Penis büyütücüler etkili oluyor mu? Penis büyütücü kullanan var mı?

Penisim 15-16 cm ancak var. Etrafımdaki elemanlar kendi penislerinden bahsederken benimki bu kadar yok şu kadar deyip hava atıyorlar. Normalde normal gelen penisim artık gözüme küçük gelmeye başladı. Ben de araştırdım bir kaç hap ve aletler buldum. Ama doğru dürüst yorum yapan bir yer bulamadım. Büyütmek istiyorum ama bu haplar ne kadar nasıl büyütüyor bilmiyorum açıkcası denemeye de korkuyorum. Kendime güvenimi kaybedecem yakında.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya normal penisin ne uğraşıyorsun etrafındakilere güveneceğine tıp kitaplarında yazana güven türkiye ortalaması 14,5 arkadaşım artık düşün benim penisin 19 cm 20 cm diyenlerin penisi inan bamya kadardır

• çoğu yalan söylüyor ondan 12 cm se 15 diyor 15 se 18 diyor tipik türk hareketi sonra iş ciddiye gelince ortaya çıkıyor dağın fare doğurduğu :)))

• Valla şu ortalama işini anlayabilmiş değilim işte benim etrafımdaki insanlar neden hep üstünde anlayabilmiş değilim insan kendini aciz hissediyor gerçekten onları duyunca

Kızlar Ne Diyor 2

• ne yaratıcı fikirler ortaya atılmış bak ne gerek hapa falan :D

• ben deneyimin var sandım deneyimin olsaydı öyle söylemezdin inan görsel olarak çok tatmin edici görünmeyebiliyor

• benim pek deneyimim yok ama 15-16 gayet ideal gibi geliyor.

• sence görsel olarak idealmi

• Öncekileri Göster
  • Nette kime sorsan en az 20 cm söylüyor onun için nettekilere güvenme ,penisin gösüne küçük gelmeye başladıysa büyüteç kullan :)

• mad girl bir erkek sana ne kadar çirkinsin dese ne düşünürdün?

• Ha Ha Ne güldüm ne güldüm büyüteç ha!

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhabalar Arkadaşım

Sormuş olduğunuz sorulardan bildiğiniz üzere haddinden fazla soruluyor. Bunun için aklınıza takılmaması gereken yüzlerce hatta binlerce şey var. Bu soruya da daha önce güzel bir cevap hazırlamıştım. Alttakı cevabım farklı bir cevaptan alıntıdır.

Türkiye'de ortalama penis boyu 12 - 13 cm. Tırnak içinde yazıyorum "Dünyadaki en derin vajina 13,5 cm" bu yüzden bu boy problemlerine taklılmamak gerekiyor. Erkek penisinin tamamının vajinaya girmesi ya da daha da uzunsa bir kısmının dışarda kalıp diğer kısmının katlanarak vajina duvarlarında durması bayana asla bir zevk vermez.

Bayanların vajina bölgesinde 3 adet klitoris vardır. Bir tanesi dışarda ve iki tanesi içeride. 1 adet te G Noktası var ve o da takribi olarak 8 - 9 cm içeride. 10 cm penis boyuna sahip olan bir erkek 2 adet klitorisi ve G Noktasını rahatlıkla uyarabilir. Bunlar uyarıldıktan sonra da bayan tamamen zevk almaya başlar. Bayanlar için önemli olan bu noktaların uyarılmasıdır.

Sorunda netlik kazandıracak bir diğer şey de bu ilaçlar işe yarıyormu? Bu konuyla ilgili araştırma yaptım aklımdaki soru işaretlerini giderdikten sonra şöyle bir sonuç çıkardım. Eğer bu ürünü alacaksam işe yaramalı, garantili olmalı, faturalı olmalı ve vücuduma hiçbir zararı olmamalı.

-ÖNEMLİ-

Konuyla ilgili de 2 araştırma yaptım, şimdi sadece Türkiye'de bitkisel olarak üretilen V-Pills ve krem olarak satışta olan GrobMann ürünü. İçeriklerini inceledim V-Pills tamamen bitkisel sayılabilir ( %99 bitkisel %1 koruyucu) diğer kremin içeriğine baktım her şey besleyici. Yani bir kremde besleyici ve vücuda faydalı olan nasıl bitki özleri varsa toplanmış yani işe yaramasa bile besleyici özelliğe sahip;)

İncelemek isterseniz;

V-Pill link

GrobMann: link

• Ne yapacaksın p*rno film sektörüne mi gireceksin. O hapları kullan da geçir bir kalp krizi sonra şeyinle değilde beyninle düşünmeye başlarsın.

• :)

• yalan dolan işler hiç bir etkisi yok ister türkiye sağlık bakanlıgı onaylı olsun hepsi hikaye

• Bunu alan bunu da aldı: Basketbol oynarsan boyun uzar.

Nah uzar.

• Ben kullandım. Şu an bu yazıyı ellerimi kullanmadan yazıyorum. Gerisini sen düşün.

• o sacmaliklar ise yarasa herkes onunde katamaranla gezerdi :D inanma

• bosuna kanma onlara :) biraz da farkli irklardan insanlara sor, bunun genetik bir sans oldugunu soyleyecekler

• Evet yurt dışında tanıdığım yok .Birde bir alet var penisine takarak uzatan Alman yapımı bişey yazıyor 3-5 cm uzatıyormuş

• hayir :) hormon hapi vs gereksiz, ustelik hazir buyumusu seciliyor zaten :D kim dedi sana bunu? turkiyedekiler mi :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...