2 erkek 1 kadın grup yapan var mı?

2 erkek 1 kadın grup yapan var mı yorumlarınız alabilir miyim

Güncellemeler:
pekı aynı yatkta ıkıncı bı erkek sizı rahatsız etmez mi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben böyle bir olay yaşadım..beni 2004 yılında böyle bir koca buldu.O zaman haremx diye bir site vardı.Askerden dönmüştüm ve bir profiim vardı.Tabi bayan arıyordum.Kendi resimlerim vardı.Baktım bir erkekten mesaj var.Çift olduklarını ve karısının beni çok beğendiğini yazmış.Başta inanmadım tabi.Web cam açtılar ve telefonla da konuştuk.karşılıklı güven oluşunca da evlerine davet ettiler.Bu olayı bir forumda anlatmıştım.Oldukça uzun.Link vereyim okuyun link

• Abi bu nedir ya:)

• git ders çalış desen çalışmaz :)

Erkekler Ne Diyor 14

• fiziksel temas mutlaka bir miktar rahatsız eder ama sanırım sevişmenin heyecanı ile bir süre sonra bu kendiliğinden ortadan kalkar.güzel bir fantezi. denemek gerek bence.

• beybi ya 2 erkek olmaz 2 bayan ve tek ben süper olur ;) en büyük hayalim şuan :D

• bir erkek ve birden fazla kadin iliskiye girdiginde cok manali degil ama tek kadin birden fazla erkekle olan iliskilerde kadinlar istinasiz bir sekilde cok asiri zevk aliyorlar.

• ben yaptım kadının aldığı zevki anlatamam sana şahsen böyle bir şeye karar verip yapıyorsan rahatsız olmıcaksın bir fantazi olarak gördükten sonra sorun olmamalı bence ama ben birebir ilişkileri daha çok tercih ederim

• Bi arkadasim geldi aklima

• kim o arkadaşın lalim:D

• isterim

• 2 erkek 1 kız, 2 kız 1 erkek hepsini yaşamış bir insan olarak söylüyorum. hiç problem yok. kişiden kişiye değişir bu durum ben rahatsız olmadım diğer arkadaşlarda olmadı. bence farklı bir deneyim herkes yaşamalı.

• yok. yapmakda iastemem

• İnsandan bahsediyoruz demi eminsiniz ?

• P*rno filmleri izleyip izleyip orada gördüğünüz abes ilişki biçimlerini sorun!

• videolarını çok izledim

• etmez

• Buna Threesome deniyor Group 4 kişi olursa olur bunuda not al :)

• :)

• İnternette tanıştığım bayanlardan bir kaç tanesi yaptığını söylemişlerdi çok zevk aldıklarını söylüyorlar eminim alıyorlardır ama ben sevdiğimi kıskanırım paylaşmayı bırak kendim bakmaya bile kıyamam.Sevgilim olmayan bir kadınla zevkine yaparmıyım emin değilim

• bence de kıskanmalı ve özel anlar baska bırıyle paylasılmamalı

• bi bayan arkadaşı iki kişi aynı anda değl ama sırayla memnun ettik ardarda.

• pekı aynı yatkta ıkıncı bı erkek senı rahatsız etmez mi

• Yaptım. Pek keyifli gelmedi bana. Özel olmuyor.

• zevk alamadın yani pekı kız ne hissetti sence

• Öncekileri Göster
    • gereken cevabı aldı teskkr ettı yapmaya gıttı :D

• hayır bu durumda erkek ne hısseder onu merak edıyorum ban da cok sacma gelıyo ayrıca bı sorudan bu kadar kolay etıketleme yapmak da neyın nesı oluyo

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir arkadasim 5 erkekle beraber olmustu !

• o arkadaşının kapasitesine sağlık lalim:D

• himmmm!

• yapmam asla..ama 2 erkeğin sadece benim için uğraşması da heyecanlı he :=)))

• bir erkek nasıl olurda sevmese bile o an onunla özel şeyler yaşayacak paylaşacak kadını başka bir erkeğin düdklemesini kenara çekilip izleyebilir. yada bir kadın kendini nasıl bu kadar ucuzlaştırabilirpara karşılığı da yapsan insanlığa insan olana yakışacak bir şey mi bu ya hayvanlar bile yapmıyor bu ne doyumsuzluk bu ne şuursuzluk bu nasıl bir sapkınlık.Allah ıslah etsin

• sevmese bıle o ozel anı baskasıyla paylasmamalı bence de

Yükleniyor...