Az meni gelmesi neden olur?

Arkadaşlar öncelikle bu soru cidden kaygı nedenlidir, abazalıkla açılmamıştır... benden gelen meni çok az ve böyle fışkırmıyor, volkan gibi kenarlardan akıyor:S biliyorum belki takılıcak bişey değil ama tıbbi bir sıkıntımı var merak ediyorum. günde 3-4 defa cinsel ilişkiye girmekteyim, ancak girmesem ve sex rejimi bile yapsam birkaç damla ileri fırlıyor,birçok arkadaşım 3. 4. sekslerinde bile fışkırtabiliyolarmış.. neyse bukadar ayrıntılı şekilde irite ettiklerim varsa affola cevaplarsa bilgisi olanlar sevinirim...

Güncellemeler:
cinsellik kısmında gerçek anlamda sorulara cevap bulamıyoruz kimse ilgilenmiyor ama yazsaydım şimd benimki şukadar iyimi diye sadece niye soruyosun diyenlerle bile dolardı:S anlamak mümkün değil...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Genelde gizli kullanıcılara cevap vermem ama size yazma gereğini duydum. Bu şundan kaynaklanıyor bence. Siz ilişkinizde ilk boşalmada depo dolu olduğu için tazyikli fışkırma olacaktır. İkincide bu tazyik biraz daha azalacaktır, üç ve dördüncüde fışkırmanız yok denecek kadar az olacaktır. Ama illa da çok fışkırmasını istiyorsanız üç ve dördüncüde kendinizi tam geleceğiniz zamanda bırakmayıp tutabilirseniz ve biraz zaman geçtikten sonra bırakırsanız üç ve dördüncüde de ilk sefer gibi olmasa bile fışkırtabilirsiniz sanırım açıklama oldu:)

• sağol dostum değerli yorumun için ama bendeki sıkıntı ne bir ne iki hiçbirinde olmaması:D

• Çok fazla cinsel ilişkiye girmek ve çok fazla mastürbasyon yapmak bunun nedeni olabilir;) üç dört gün hiçbişey yapma depoyu bir doldurun;) Zaten sonrası gelir;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 2

• arka arkaya girilen ilişkilerde meni üretimi yavaşlar ve bundan dolayıdır ki meni üretimi az olduğu için öyle volkan gibi bi patlama yaşaman mümkün değildir. herkes de olan bişeydir. hergün 3 4 sefer ilişkiye girmek yada masturbnasyon yapmak zararlıdır dikkat et ;)

• tamam zararı belki olabilir ama aynı şekilde olupta her seferinde boyuyanlar var:D

• Öncekileri Göster
    • cevabını bulursan bana da yazar mısın?

• en mantıklısı black label ınki gibi geldi:D ama kesin bişey bulursam söylerim

• sperm yogunluğun cok fazlaysa meni daha katı olur buda fışkırmasını engelleyebilir. coğu kez ilk seferden sonra meni azaldığından vucut olce içerdeki sıvıyı tamamlar spermlerin tamamen tamamlanması 48saat surduğunden ilk seferden bikaç saat sonra yaptığında sperm yogunlugu az olacak ve dediğin problem azalacaktır. bu herkete farklıdır genetik nede olsa . illa cok kafaya taktıysan sperm yogunlugunu olctur.

• vaay çok mantıklı geldi teşekkür ederim..

• Bilim herzaman mantıklıdır broo ;)

Yükleniyor...