Hafta da 2 kez seks, orta yaşlı 38-39 yaşındaki erkeğe yeterli olur mu?

Hafta da 2 kez seks, orta yaşlı 38-39 yaşındaki birine yeterli olur mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 16

• bu soruyu neden sorduğunu merak ettim

• bak ben bekarım sürekli bir cinsel hayatım yok. bi kaç saatte 3 4 kez yaptığımda olur. ben sexi seven biriyim. başkası daha az olabilir. bu güce de bağlı standardı şu olabilir. haftada 4 civarı

• kac olmali

• ben 38 yaşındayım. günde iki kez yapabilirim. ama hergün üst üste değil tabi ki. haftada iki az.

• Öncekileri Göster
  • yeterlidir bence

• sevgili olduğunuz için daha fazla yapabilirsiniz

• sevgiliyiz biz..

• evli olmakla sevgili olmak arasında fark vardır

• Öncekileri Göster
  • 2 az en az 4

• senle 2 . senden sonra oburuyle 2 . bak o zaman yeter

• Eğer sağlık problemi yoksa daha fazla da yapabilir.

• seks=alınan gıda.. eyer aldığı gıda normal ise. haftada3 kez falan.. ama normali 5 bence.. peki

sen bu isteği karşılaya biliyormusun?

• Sanırım bu yas ile alakalı olsada derdi sıkıntısı olmaması ile doğru orantılı olduğunu düşünüyorum

• sen onu hemen bir jinekolğa götür

• 5 olsa iyi olur

• :)

• 38 39 yaşında bi erkek ölü erkekmi? 50 55 olsa tamam dicem ama daha genç yav

• naptin 25 lik erkekmi sanki

• bence olmaz ...

• yetmemesi lazm da denebilir aslında duruma göre değişir. ama bana kalırsa o kadar yaş farkı var ki aranızda.. bu adamın başkasıyla da ilişkisi vardır belki de evlidir ;)

• eminsen sorun yok ama senin yaşinda bi bayan için yetersiz kalır 39 yaşindaki erkek.. senin en verimli çağların 30+ yaşların olcak ve o zaman da adam çökmüş olcak bi anlamı olmaz.. davul bile dengi dengine ;)

• yok değil

• 90 yaşındaki dedeye bile yetmez

• yani bence en az 5 olmalı

• kac kez olmasi normal

• o adam ben olursam yetmez...

• 26 nedenki?

• ya s kac

• o yaştaki adama normaldir

• erkek ıstemıyorsa sorun vardır 2 3 sex nedır ya yenı evlımı bu? yada cınsel hayatı varmıymıs daha once evlenmeden? yada baska bırı oldgna hayatndan emnmısın? bence cok azzzzz

• ama 3 u gecmıyor. bak testesteron hormonu vucutta arttıgı zaman erkek sızın tabırnzle sapık gbı olur abazan olr. az yaptgndan hormnları tavan yapmıs kı ısteklı sevısırken. ancak az yapmasını baska sebeplerı vardır ya yorgundur ya senle cınsellıgı sevmıyordur ya baskası vardır ya mastrbsayn yapıodur sen gormeden 2 3 gercekten az ya

• ama sevisincede cok asiri istekli mutlu sevisiyor sanki ilkez yapar gibi cok degisik oluyor..

• benm yasım gornuyor da 38 39 da 2 ye dusmek ııcın cok erken be ablacm, vardır bısıler az arastır yada al karsına konus. burdan kımsenın sana faydası doknmaz onla yataga gıren sarılıp uyuyan sensın caktrmadan erkeksı gururunu ıncıtmeden konus

mesela neden 2 3 deme daha cok ıstıyorum de demeden once 4 5 ı sen dene konusarak sex yapılmaz zaten

Ahmet hadı sex yapalım demez kımse gıt sarıl op osksa sen baslat 3 ten snra ne dıcek o zaman tepkını koy ama normal degıl soyleyım

• Öncekileri Göster
  • sevgilin 38 yaşında mı? :D

• sen bi karar versene, yukarda yaşına 25 yazmışsın burda 26 yazmışsın. Fake olduğunu bu kadar belli etme :D

• güzel sevisiyor ama

• seviyorum

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayol adamı nafakaya mı bağladın? Haftada 2 diye... Canı 3 istiyorsa üç, 5 istiyorsa beş... Sonra başka kadınlara gitti kocam diye buraya gelip bizlere dertlenme...

Yükleniyor...