Şap nedir? Lütfen cevap veriniz

Şap almak istiyorum eczane dilyle bir ismi vs var mıdır ? Link atarsanız sevinirim. Çok fazla mastürbasyon yapıyorum ve çok yoruyorum kndimi bir çzüm mü bu sizcee ? Başka yol varmıdır ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O kadar yani.

• Kızmı dayanır buna :)

• Haha işin zor kardeş, bir kız arkadaşı edin, şu romanyadaki taksiciye tecavüz eden kızı bul.

• Yok hiçbirşey ypmıyorum. Çlışıyordum işten ayrıldım kndi isteğimle. Ara verdim okul staj vs bitti. Kpss çalışayım diye düşünüyordum ama nerdee . Elimden düşmüyor. Lptopla gaziyoruz sabaha kadar odalarda . Neti kapattırıyım diye düşünüyorum sözlşmesi var onunda :))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilmiyorum.

• o ne aktardamı satılıyormuş ne

• istekli olmak ii bişey sanıyodum

• eğer siteklerini giderebileceğin bir partnerin yoksa ve bulamıyorsan hiç iyi bir şey değil.

• Allh belamı versin. Klkmasaydıda yarım saat debelnseydim kşke ...

• polis yurdunda yemeklerde vardı yemegin üstüne limon sıkıp tuz dökünce yemek parlement mavisi olurdu :) cinsel istegi azaltmak için işte link

• evet sonra biz bunu mu yiyoz lan derdik küfrederdik :Dizin oldugu gibi burgerde solugu alırdık hey gidi günler :D

• askerde yapardık bizde bunu. tuzu devir limonu sık ya mor olur yada bildiğin lacivert. onu o şekilde görmek bildiğin koyuyor insana : )

• Abazalarin seylerinin salkmamasi icin verilen ilwc

Erkekler Ne Diyor 5

• aktarda bulursun ama iğrenç bir tadı var... ağzın buruş buruş oluyor zaten özelliği de buruşturmak :)

gençliğimde çok attım çayımın, çorbamın içine ama nafile vücut ona da uyum sağlıyor bir süre sonra...

saçlarım dökülmeye vücudum kıllanmaya başladığı dönemlerde bıkmıştım... erkeklik hormonu tavan yapıyordu ve ben öyle bir zayıflamıştım ki... abazanlıkla ilgisi yok hormonlarla ilgisi çookkkk...

• Yok niye pişman olayım; ama diyorum ya tadı iğrenç çok fazla kullanamıyorsun... Bende değişen bir şey yok aslında, hala mast. yapmamak için zor duruyorum...

• pişman oldun mu hiç kullandığın için ?

• Benimde Kullanmam gerek açıkcası, hergün istiyorum ve günde 1 seferde değil 4-5 buluyor, 5 sene önce rekor kırdım 11 oldu, ölecektim sanki ve bende bırakmam istiyorum artık

• 20

• yaş kaçç ?

• kuş hiç kakmazsa üzülürsün

• şapı eczaneden değil tarım ürünleri dükkanlarında bulursun

• Şap cinsel istekliliği azalttığı söylenen bir şey hiç denemedim.

Eczanede tablet şeklinde bulabilirsin.Ancak bu bir çözüm değildir doktora gidersen o sana novaksan tarzı bir ilaç verecektir.

Yükleniyor...