Ilk defa squirt yaşadımm?

Gizli Üye
Selam aslında önceden squirt in idrar olduğuna inanmazdım sonra kendim yaşayınca anladım ki idrarmış.

Zaten çok araştırdım doktorlar kadınlarda fışkırma şeklinde boşalma olmayacağını söylüyor. Bugün ilk defa mastürbasyon sırasında fışkırdım tuvaletim varken mastürbasyon yaptım ve inanılmaz derecede fışkırdı.
Artık pornolardakinin de idrar olduğunu düşünüyorum kendim yaşayınca anladım

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Hatta ankete buyrun.
Ben kadınların squirt boşalmasına inanmıyorum. O fışkıran sıvı idrar.
Hayır o sıvı idrar değil ben gördüm/yaşadım.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Ilk defa squirt yaşadımm?