Eski sevgilim prezervatif fotosu attı :O ?

Gizli Üye
3 yıllık ayrı şehirlerde olduğumuz sevgilimle Mart ayında ayrıldık fakat yaklaşık 3 4 aydır arkadaşça konuşmaya başladık. 3 haftadır konuşmuyoduk dün prezervatif şişirip resmini yolladı bu nee dedi. İlkin anlamadım nolduğunu. Balon mu, şişe mi dedim. Şapka ;) dedi ne şapkası dedim. Bişey derdim de neyse :) dedi. Sen başlattın :) anlamadım ki dedim. Sonra söyledi nolduğunu. Arkadaşın doğum günü yaklaşıyo onun için şişiriyom dedi. Manyak mısın dedim. Kafa yaptı :) dedi. Biraz bu şekil konuştuk sonra işin şakasındayım ben dedi. Normal konuştuk güldük falan. Sabah erken uyanıyo o yüzden yatıcam iyi geceler dedi. Şarkı yolladım bunu dinle öyle uyu dedim. O dinlerken ben uyudum.

Niye yolladı ki şimdi onu :O :) cinsel bişeyler yaşamamıştık
Güncellemeler
+1 yıl
Başkasıyla birlikte olmuşsa bana ne diye o fotoyu atıyo o zaman :/ ayrıca namaz kılan biri.
Eski sevgilim prezervatif fotosu attı :O ?