Evde oral seks yapmayı öğrenmek.

Nişanlım ona oral yapmamı istiyor yapıyorum ama onu pek tatmin edemiyorum evde ustalaşıp ona süpriz yapmak istiyorumTaktikleriniz varmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• camille crimson diye aramalısın. abartı yok. son derece basitayrıca kuruyken eline alıp oynama. dişini değdirme ..

Erkekler Ne Diyor 13

• eski sevgilim p*rno izleyerek aşmıştı kendini :D içine çekerek vakumlamak gibi bunu unutma :D

• sanayiye gelmen lazım... ustalık evde öğrenilmez:)

• Art of blowjob - Camille Crimson... videolarını bul izle...

• gerçekten eğitseldir. bütün ders kitaplarına konulmalı

• Evdeki dijital aletleri dilinle kullan :D

• ele bir salatalık al aç prno filmi eğitime başla

• muz yada magnum tarzı bi dondurma al ağzına sok çıkar arada bir dil at tamam oldu bitti

• kendi başına öğrenemezsin. hem nişanlına söyle . bana sen öğret de. adam daha zevk alır.. bir kızı hatırlıyorum.. ilk sevişmemeizdi onunla. harika bir oral yapmıştı. tabi bu ne ustalık buna kim öğretmeiş diyorsun. manzarayı çakar erkekler.

• bunu müstakbel eşinde hem dene hem öğren.. ilkönce önsevişme yapın, bir birinizi iyice mıncıklayın, öpüşün daha sonra, o sana oral yapsın inletsin seni sonrada sen ona yap..tamamı?

• nerden öğrendin deyip şaplağı yemede.

• başkalarıyla bol bol deneme yaparak uzmanlaşmak.an introduction to oral sex chapter 1dan başlayarak chapter 5 e kadar dikkatle okumak.erotik film izlemekon the job training ( bu aslında on the blow-job training)

• işin ozu pratikte olmalı .. salatalıkla falan denersen işe yaramaz çünkü dişinin salatalığın canını acıtıp acıtmadığını bilemeyeceksin .. bu yuzden parasıyla bir kaç adam tut .. onlarla çalış .. iyi öğrenirsen sevgilin seni çok takdir edecektir..

• kimse bilmediği bir şeye kızamaz .. hem onun mutluluğu için yapıyorsun bunu ..

• parasiyla adam tuttuktan sonra sevgilim beni napsin

• Oral konusunda videoları izle.

• o kendi öğretse ya, ne biçim erkek o. benim olsan bi günde usta yaparım seni. kızı yönlendirmeyi nasıl hareket ediceni söylemeli bi erkek.

• ya zorlayacak bişey yok canım. istekli olmasan yapmayalım diye diretirsin. çekinmek ayrı diretmek ayrı. çekiniyosa usulüyle öğretir insan. ben olsam öğretirdim güzelce. he illa yapmıcam diye diretirse zorlamaya girer olmaz tabi.

• cekinyiorum oda beni pek zorlamak istemiyor

Kızlar Ne Diyor 2

• önemli olan mümkün oldugu kadar dislerin degmesin, bir elinlede oynayacaksin oralarda, tutacaksin oksayacaksin, dilinle üzerinden gec yavas yavas al agizina, nasil dondurmayi yalayip emiyorsan öyle yap, cok basit ;))) böyle yapa bilirsin, atiyorum telefon geliyor ona koltukta oturuyor ve telefonda konusuyor. Gülümseyerek otur önüne pantolonunu ac gözleri firildak gibi acilir :D snra kolay gelsin :)))

• hayir neden herkez bunu soruyor :D orduluyum :D

• sende azerilik var mı mehriban. bana bu sözler oraları hatırlattı nedense :)

• hayirdir :D

• Öncekileri Göster
  • salatalık;)

• bu kız işi biliyo

• işin bitincede cacık yaparsın...

• sen öyle mi öğrendin :)

Yükleniyor...