Eşcinsel erkekler nasıl anal seksten zevk alıyor?

Ya gerçekten anlamıyorum, ben bir bayan olarak erkek arkadasımın bana anal yapmasını istemiyorum zevk almıyorum,vajinal sexi seviyorum, bir erkek nasıl bir erkeğin onal anal yapmasını isteyebiliyor? bundan zevk alabiliyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bilmiyorum valla

• benim destroyer cataleya

• hmm..

Erkekler Ne Diyor 13

• hade yenerden rüya parça adlı parça gelsin o zaman

• Erkeklerin kadınlardan fazla analdan zevk almasının sebebi erkeklerde prostat denilen organcıktan kaynaklanmaktadır. Ama kadınlarda bu işi usül ve sırasına göre yaptıklarında her ne kadar vajinal kadar zevk almasada anal yoldan orgazma ulaşanlar vardır.

• bilmem hoşma gidiyor

• başka çareleri olmadığı sokacak yer bulamadıkları için.

• Birde 40 yaşında büyük abdestlerini altlarına kaçırıyorlar tutamıyorlar dikişde tutmuyor ne varsa donda...

• zevk alan kadınlar çoğunlukta sende sorun var

• o yuzden cogu kadın tepki gosteriyor cinsellik kategorisinde bu sitede yaz bakalım analdan hoslanan bayanlar varmı diye

• takma kafana böyle şeyler :)

• ben çok zevk alıyorum. yani bence denesen anlarsın

• ön taraf kalkmayınca arkadan medet umuyolar :))) ama saygı duyarım hepsine tabi

• Ama anal'Dan zevkten ölen bayanlarda var . Kişiden kişiye değişiyor bu zevk meselesi .

• Demekki alıyorlarmış...

• erkek diyor yaw onlar erkek degil kizim yumos yumos

• gaylar erkektir, hatta vj bulent vs den hiç hoslanmazlar, onunla ayn kategorye girmek istemezler kendilerini erkek olarak tanımlarlar...

• tanimlasinlar bakalim tanimlanamayan yaratiklar

• önünde ki dalgayla erkek olunmuyor malesef :) +1

• tercih meselesi analdan hoşlanan kızlarda var.

Kızlar Ne Diyor 2

• tercih meselesi.

• kadınlarda da analdan zevk alan varayrıca erkekler anal sekste prostat denilen bölge uyarıldığı için zevk alıyolar

• doğru

• tibbi aciklama geldi aramizda ürolog var

Yükleniyor...