Sizce 90 beden ve dik bir gögüs ideal midir?

Ben beğeniyorum, fakat çevremdeki kızlarının çoğunun göğüsü benimkinin yarısı kadar.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 32

• Sevgiline acımak geldi icimden. Bakanın cok olunca sevgilin sadece kudurur..Seninle sevgili olacak olanın vay haline.

• kendıme baktırmamak ıcın elımden gelenı yapıyorum zaten dekolte fılan kesınlıkle olmuyor

• Bence öyle yapman iyi bir düşünce...

• Sen neymişsin be :)

• Öhü öhü... yenge görmesin :-D

• Öncekileri Göster
    • Ben de yorumuna katılıyorum, hiç bir kız böyle bir şey demez +1 ismimhakan'a :)

• :)))

• ne kadar dik ve sert ne kadar büyük olursa mükemmel olur :)) ama ele avucada sıgmalı =)

• vuuuu huuuuu :D

• Büyük göğüs sevmem..

• kesinlikle ideal.Erkekler iri ama dik ve gerektiğinde uçları irileşen memeleri severler.gerektiği zamanlarda uçları dikleşiyor mu?

• sıkıntısız ama olduk olmadık yerde yüzün yerine 90 lık patlamaya hazır iki elma şekerine bakmayı tercih eden yurdumun güzel erkekleri:) senin hoşuna gidiyorsa biz erkeler için sorun yok büyük iyidir:)

• ''Baaaakkk senin göğsün benimkinin yarısı kadarrrrr..!''O nasıl bir göğüstür öyle ya...

• bence cok güzel bedenin sormana bile gerek yokmus ölçülerin benim favorim .

• Devam :D

• bence mükemmel 90 olup dik olan çok göğüs yok

• gideri var gögüsleri .d

• en mükemmli. küçük göğüslüler is görmez

• bence ideali 85 ve sert olanıdır 90 biraz büyük çabuk sarkar

• bence çok iyi

• keşke bütün göğüsler 90 beden olsa..

• yarisi kadar? 90 beden olup da DD mi seninkiler yahu

• Allahdan belanımı istiyorsun :))))

• başkalarını düşünüp onlar nasıl buluyo diye düşünme bence aynaya bakınca seni rahatsız etmiyosa sorun yok demektir. kalçanla da orantılıysa biraz hiç sorun olmaz.

• iyidir iyi .d

• Bence fazla büyük 90 kesinlikle olması gereken ideal ölçü değil bence :)

• Ben büyük göğüslü bayanları sevmiyorum ya, neden mi? empati :) zar zor taşıyorlar yahu :D

• idealar dünyasından bir demet göğüs ancak böyle tarif edilebilirdi. yalnız ... fazla yumuşak olmamalı.

• şaka gibisin ideal ötesi hele popondan çıkıksa aradaığım kadınsın dermişim...:))))şaka bir yana inanılmazsın yaaa...

• teşekkur ederım evet jennıferınkı kadar olmasa da oyle.

• senle tanışmak ne hoşmuş libido dayanmaz...

• nerden biliyorsun ?

• Ne kadar dik besiktas yokusu gibi mi yoksa everest tepesi mi? Yahuu exper puanlari artirmak icin soru sormayin be kardesim baska sorunun yok mu onu sor cvblayalim

• hayır erkeklerın fıkrını almak ıstedım yenı uyeyım sadece ne dusunuyorsunuz merak ettım soruyu begenmedıysen cevap vermezsın ok

• Begenmek ne kelime bayildim soruya

• ilginçtir

• iyidir iyi :) kadınlar birbirini eziyomu bu konularda ki?

• hayır ınsan farklı olunca garıpsıyo sadece o kadar

• garip değilsin idealsin üzme kendini öbürleri üzülsün :)

• beğenmeyenin alnını karışlarım 90 ı :)

• yani türk kadının standardı armut tipi olduğundan öyle bi vüuda itiraz edecek erkek tanımıyorum (ben de dahil)

• bu benım gercekten rahatsız oldugum bı durum erkeklerın fıkrını almak ıstedım yanlıs anlasılmadım umarım

• yoo... sen beni yanlış anlama da ben seni anlamam:D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• şaka mı bu soru :D

• sana şaka gibimi geldi?

• 90 beden olduğu kanısına nerden vardın kilon kaç ? ayrıca yorumlra fazla sevnme büyük göqüs erken sarkar,hatta çocuk sahibi olmadn..

• 90 c takıyorum ordan vardım kanısına :)

• demekki arkası iliklenmiyo diğerlerinin çünkü önemli olan orası canım ben iç çamaşırları mağzasında çalıştım

• benimde arkadsım öyleydi ama ne yazıkkı zamnla sarktı ve agrı yapıyodu sırtına :(

• çok dokundurursa spor yapmazsa tabi ki sarkar..

• selin sence bu gögüslere dokunmazlar mı:)

• Haha yahu ben almanyada yasadigim icin bedenlerde ülke farki varmis... bilmiyordum :-D bende diyordum yuuuuh 90 sisko mu bu kiz diye :-D affedersin ya...

• önemlı degıl:)

• haha güzel bir taştı bu serinsu :) +1

• Ben byeniyorum ama 95 olması kötü ya :( yani istediğim kıyafet açısından zorluk yaşaıyorum :(( belim ince.. büyük beden alsam çuval oluyo, belime göre alsam dar oluyo..

• o sorun bende de var işte:( dert olur ınsana gogus altından lastıklı hıcbır sey gıyemıyosun mesela

• Öncekileri Göster
    • resımlerden gordugumm kadarıyla mukemmele yakın bır vucut orantın var. altın oran dedıklerı bu olsa gerek

• Altın oran mı, yeni duydum bu tabiri :) teşekkür ederim

• oldukca kilolusun sanirim (:cünkü 90 gögsünün alt kismidir, a,b,c,d, diye olan harfler gösünün cup ölcüsüdür.yani 75c giyenin gögüsleri büyük gögüs alti cevresi incedir.90a kullan kisinin gögüsleri kücük gögüs cevreri kalindir.

• hayır balık etlıyım 38 bedenım yanı ne kıloluyum ne zayıfım ama ben kendımı bıldım bılelı oyleler yanı zayıflende oyleydıler

• Öncekileri Göster
    • 90 c benımkı

• 90 c sanırım

• Ya büyük göğüs güzel, dikkat çekiyo. :D Ama sarkık olmaması çok harika. Çoğu büyük göğüs sarkıyor çünkü bir süre sonra.İyi bence. İdeal değil. Ama güzel. İdeal olan 75-80. Ya da 80-85. Vücut yapısına göre değişir.

• bende ılerıde sarkmasından korkuyorum:(

• 90 ve dik bir göğüs candır

• Bende bu candır'a hastayım:)
      Bakıyorum sende hep can man takılıyosun :D

• rosa55 de candır.. :)

• :))

• bencede süper devam.

• ben de isterdim öyle olmasını. o kadar büyük değil ama. erkeklere daha çekici geldğini düşünüyorum. daha sexy duruyor

Yükleniyor...