Sizce 90 beden ve dik bir gögüs ideal midir?

Ben beğeniyorum, fakat çevremdeki kızlarının çoğunun göğüsü benimkinin yarısı kadar.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 32

• vuuuu huuuuu :D

• en mükemmli. küçük göğüslüler is görmez

• kesinlikle ideal.Erkekler iri ama dik ve gerektiğinde uçları irileşen memeleri severler.gerektiği zamanlarda uçları dikleşiyor mu?

• bence ideali 85 ve sert olanıdır 90 biraz büyük çabuk sarkar

• bence çok iyi

• ne kadar dik ve sert ne kadar büyük olursa mükemmel olur :)) ama ele avucada sıgmalı =)

• bence cok güzel bedenin sormana bile gerek yokmus ölçülerin benim favorim .

• sıkıntısız ama olduk olmadık yerde yüzün yerine 90 lık patlamaya hazır iki elma şekerine bakmayı tercih eden yurdumun güzel erkekleri:) senin hoşuna gidiyorsa biz erkeler için sorun yok büyük iyidir:)

• keşke bütün göğüsler 90 beden olsa..

• yarisi kadar? 90 beden olup da DD mi seninkiler yahu

• Allahdan belanımı istiyorsun :))))

• Devam :D

• başkalarını düşünüp onlar nasıl buluyo diye düşünme bence aynaya bakınca seni rahatsız etmiyosa sorun yok demektir. kalçanla da orantılıysa biraz hiç sorun olmaz.

• bence mükemmel 90 olup dik olan çok göğüs yok

• Büyük göğüs sevmem..

• iyidir iyi .d

• Bence fazla büyük 90 kesinlikle olması gereken ideal ölçü değil bence :)

• Ben büyük göğüslü bayanları sevmiyorum ya, neden mi? empati :) zar zor taşıyorlar yahu :D

• ''Baaaakkk senin göğsün benimkinin yarısı kadarrrrr..!''O nasıl bir göğüstür öyle ya...

• idealar dünyasından bir demet göğüs ancak böyle tarif edilebilirdi. yalnız ... fazla yumuşak olmamalı.

• Sevgiline acımak geldi icimden. Bakanın cok olunca sevgilin sadece kudurur..Seninle sevgili olacak olanın vay haline.

• Bence öyle yapman iyi bir düşünce...

• kendıme baktırmamak ıcın elımden gelenı yapıyorum zaten dekolte fılan kesınlıkle olmuyor

• şaka gibisin ideal ötesi hele popondan çıkıksa aradaığım kadınsın dermişim...:))))şaka bir yana inanılmazsın yaaa...

• senle tanışmak ne hoşmuş libido dayanmaz...

• teşekkur ederım evet jennıferınkı kadar olmasa da oyle.

• tabiki göğüs dediğin ele gelmeli birde sıkıysa üff yemede yanında yat yani o biçim :D

• Sen neymişsin be :)

• :)))

• Ben de yorumuna katılıyorum, hiç bir kız böyle bir şey demez +1 ismimhakan'a :)

• Senin bayan olduğunu bile sanmıyorum ben. Ya da sizin oralarda sen hariç kızların göğüsleri tahta gibi. Baksana "çevremdeki kızların çoğunun göğüsleri benimkinin yarısı kadar" demişsin. Bu yorum kesinlikle bir erkek yorumu.

Yanlışım var ise yönetime şikayet et beni.

• Öncekileri Göster
  • gideri var gögüsleri .d

• nerden biliyorsun ?

• Ne kadar dik besiktas yokusu gibi mi yoksa everest tepesi mi? Yahuu exper puanlari artirmak icin soru sormayin be kardesim baska sorunun yok mu onu sor cvblayalim

• Begenmek ne kelime bayildim soruya

• hayır erkeklerın fıkrını almak ıstedım yenı uyeyım sadece ne dusunuyorsunuz merak ettım soruyu begenmedıysen cevap vermezsın ok

• ilginçtir

• iyidir iyi :) kadınlar birbirini eziyomu bu konularda ki?

• garip değilsin idealsin üzme kendini öbürleri üzülsün :)

• hayır ınsan farklı olunca garıpsıyo sadece o kadar

• beğenmeyenin alnını karışlarım 90 ı :)

• kral sensin aynen devam.

• yani türk kadının standardı armut tipi olduğundan öyle bi vüuda itiraz edecek erkek tanımıyorum (ben de dahil)

• yoo... sen beni yanlış anlama da ben seni anlamam:D

• bu benım gercekten rahatsız oldugum bı durum erkeklerın fıkrını almak ıstedım yanlıs anlasılmadım umarım

Kızlar Ne Diyor 10

• benimde arkadsım öyleydi ama ne yazıkkı zamnla sarktı ve agrı yapıyodu sırtına :(

• selin sence bu gögüslere dokunmazlar mı:)

• çok dokundurursa spor yapmazsa tabi ki sarkar..

• ben de isterdim öyle olmasını. o kadar büyük değil ama. erkeklere daha çekici geldğini düşünüyorum. daha sexy duruyor

• 90 beden olduğu kanısına nerden vardın kilon kaç ? ayrıca yorumlra fazla sevnme büyük göqüs erken sarkar,hatta çocuk sahibi olmadn..

• demekki arkası iliklenmiyo diğerlerinin çünkü önemli olan orası canım ben iç çamaşırları mağzasında çalıştım

• 90 c takıyorum ordan vardım kanısına :)

• Haha yahu ben almanyada yasadigim icin bedenlerde ülke farki varmis... bilmiyordum :-D bende diyordum yuuuuh 90 sisko mu bu kiz diye :-D affedersin ya...

• haha güzel bir taştı bu serinsu :) +1

• önemlı degıl:)

• Ben byeniyorum ama 95 olması kötü ya :( yani istediğim kıyafet açısından zorluk yaşaıyorum :(( belim ince.. büyük beden alsam çuval oluyo, belime göre alsam dar oluyo..

• Altın oran mı, yeni duydum bu tabiri :) teşekkür ederim

• resımlerden gordugumm kadarıyla mukemmele yakın bır vucut orantın var. altın oran dedıklerı bu olsa gerek

• :)) sizin dediğinizee göre herlade 130 kg olmam gerekiyo :))

• Öncekileri Göster
  • oldukca kilolusun sanirim (:cünkü 90 gögsünün alt kismidir, a,b,c,d, diye olan harfler gösünün cup ölcüsüdür.yani 75c giyenin gögüsleri büyük gögüs alti cevresi incedir.90a kullan kisinin gögüsleri kücük gögüs cevreri kalindir.

• 90 c sanırım

• 90 c benımkı

• heh sorunu çözdük :)

• Öncekileri Göster
  • Ya büyük göğüs güzel, dikkat çekiyo. :D Ama sarkık olmaması çok harika. Çoğu büyük göğüs sarkıyor çünkü bir süre sonra.İyi bence. İdeal değil. Ama güzel. İdeal olan 75-80. Ya da 80-85. Vücut yapısına göre değişir.

• bende ılerıde sarkmasından korkuyorum:(

• şaka mı bu soru :D

• sana şaka gibimi geldi?

• 90 ve dik bir göğüs candır

• :))

• rosa55 de candır.. :)

• Bende bu candır'a hastayım:)
      Bakıyorum sende hep can man takılıyosun :D

• bencede süper devam.

Yükleniyor...