• Sor
  • Bence

Göğüs yalamak tam olarak nedir?

Erkek arladaşım oranı yallarım emerim diyorda, tam olarak neresinden bahsediyordur, merak ettim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 15

• Fake fake fake.

• göğüs uçlarını emer ısırıp yalayabilir göğüslerinin diğer ksımlarınıda emip ısırıyor gibi yapıp emebilir sıkabilir v.s

• Başına iş almış bi sefer emsin bidaha hep ısrar edicen em die

• uçlarını yavrum uçlarını

• Yani birie onu dersen kesin omu

• kesin

• Hm

• uçları ağzına alabildiği kadar ne bilim o nasıl istiyorsa öyle yalar

• heryerini :)) neremi neremi ?:)) heryeriniii :))) biliyorsundur o parcayı :...! burada bazı arkadaşlar var . banmyodan cık havluya sarılma ! 3 dk da seni kuruturlar ıslaklıgını alırlar yalıyarak emerek . anlatabildimdi tam tatmin edebildimmi acıklamadan :))9

• göğsünün ucunda azicik bir çıkıntı var et parçası kahve renktir.

• dirseğinden bahesiyor

• Kızlarda emer (bkz. lezbiyenler) Bu şeyle ilgili anadan doğmakla ilgili :D Yani insanların genlerinde olan birşey. Herkes doğduğunda annesininkilerini emmiştir. Bu da ordan geliyor.

• Yok ama gogsun neresi oldugunu merak etmistim

• Klitoris.

• İstiyorsan yerini de tarif edebilirm.Ama burada değil.Özelde.Burada biraz sakıncalı bulabilirler çünkü.

• Öncekileri Göster
    • O zaman kırmızı hafif göğüs dekolteli bi elbise giy.Üstüne (bulunduğun yere göre değişir.Sıcak bir yerdeysen giymeyedebilirsin.) beyaz bir hırka giy.Altına sütyen filan giyme.Görürsün ebeyinkini sonra :) Yalnız bu iş sadece elbise ile olnuyor biliyorsun değil mi?

• Haha, tamam teselurler:)

• Tam bir sapıkmış

• kaç yaşındasın ?

• sevgilin kaç yaşında ?

• Öncekileri Göster
    • Gercektenmi, bilmiyorum

• sana bir tavsiyem var erkek arkadaşınla kesinlikle anal sex yapma anal sex sağlıksız bir davranıştır ve eğer bakireysen evlenmeden ilişkiye girip bakireliğini bozdurma evlensen bile kesinlikle anal sex yapma eğer sende istersen göğüslerini yalattır bişey olmaz

• klitoris olabilir

• ne içtin la iyi kafa yapıyomuş :D göğüsten bahsediyoruz klitoris görğüste bile değil :=}

• oranı deyince herşey olabilir kız göğüs olarak algılamış ta olabilir neyse olur öyle

• hiç yalatmadın mı göğüslerini

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...