Erkekler neden göğüs sever?

Büyük küçük göğüs farkediyor mu? Büyük ve küçük göğüslü bayanlar ilk görüşte ne düşündürür.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bebeklikten gelen bilinçaltı bir durumdur bence :) Göğüslere olan sempatimiz taa bebeklikten başlıyor..

• Evet :D Göğüs hastalarına doğumda hemşireler kesin frikik vermiştir :D

• ilk gördugun heşire=)

• ilk gördugun hemşire=)

Erkekler Ne Diyor 15

• Büyük göğüs herzaman iyidir çünkü italyan yapılır ama küçük göğüs hem bayanı küçük gösterir hemde italyan olmaz. Ama küçük sevende var.

• büyük ve gösterişli iyi bir fiziğe işarettir =) erkeği cezbedende fiziktir

• aşırı büyükse aman benden uzak olsun düşündürür aşırı küçük de öyle.

• peki kadınlar neden penis sever ? kadınlar nedeen penis seviyorsa erkeklerde gögüs sever yani o yüzden ..

• hic fark etmez benim icin

dert etmeye gerek yok

• Okşanması ve titjob yapılması bakımından büyük göğüs kusursuzdur. Biraz da diri olması gerek. Küçük göğüslülerin çoğunda kalçalarda küçüktür. En az benim kadar göğsü yoksa nie birlikte olıyım ki :) (Benim göğsüm olarak kastettiğimi yanlış anlamayın, göğüs kası olarak kastettm :D )

• küçük göğüsler daha güzel bence hafif portakal büyüklüğünde olanları stres topu gibi

koca adamların oyuncağı ::)))

büyük göğüs sevmiyorum bana genelde kiloyu, aşırı terlemeyi, göğüs arasında mantarı ve kötü kokuyu çağrıştırıyor

• bana gorede cok buyuk olup sarkmamalı cok kucuk olup avuc ıcınde kaybolmamalı ıdeal buyukluk ve dık durması oncelıklı tercıh sebebıdır benım ve benım arkadas cevremın ıstısnayı durumlar olabılır tabı buyuk yada kucuk ısteyen kısıler

• Mıncıklaması güzeldir :)

Bide erkğin doğasında vardır bu küçüklükte onla açarlar gözlerini ;)

bi tür kan çeker kan :D

• Mıncıklaması çok zevkli de o yüzden. Boy fark ediyor elbette. Büyük tercih edilir genelde ama diri değillerse pek bir numarası kalmaz büyük memenin.

• çünkü bizde yok... ve kadınlarda analık ile denkleştirilebilir.. büyük/küçük meseleside kişiden kişiye değişir, mesela ben çok büyük sevmem.

• fantezi olsa gerek bir yandan sapıklık acık bir yer görmeye gelmemiyor bizim millet hemen sapıtıyor :D

• Büyük veya küçük olması önemli değil. Önemli olan sarkık olmaması.

• :) Evet haklısın. Teşekkürederim

• açıkcası nedeni tam olarak bilinmiyor ama erkeklerin kadında ilk baktıgı yer göğüslerdir

ve iç güdüseldir. Ben bile bazen kendimi bakarken yakalıyorum.

Ama göğüs bilinç altında dogurganlıgın ifadesi imiş. Bu nedenle erkekler iri göğüslü kadınları seçermiş. Bilim adamları öyle diyor. Yani kısacası hayatta kalma iç güdüsü ve neslin devamı için bakıyoruz :))))

• :):):) teşekkürederim.

• Erkekte penis ne ise kadında da göğüs odur.

Göğüsleri ufak kadın eksik kadındır.

• Ben nedense ufak göğüslerden daha çok hoşlanıyorum.

• Rica ederim.

• Peki nokta.:):):) teşekkürderim

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• kadın ve erkekteki meme yapısı tamamen aynı olduğu halde kadındaki meme bu kadar erotik ve çekici gelirken erkekte meme olunca kötü görünür.(tabiki traş bıçağı reklamlarındaki adamlar gibi kaslı bi göğüs kastetmiyorum.o kas çünkü meme diil:)) ve muhtemelen içgüdüsel ve erojen bi bölge olduğu için.

• ilginçtir, erkeklerin göğüs uçlarında kadınlardakinden daha fazla sinir ucu bulunur, yani erkekler göğüslerine dokunulmasından daha fazla zevk alır...

• üçümcü cilt 45inci sayfa

• dark blues bence sen yanlış anlamışın.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...