• Sor
  • Bence

Sevişirken argo sözcükler kullanır mısınız?

erkek arkadaşımla sevişirken argo sözler kullanması benim hoşuma gidiyor. sizlerde de hoşuna giden var mı veya kullananlar?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hahaha ben ve argo ne uzak kelime bana.-Hanımefendi birazdan bacaklarınızı şimale doğru kaldırıp, alet-ül davamı bak-ül aranıza duhul edeceğim, ediyorum.-ahınızzz-aman efenim ohunuzzzz-efenim mütemadiyen yükleniyorum ancak belinizde bir sıkıntı olmaz umarım.-ahıınızzzzzzzzz-efenim ben teşrif ediyorummmmmmmşeklinde sevişirm hahhaha ovvv yeeaa..

• :D ahaha süpermiş.

• Öncekileri Göster
    • böyle bi konuya bu kadar güleceğim aklıma gelmezdi off ya töbe töbe

• fenaaa:)

Erkekler Ne Diyor 25

• bazı kızları çıldırtan durum :P =) kesinlikle eve hele bide kulaklarına fısıldıyorsam =)

• abartmadan söylenir ama çok aşırıya kaçınca adam bir garip oluyoo

• benim içinde oldukça etkili. kız arkadaşımda bu konuda benden pek aşağı kalmaz : )

• Argo sözler yerine aşk sözleri söylemeyi tercih ederim/ediyorum :)

• Ben kullanırım bu çok hoşuma gider ve ilişkiyi daha keyifli bir ortama sürükler.

• oh şayze :)

• almanlarla mı sevişiyosun ? :))

• yok daha çok alman p*rnosu izliyorum :))

• haha :D

• abi ben hardçıyım tutmayın beni hırrrrrr:D

• heyy maşllah at gibisin yavruuuuuuuuuuuuuuuuum diyebilirm bazen kendimi tutamayıp :)

• çoğu kişinin hoşuna gider eminol...

• argodan ziyade kalçalarını tokatlamak benide onuda bitiriyo :)

• ateşlemeye yarıyor... hızı arttırıyor :D

• 10 dk önce çıtı pıtı hanım hanımcık olan birinin birden argonun ortasına düşmesi biraz tuhaf olur ama erkeğe yakışır argo ayarıyla kullanıldığında.Böyle bir muhabbet kimsenin hoşuna gitmezdi herhalde:Testislerimide tut :) , vajinal bölge , ereksiyona geçiyorum vs vs :))

• evet

• Kesinlikle bende partnerimde kullanır.Sanırım işin zevkini artırıyor. Hem beni hem de onu ateşliyor.Söylemeyende söylemesin canım :D

• duruma pozisyona ve seviştigin insana göre değişiyor..))

• eve cok dogru sexi sessiz ve duragan olmamalı. ınanılmaz hosuma gıdıyor. vagecilmezim. ama tek taraflı degil tabıkı cıft taraflı olmalı bu .

• evet beni çok tahrik eder

• yerine göre konuşuluyor tabii...

• kibar sözcükler varken, neden argo sözcükler, tahrik ettirci ve edici bir sürü kelime var, kısık ve artarak hafif dişlerini ön plana çıkararak söylenen kelimeler var

• Bu soru daha önce sorulmuştu sanırım

• Oooh yee! Come in baby. Şwayzeee diyorum ben bazen.

• o ne demek :))

• Öncekileri Göster
    • fotodaki sensen herşey beklenir :D

• :) Evet dostum benim o. Grup yapmıştım hatta o partide ben. Arkadaki kız bir İtalyan, yanımdaki ise İspanyol. :))

• benimde çok hoşuma gider.özellikle malum yerlerin argo adlarını kullanmak çok hoşuma gider.burdan detaylı yazamıyorum tabiki:((

• nedir? nedir? bilmeyenlerimiz var :DDD

• sölerim bakkkkk:))

• erkekleri cok azdırır bu laflar özellikle beni o söyledikçe bek daha çok köklerim ve hızlanırım

• matkapla beni , matkapla beni

• :))yok asla biz terbiyeliyiz ;))

Kızlar Ne Diyor 7

• Yapılan iş terbiyeli mi ki sözleri terbiyeli seçmeye çalışalım.. Seks sırasında argo kullanmayacaksak başka nerde kullanalım yani.. Hiç kullanmıyoruz diyen doğru söylemiyor bence.. :D

• :)))) ben kullanmıyorummmm

• Öncekileri Göster
    • daha zevkli olur

• Herkes bu rahatlıkta davransa zerre sıkıntı kalmayacak, durmak yok yola devam. :D

• Argo nedir?

• argoda sevgili: Manita
      argoda esrar: ot
      argoda yok : Nanay
      Briçte santazu: ?

• Anladiimmmm yani zillinin yerine kahpe?

• tabiki açık seçik konuşuyoruz çok güzelde oluyor bazen erkeği azdırıyor çıgınca oluyor

• kesinlike katılıyorum . ınanılmaz bır duruma getiriyor sexi. kelimeler sexi bşr adım ilelriye goturuyor

• adım attırmıyor ışınlıyor sexi

• Evet kullanırım.

• evet benimde hoşuma gidiyor

• her bayanın hoşuna gidiyor bence de..Biraz da olsa..

• Hayır hiç hoşuma gitmez

• Biz erkeklerde, her zaman konuşuruz diye de bir şey yok ama Penticim. :))

• olmazsa olmazım benim. söylenmeli. benim de onun da. ona göre de davranmalı.

• hangi kelimeleri kullanısınız?

• söylenebilecek kelimeler değiller tabiki... özellikle de burda.

Yükleniyor...