• Sor
  • Bence

Erkeklerin göğüs kılları sizi tahrik eder mi?

Tabi maymuna benzeyen erkeklerden söz etmiyorum ama ilişki esnasında göğüs kılları olan erkekler tahrik edici gelir mi ?

En İyi Görüş

• tahrikten ziyade, insan basini koyunca burnunu kasindiriyor haha:) bence erkekte olmali gogus kili ama asiri degil, basini koydugu zama kadin kaymak gibi bir gogse koymak istemez bence, guvendigi dayandigi kisinin erkek oldugunu anlamak kendini iyi hissettiriyor insana bence

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayır. Tahrik etmeyi bırak, iter.

• Hoşlanmıyorum.. Alınmalı bence. Ama alındığı zaman ortaya bir göbek çıkacaksa hiç almasınlar daha iyi..

• kıldan hoşlanmam az da olsa çok da olsa.gönül isterdi ki sevgilimin göğsü pürüzsüz olsun.ama neyseki çok az var.bazen meme ucundakilerileri koparıyorum hoşuma gidiyo ama:)

• Ay hayır. Hele bir de iri yarı biriyse orangutanla sevişiyor hissiyatı yaratır.

• belimi kırdı vermeyin o adama beni bidaha:) hesabı olur he:d

• ıyyyyyyy :)

• kesinlikle olmamalı ama erkekler maluum tek tük olsada makbul ama pürüssüz en güzeli tabiki

• nefret edici gelir :D ıyy

• tüysüz erkek bana erkek gibi gelmior ya

• wuhuu hemde nasıl. öyle yumak gibi olmasın ama da cok severim yani :)

• az olsun öz olsun abartmaya gerek yok. Kaslıysa hiç kıla gerek yok.

• kesinlikle hayır mutlaka aldırılmalı

• Severim

Erkekler Ne Diyor 8

• kılsız erkek mi olur yaaaa :)

• eğer erkeğin kıllısı makbul olsaydı; kadın dergilerine baktığımızda yada artık kadınlar için var olan bir şeye baktığımıza göreceğimiz erkek modellerin kıllı olması gerekirdi... ama ben bir tane bile göğsü kıllı erkek görmedim. eminin kıllı göğüs seven kadınlarda kılsız göğüsü tatsa, kıllısını aramaz..nede olsa, kıl; istemesen de çıkan bir şey.

• bir kadın kıllı kılsız ayırımı yapıyorsa aşk ölmüş desenize...o zaman erkekte küçük ğöğüs büyük göğüs sarışın esmer siyah beyaz parfümlü parfümsüz ojeli ojesiz zengin kız fakir kız vs vs vs ayırımı yapsın ;böyle ayrırım olursa ortada ne evlenecek kadın nede erkek kalmaz... en iyisi kılsız erkek isteyen bayanlar afrika kılsız şempazesi ile evlensin ; çıksın ... nesli tükeniyor zaten topu topu afrikada 100-200 anca kalmıştır... göğüs kılları olan erkek çekici bulunur ; birde eşi kocasına kızdığı zaman tavuk gibi yolmak için birebirdir...siz siz olun kadınlar ayırım yapmayınız ; orasını burasını ağda yapan erkekden hayır gelmez..kadınsı hareketler yapan erkekler islam dininde hoş karşılanmaz...tüysüz olan arkadaşlarda hiç üzülmesin ; tüysüz olmak kötü bir şey değil... ayırım yapmak doğru bir şey değil...ALLAH sizi nasıl yarattıysa öyle kalın ; elin yabancısına özenipde metrosexsüel erkek olup oranızı buranızı ağdalamayınız... çok çirkin bir şey gögüs kılı aldırmak... hele hele bazı erkeklerin bacak kılı aldırdığını söylersek ; türk erkeği bitmiş desenize...

• derler ya buldun da kılsızı mı kaldı:)

• aramızda sadist olanlar var dikkat :)

• iğrençtir

• yemegin salcalisi kadinin kalcalisi erkegin killisi makbuldur (en sondakini attim ama uydu )

• erkekle kadın farkı olmalı ama ,elbette ornagutan gibi değil tabii ki

• yorumlara baksana tüysüz istiyolar =)

• tüysüz iyi diil ya...

Yükleniyor...