alıpta liseden çıkan saf köylü çocuğunu koltukları çekelim de eve götür, saldır.

• ekle beni kız zilli :)

• oral vajina anal iki burun delikleri kulak biride olanları izlese 6 kişi yeter :D

• Yok o kadarda değil :D

• çok heycanlı :D

• dildodan sevk alıp, iki erkeğe görün, muayene etsin seni.

• dildoda bir çare, alternatif.. olabilir.. sokarak zevk allacaksın.. hep yaparlar. peki sen 2 erkekle ilişki denedinmi?

• hayır

• dildoyu buzluğa koy anca keser seni :d

• olabilir :)

• 2 erkek az 5 erkek al daha zevk alırsın

• yok açıkta kalanlar olmasın :)

• Öncekileri Göster
    • değilim

• özelime mesaj at konuşalım

• mantıklı soru

• sen bence beni bi dene. eğer bir kere orgazm olduktan sonra 3-4 e kadar durayanlardansan uçarız birlikte :d

• :D Şuan için öyleyim

• adres ver geliyom :P Şaka bir yana benim hatunda öyle doyuramıyom yav

• sevgilim ben ve sen grup yapabiliriz sevgilim lezbiyen

• kalsn

• Öncekileri Göster
    • yok tipsiz değiller şimdi sevgilim çağırıyor sen beni ekle ekliysen mesaj at bana yarın konuşalım bu konuyu

• tamam

• Aynaya yapışan dildolar var onlardan ala hem seyret hemde işini gör. daha zevkliymiş.Gruba gelince iki erkeğin aynı anda girmesi biraz acı verir kannımca ama rezillik bence. Bir tane neyine yetmiyor? o nu bile bulamayan var israf haramdır yapmayın evladım

• tamam :D

• Birini daha kurtardık, doğru yola ilettik :D

• Sen al dildonu sokacak biri bulunur elbet

• sokacak birini bulsam dildoyu napym

• Yaw işte o bir yerden dildo bir yerden ben mi öğreteyim şimdi sana :)

• :D

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 erkekle oldum. Oldukça keyifli bişey. Bence her kadının ölmeden önce en azından 1 kere yaşaması gereken birşey

• ve şu an evlisin eşin bnu biliyormu?

• Öncekileri Göster
    • Devam... aynen böyle devam... kumru gibi insanları gördükçe sevgilimi daha bir çok seviyorum gerçekten :) çiviyi çıkartmaya az kaldı ha gayret! ha gayret! Çok şükür yarabbim sizin gibi insanlar değiliz...

• 2 kişi damda oturuyormuş. Biri yerdeki çamurlara bakıyormuş. Diğeri gökteki yıldızlara. ...
      Çok mu mideniz bulandı? Vah vah. Ziyadesiyle müteessir olduk. Bu sitenin kek tarifi veren kısımları da var. Bence siz oralarda dolaşın. Vanilya kokulu oh mis... Biz böyle mutluyuz. Niye zorunuza gitti? Siz bildiğiniz gibi yaşayın. Bişey mi dedik?. Biz de bildiğimiz gibi yaşıyoruz. Size ne?

Yükleniyor...