Kız arkadaşım öyle birşey istedi ki (!) ?

Gizli Üye
Arkadaşlar hemen hemen 6 aylık bir cinsel hayatımız var kız arkadaşımla. 8 Aydır beraberiz. Çok özgürlükçü birisi ki bu yönünü çok seviyorum. Çünkü bende biraz ozgurlukcuyum. Neyse uzatmayayim. Cinsellik konusunda bize zevk vereceğine inandığımız herşeyi deniyoruz. Yani pozisyon olsun, fantazi olsun, erotizm olsun. Ama bu sefer öyle birşey le karşılaştım ki, kafam çok karıştı. Biz 3 kişiyiz. Ben, sevgilim, ve onun (kız) kankasi ipek. O da biraz marjinal. Aykırı bir tip. Toplumsal kuralları pek takmayan piercing dövme metal tarzı şeylere ilgili. Neyse dün 3 kişi oturuyoruz. Benim kız arkadaşımla sanırım İpek kendi aralarında mi konuştu yoksa kız arkadaşımın kafasında bu uzun zamandır var miydi bilemiyorum. İpek dizimde uzanıyor kız arkadaşım da omzumda film izliyoruz. O ara kız arkadaşımla öpüşmeye başladık falan. Hal boyle olunca ipek dizimden kalktı yanımda bizi izliyor. Aliskin zaten. Bunu bir çok kez yaninda bilinçsizce yaptık. Ayni aparttayiz sonuçta. Sevgilim bir anda çekti kendini biraz geri. Gözlerimin içine baktı, "İpek, Sen, Ben.. Ne dersin askim?" dedi. Anlamadım dedim? Kulağıma onu yaparkende seni izlemek istiyorum, bence çok zevk alırız deneyelim mi dedi. İpeğe bakıyorum. Bana dediği şey su ; "Ya sadece denemek istiyoruz. Beni biliyosun zaten pek ilişki kızı değilim. Anlık bsy yaparız bu gece yarin ayni kankamsin" Hayır dedim. Sevgilim tavır aldı neredeyse tüm gece konuşmadık. Beraber uyuyoruz. Gece de konuşmadı. İpek o cevaptan sonra evine gitti. Sabah whatsapptan sen bir düşün dedi. Simdi kız arkadaşım uyuyor. İpek te evinde kendi halinde. Ben nasıl bir duruma düştüm ne oluyor?
Güncellemeler
+1 yıl
Aşağıda bir arkadaşa da yorum olarak yazdım. Ben duygusal biriyim. Yani her boku yerim ama sadece sevdiğim insanla yerim kafasindayim. Bu zaman kadar kimseyi aldatmisligim yoktur. Sevmediği insana seni seviyorum diyemem. Beynim beni engeller. Hele öpüşmek. Midem bulanır l*n (!) Bu soruyu buraya neden yazdım. Çünkü bu kızı seviyorum. Ve benden istediği seyden dolayı kndimi kullanılmakla sçlamaya bsladım. Ama dedim ya seviyorum.. Sonucun ayrılık olduğuna inandiramiyorum kndimi
Kız arkadaşım öyle birşey istedi ki (!) ?