İlk gece gerdeğe girmek istemediğimi eşime nasıl söyleyebilirim?

iki hafta sonra evleneceğim fakat evlendiğim düğün geces hemen gerdeğe girmek istemiyorum.. bunu kocama nasıl açıklayabilirm? sonuçta yorgun olacagz benm zaten saçlarımı bozmam yarım saat vsvs hem ilk gece kasılırım ben yapamam ilk gece çıplak uyumak ikinci gece ilişkiye girmek istiyorum bunu eşime nasıl açıklayabilirim öneride bulunun lütfen.. :((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne kadar ertelersen ertele bir şekilde o olayı yaşayacaksın canım benim bence hiç ugraşma bunlarla biran önce yapın bitsin

Erkekler Ne Diyor 8

• Bize anlattığın gibi eşine de anlat.

• Söylersin o zaman çıplak uyursunuz tabi durabilirseniz sen böyle diyorsun ama belki sen ondan daha çok istersin çıplaklıktan sonra :))

• tercih meselesi ama kendini kasmana gerek yok damat adayına uygun bir dille anlatırsın burda yazdığın gibi oda anlayışla karşılarsa dediğin gibi yaparsın

• anlayacagını sanmıyorum ..

• Öncekileri Göster
    • yessss :)

• nerden okudun yada öğrendin ilk gece sadece yatmayı ve bir sonraki gün yapmayı

• Aşkım ben çok yoruldum uyumak istiyorum enerjim bitti dersin.

• ben hemen ilk gün ilişkisine çok karşıyım.ilk gün sarılarak uyumalı.bunu ona aynen söyle ilk gün sarılıp uyumak istiyorum de.

• doğada böyle bir duydun mu sen? erkek aslan dişi aslanın boynunu ısırır hiç sormaz kaçıncı gece. bizim tv ler de naklen yayınlar

• Burada açıkladığın gibi.Hem bence öylesi daha da iyi olur :)

• yazık günah adama be

Kızlar Ne Diyor 4

• bakalım sen dayanabilcek misin

• yorgun olacagız zaten ben ilişkimi 2.gece doya doya yasamak istyrm de

• İlk gece çıplak uyuyabilirsiniz uslu uslu evet. Doğanın kanununa aykırı be!

• İlk gece yapmak istemiyorum ama ben

• en azından sevişme felan olabilir ama seks istemiyorum

• Sevişme olursa devamı da gelir. Şimdiden düşünme bunları anı yaşa.

• ben çok istediğim halde 5. 6. gun anca olmustu:)

Yükleniyor...