• Sor
  • Bence

Bacaklarımın üstü ve kasıklarım morardı! Hep böyle mi olacak?

ben 46 kiloyum o ise 94 kilo ama kaşlı ve baya uzun. İlk ilişkimizde sert davranmamasına rağmen bacaklarımın üstü ve kaşıklara doğru çok büyük morluklar oluştu, 1 haftadır da geçmiyor. Ayrıca penisi kalın olduğundan sanırım kanama yaptı hafif, çok ıslanmama rağmen. Sizce bu ilişki yürür mü, sert sevişme de olmadı normal bir sevişmeydi.

Güncellemeler:
Ben aci cektim ama, dar olmamdan , elastik ve kucuk olmamdan zevk aliyormudur acaba, yoksa ona da mi zor geliyordur

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Misyoner olmalısın, o şekilde çok daha rahat edersiniz, kontrolü eline alırsan hem zararsız hemde daha zevkli bir ilişki olur senin için. Ayrıca iyi ve güzel yönetirsen ilişkiyi partnerinde hem sıkılmaz hemde büyük zevk alır böylece kontrolü ele almaya da çalışmaz ve sen bunu isteyene kadar rahat edersin. Yani her şey senin elinde olur. Ayrıca penisi kalın da olsa ilişkiye girdikçe vajinan ona uyum sağlayacaktır, eğer seviyeli sevgi ve saygı içinde bir ilişkiniz varsa, sen ondan o senden memnunsa devam edin sıkıntılar aşılacaktır.

• Misyoner yaptik zaten

• Öncekileri Göster
    • @kolalıgömlek sıçmak değil de yanlış biliyor da olabilirim, öyleyse doğrusunu öğreniriz ben doğru bildiğim şekilde konuştum çok önemli değil yani :D sex bilgim varsın vasatın altı olsun :D

• misyoner klasik seks pozisyonudur kadın altta erkek üstte

Erkekler Ne Diyor 14

• malülen emekliye ayrıl

• Fiziğin zayıf olduğu için sorun oluyor gibi geliyor bana.Penis de büyük olduğu için sana acı çektirebilir.

• fazla yaşamassın bu gidişle dicem 46 kiloya 94 fazla 70 kilo civarı erkek olması lazım sana ve cok büyük aleti olmaması lazım

• her erkek için dar girilen iyidir zorda olsa ama onunki baya büyük geniş ise zorlanır sen ince zayıf olunca

• Kayganlaştırıcı jel kullanın. Eczanelerde bulabilirsin. Morluklarda kılcal damarlardaki kanamalardan oluşur.

• hep altta yatarsan morarırsın. kı?ını kaldır biraz üste çık zıpla.

• ilk başlarda zorlanıyorsan bu sorun değil. kaba tabiriyle. kadınlar yedikçe açılır

• yürür yürür alışırsın zamanla

• ilişki yürür mü yürür , ama sen yürüyemezsin bu gidişle.Çocukta mapus damlarında çürür en sonunda.

• Davul bile dengi dengine,çok zorlanırsın hiç zevk almazsın hep böyle sıkıntıların olur...

• senin durumun kötü olur gittikçe

• ortadan ikiye yarılmadın bitir bu ilişkiyi :)

• ilişki yüyür de sen bu gidişle yürüyemezsin bacım :)

• :DDDDD

• fareyle fil sevişiyor sanki

Kızlar Ne Diyor 2

• çocuk 2 katın kadar falan senin maşallah

• güncellemene cevap: bunu ona sormadan bilemezsin.

• yürür yürür de sen onun üstüne çık :P

Yükleniyor...