• Sor
  • Bence

Sizce 90 beden ve dik bir gögüs ideal midir?

Ben beğeniyorum, fakat çevremdeki kızlarının çoğunun göğüsü benimkinin yarısı kadar.

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 33

• Sevgiline acımak geldi icimden. Bakanın cok olunca sevgilin sadece kudurur..Seninle sevgili olacak olanın vay haline.

• kendıme baktırmamak ıcın elımden gelenı yapıyorum zaten dekolte fılan kesınlıkle olmuyor

• Bence öyle yapman iyi bir düşünce...

• Sen neymişsin be :)

• Öhü öhü... yenge görmesin :-D

• Öncekileri Göster
    • Ben de yorumuna katılıyorum, hiç bir kız böyle bir şey demez +1 ismimhakan'a :)

• :)))

• vuuuu huuuuu :D

• Büyük göğüs sevmem..

• kesinlikle ideal.Erkekler iri ama dik ve gerektiğinde uçları irileşen memeleri severler.gerektiği zamanlarda uçları dikleşiyor mu?

• sıkıntısız ama olduk olmadık yerde yüzün yerine 90 lık patlamaya hazır iki elma şekerine bakmayı tercih eden yurdumun güzel erkekleri:) senin hoşuna gidiyorsa biz erkeler için sorun yok büyük iyidir:)

• ''Baaaakkk senin göğsün benimkinin yarısı kadarrrrr..!''O nasıl bir göğüstür öyle ya...

• bence cok güzel bedenin sormana bile gerek yokmus ölçülerin benim favorim .

• Devam :D

• bence mükemmel 90 olup dik olan çok göğüs yok

• gideri var gögüsleri .d

• en mükemmli. küçük göğüslüler is görmez

• bence ideali 85 ve sert olanıdır 90 biraz büyük çabuk sarkar

• bence çok iyi

• ne kadar dik ve sert ne kadar büyük olursa mükemmel olur :)) ama ele avucada sıgmalı =)

• keşke bütün göğüsler 90 beden olsa..

• yarisi kadar? 90 beden olup da DD mi seninkiler yahu

• Allahdan belanımı istiyorsun :))))

• başkalarını düşünüp onlar nasıl buluyo diye düşünme bence aynaya bakınca seni rahatsız etmiyosa sorun yok demektir. kalçanla da orantılıysa biraz hiç sorun olmaz.

• iyidir iyi .d

• Bence fazla büyük 90 kesinlikle olması gereken ideal ölçü değil bence :)

• Ben büyük göğüslü bayanları sevmiyorum ya, neden mi? empati :) zar zor taşıyorlar yahu :D

• idealar dünyasından bir demet göğüs ancak böyle tarif edilebilirdi. yalnız ... fazla yumuşak olmamalı.

• şaka gibisin ideal ötesi hele popondan çıkıksa aradaığım kadınsın dermişim...:))))şaka bir yana inanılmazsın yaaa...

• teşekkur ederım evet jennıferınkı kadar olmasa da oyle.

• senle tanışmak ne hoşmuş libido dayanmaz...

• nerden biliyorsun ?

• Ne kadar dik besiktas yokusu gibi mi yoksa everest tepesi mi? Yahuu exper puanlari artirmak icin soru sormayin be kardesim baska sorunun yok mu onu sor cvblayalim

• hayır erkeklerın fıkrını almak ıstedım yenı uyeyım sadece ne dusunuyorsunuz merak ettım soruyu begenmedıysen cevap vermezsın ok

• Begenmek ne kelime bayildim soruya

• ilginçtir

• iyidir iyi :) kadınlar birbirini eziyomu bu konularda ki?

• hayır ınsan farklı olunca garıpsıyo sadece o kadar

• garip değilsin idealsin üzme kendini öbürleri üzülsün :)

• beğenmeyenin alnını karışlarım 90 ı :)

• yani türk kadının standardı armut tipi olduğundan öyle bi vüuda itiraz edecek erkek tanımıyorum (ben de dahil)

• bu benım gercekten rahatsız oldugum bı durum erkeklerın fıkrını almak ıstedım yanlıs anlasılmadım umarım

• yoo... sen beni yanlış anlama da ben seni anlamam:D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• şaka mı bu soru :D

• sana şaka gibimi geldi?

• 90 beden olduğu kanısına nerden vardın kilon kaç ? ayrıca yorumlra fazla sevnme büyük göqüs erken sarkar,hatta çocuk sahibi olmadn..

• 90 c takıyorum ordan vardım kanısına :)

• demekki arkası iliklenmiyo diğerlerinin çünkü önemli olan orası canım ben iç çamaşırları mağzasında çalıştım

• benimde arkadsım öyleydi ama ne yazıkkı zamnla sarktı ve agrı yapıyodu sırtına :(

• çok dokundurursa spor yapmazsa tabi ki sarkar..

• selin sence bu gögüslere dokunmazlar mı:)

• Haha yahu ben almanyada yasadigim icin bedenlerde ülke farki varmis... bilmiyordum :-D bende diyordum yuuuuh 90 sisko mu bu kiz diye :-D affedersin ya...

• önemlı degıl:)

• haha güzel bir taştı bu serinsu :) +1

• Ben byeniyorum ama 95 olması kötü ya :( yani istediğim kıyafet açısından zorluk yaşaıyorum :(( belim ince.. büyük beden alsam çuval oluyo, belime göre alsam dar oluyo..

• o sorun bende de var işte:( dert olur ınsana gogus altından lastıklı hıcbır sey gıyemıyosun mesela

• Öncekileri Göster
    • resımlerden gordugumm kadarıyla mukemmele yakın bır vucut orantın var. altın oran dedıklerı bu olsa gerek

• Altın oran mı, yeni duydum bu tabiri :) teşekkür ederim

• oldukca kilolusun sanirim (:cünkü 90 gögsünün alt kismidir, a,b,c,d, diye olan harfler gösünün cup ölcüsüdür.yani 75c giyenin gögüsleri büyük gögüs alti cevresi incedir.90a kullan kisinin gögüsleri kücük gögüs cevreri kalindir.

• hayır balık etlıyım 38 bedenım yanı ne kıloluyum ne zayıfım ama ben kendımı bıldım bılelı oyleler yanı zayıflende oyleydıler

• Öncekileri Göster
    • 90 c benımkı

• 90 c sanırım

• Ya büyük göğüs güzel, dikkat çekiyo. :D Ama sarkık olmaması çok harika. Çoğu büyük göğüs sarkıyor çünkü bir süre sonra.İyi bence. İdeal değil. Ama güzel. İdeal olan 75-80. Ya da 80-85. Vücut yapısına göre değişir.

• bende ılerıde sarkmasından korkuyorum:(

• 90 ve dik bir göğüs candır

• Bende bu candır'a hastayım:)
      Bakıyorum sende hep can man takılıyosun :D

• rosa55 de candır.. :)

• :))

• bencede süper devam.

• ben de isterdim öyle olmasını. o kadar büyük değil ama. erkeklere daha çekici geldğini düşünüyorum. daha sexy duruyor

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...